Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Ma ne radi. Krš je baš.
 
Ali ima poneka annoying stvarcica :) Ne ostaju notifikacije na lockscreenu..
Srecom barem na ovom modelu ostaju u status baru..

Evo malo po danu slika..

https://photos.app.goo.gl/bq4kuQfP7cb3Bcyd8

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Mene interesuje koja je razlika izmedju mi9t Global i mi9t EEA verzije ROMa?
 
Ali ima poneka annoying stvarcica :) Ne ostaju notifikacije na lockscreenu..
Srecom barem na ovom modelu ostaju u status baru..

Evo malo po danu slika..

https://photos.app.goo.gl/bq4kuQfP7cb3Bcyd8

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Kako to ne ostaju? Stigne ti notifikacija, i posle se sama izgubi sa lockscreen-a? To prvi put čujem...

Možda sistem "ubije" tu aplikaciju, pa više ne prikazuje obaveštenja?

To su praktično basic stvari, moralo bi da radi.

Meni se slike sviđaju, boje su prirodne, nisu prezasićene.
 
Cim se otkljuca tel nestaju not sa lock screena, ali ostaju u status baru gore, na to je mislio.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Da to je šteta na miui-ju što nestanu notifikacije na lockscreen-u posle unlock-a, a zančajna stvarčica inače [emoji1]

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Mislim da je tako i na AOSP rom-ovima. Baš ću probati pa javljam :).
 
Gde bi mogao da potrazim trenutno najbolju Gcam verziju?
 
Poređenje gcam VS stock

[YouTube]tP2exoG4d0E[/YouTube]

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Hvala za link, i da na vecini definitivno gcam bolji..

Btw Viber se bas ne voli sa ovim MiUI :/ Sad sam primetio da ne sija ni LED dioda za Viber, pored toga sto ga nema na AOD-u..
 
Stvarno ne znam u cemu je problem, kod mene se vidi na AOD i sija dioda
 
Slavisa ne koristis 'out of the box' verziju :) Ne menjam ja to nista, kakvi romovi..
 
Mi 9T 6/64 crni, kupljen u Mi-Srbija, pa koji god rom ide u toj varijanti :)
 
Probaj da promenes notifikacije stil iz android u miui , valjda tako nesto. To je verovatno 10.3.6 nemas nikakav updejt da odradis?

evo izisao je dev weekly rom za mi9t. jutros se svadjam sa moderatorom na XEU sajtu, zasto nema rom kad sam video da je izisao, on me ubedjuje da ne znam dobro kineski, i evo ga sad ima za download. :)
 
Aha, ja imam kineski k20pro, ali još je na kineskom romu, čekam da istekne 7 dana, da ga otključam, da bih mogao da stavim eu rom. Nisam ni počeo da ga koristim

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
 
Aha, ja imam kineski k20pro, ali još je na kineskom romu, čekam da istekne 7 dana, da ga otključam, da bih mogao da stavim eu rom. Nisam ni počeo da ga koristim

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
Piši utiske, mene je zainteresovao taj. :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Aha, ja imam kineski k20pro, ali još je na kineskom romu, čekam da istekne 7 dana, da ga otključam, da bih mogao da stavim eu rom. Nisam ni počeo da ga koristim

Sent from my Redmi K20 Pro using Tapatalk
Ako si ga već nabavljao direkt iz kine zašto nisi uzeo op7 za 390e 8/256gb ?

Faktički bolji mob u svemu + ima lte20

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Možda zbog prednje cam, ja lično ne bi nikad uzeo nešto sa notchom, rupom il slicno umesto celog ekrana..

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ne znam kako bih ga i gde kupio u Kini. Baš nigde ga nisam video, OP šop u Šangaju je zatvoren. A razmatrao sam tu opciju, jer već dugo koristim OP3.
A i vreme je za promenu. Xiaomi mi deluje super, MIUI je nova stvar za mene, a nedostatak notcha je posebno dobar doživljaj :)
Sada u njemu držim Bonbon karticu, u Srbiji ručno biram Telenor. Putovao u Budimpeštu, svuda imao 4G, i usput, i tamo.
 
Ako si ga već nabavljao direkt iz kine zašto nisi uzeo op7 za 390e 8/256gb ?

Faktički bolji mob u svemu + ima lte20

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Ja sam ga cak i pre-orderovao, tj 7pro... Ali kada sam video koliko problema je imao u startu, odustao, uzeo k20 pro i ostalo mi jos 200e da se napijem :)
 
Nazad
Vrh Dno