Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

https://m.gsmarena.com/redmi_k20_no...n_730_headphone_jack_confirmed-news-37220.php

Ne samo da će zadržati 3.5mm, nego će K20 (non Pro) doći sa SD730.

Ako taj model u Evropi rebrendiraju na Mi A3 sa Android One...

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Uh to bi bio pun pogotak. Ali u tom slucaju ne bi trebalo ocekivati vecu bateriju od nekih 3000-3200 mAh. [emoji4]

Ako bude ovako, onda ce ovi mi9t i mi9t pro, zamenuti mi9 i mi9se. Imali su oni vec takvih zamena ( mi2/mi2s) dobro imaju ih u mix seriji i sada. Samo sto su napravili gresku sa mi9/9se jer nisu stavili OIS u kameru , pa mozda i idu na zrtvovanje mi9/se. Mislim ne ono klasicno zrtvovanje, bit ce oni u prodaji, pa ko se upeca. Jedino je pitanje cene koliko ce ovi novi kostati, mozda obore cenu mi9/se znacajno.

Zasto ko se upeca? Pa sigurno ce biti korigovana cena Mi9/SE modela ako se ta prica ispostavi kao tacna. A za jedno 350€ slozices se da Mi9 ipak nema konkurenciju. [emoji6]
 
Zasto ko se upeca? Pa sigurno ce biti korigovana cena Mi9/SE modela ako se ta prica ispostavi kao tacna. A za jedno 350€ slozices se da Mi9 ipak nema konkurenciju. [emoji6]

Pa sta znam, mislim vise zbog mi9t . Ne verujem da ce biti skuplji ovaj pro od sadasnjeg mi9, onda bi ovaj mi9t trebao biti jeftiniji. pa jos ako i on bude imao OIS.
 
Kapiram da ce biti samo jedan model, ili 9T ili 9 Pro, nebitan je naziv. Ako se glasine ispostave kao tacne sigurno ce cena novih modela biti primetno visa.
Mnogo su oni zakomplikovali stvari ovim Redmi modelom. Ako stvarno bude imao i 3.5 mm i OIS, onda tesko da bi obicna verzija mogla biti A3 a Pro 9T/Pro za EU trziste. Nije realno da imaju 4k mAh, to je za sada rezervisano samo sa Redmi liniju. Realnije je nekih 3500 mAh. [emoji4]
 
Pa vec je potvrđeno da običan k20 ima s730 u sebi :)
Nisam siguran da će se u EU zvati mi9t , nekako mi to sve više ide ka Poco f2 za EU

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
To da, ali ja sam mislio na eventualni A3. Malo je verovatno da ce vratiti 3.5 mm na A3 a vec je potvrdjeno da ce ga K20/Pro imati, zar ne? Tako da ce verovatno to biti posebni modeli a da ce kasnije izbaciti posebno A3, Max 4, Mi9T/Pro itd.
Mada ko zna, ne moze ih niko vise pohvatati sa modelima. [emoji23]
 
lAi5j9i.jpg

Ne izgleda toliko lose ova "brada" koliko sam mislio da ce izgledati :)
 
Zapravo, izgleda super. Nije baš dizajn kao OP7Pro, ali je svejedno jako dobro.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Prelep mob. Obican ima istu dijagonalu ekrana kao i Pro, samo je razlika u cipsetu. Uh, ako bude dobra cena na KP za obican to ce biti top prica. Cak bih rekao da me vise privlaci od Pro verzije u tom slucaju. Realno bi bilo ocekivati da S730 manje trosi cak i naspram S855. [emoji4]
 
Svi telefoni sa zakrivljenim ivicama su fensi na slikama/klipovima. U tome je razlika, slike ne govore o neprakticnosti, prelivanju boja, slucajnim dodirima, laksem lomljenju i vecoj ceni, velika vecina ljudi preferira ravan ekran.

K20 i K20 Pro ce ubiti Mix seriju.
 
Ako se sve glasine ispostave kao tacne, nece ubiti Mix seriju vec sve mobove na trzistu. [emoji23]
K20 vidim kao zvanicnog naslednika Poco F1 modela. Nerealno je ocekivati nesto vise za ovu cenu. Tesko da ce postojati Poco F2 pored ovoga, nema poente.
 
Xiaomi nema baš kapacitete da ubije sve mobove na tržištu. :D
Ali za očekivati je da se dobro prodaju, pod uslovom da nemaju neku izraženu manu (što još ne znamo).
K20 sa SD730 i meni izgleda kao bolja opcija, ako razlika bude samo u čipsetu.
Ako K20 Pro bude imao UFS 2.1 i/ili OIS i tako još ponešto u odnosu na K20, a cenovno ne budu preterano različiti, onda Pro.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
U ovo vreme je obično bio predstavljen mob iz mix serije. Možda će ukinut tu seriju, jer sad nema svrhe ako ovaj mob ima full screen bez notcha, i popup kameru. Mix seriji je to bio zaštitni znak. Videt ćemo kakav plan ima xiaomi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
^ Mix serija je prica za sebe, kao Note kod Samsunga, tako da verujem da nema govora o gasenju te serije. [emoji6]
Xiaomi nema baš kapacitete da ubije sve mobove na tržištu. :D
Nisam mislio bas u bukvalnom smislu ali ce itekako da uzdrma trziste, bas kao i Poco svojevremeno. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Izasao novi teaser .... sad za GPS, dual frequency L1+L5 band. Ma sta god to znacilo :)

D7eap77WsAE2LXx.jpg
 
U koliko sati je predstavljanje u utorak?
 
Ovo vec deluje kao realnija slika. Ovaj donji chin (za koji sam se plasio) je ok, nije kao na OP 7 Pro ali nije mnogo ni deblji, sasvim prihvatljivo. Sad docekati samo utorak :d

Aj da docekamo utorak, pa zatim google pixel 4, da se poklope senzori kamere, i bice top prica za 2019 godinu :D da se nastavi prica od mi8/poco f1 :D
 
Predstavljanje je sutra u 10 ujutru kod njih, sto znaci po nasem vremenu oko 4am. :)
Ja sam odradio pre-order necega, ne znam ni sam cega, videcemo kad stigne :) Jer mi moj kinez kaze da je 8/128 max , a na netu nalazim da je za pro 8/256 max.... Tako da ziv ne znam sta sam porucio :)
 
sa mi.com (kineskog) - isporucuju u Kinu. Pa cu nekako da dovucem preko nekoga (nadam se uskoro)
 
Ala su te izhajpovali :)

Inače moguće da s855 dolazi samo u najskupljoj verziji

92978cd8b69c51ef17d0ae4147b3e173.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Sa s730, samo 8/128 ima s855. Barem po toj slici , ali ima logike

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
U tome je čar [emoji16] ne znamo ništa konkretno do sutra

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno