Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Namestiš u quick ball zaključavanje i to je to.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
^Meni to Nova rešava, dvostruki dodir.

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Nova ali prime, običnoj je zaključan double tap. :)
 
Nova da, ali bez Nove jednostavno "hold home button", nema potrebe za third app...

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ubedljivo najbolja opcija na miui :)
Mada ne i za ljude koji koriste swipe navigaciju

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ima li na EU Romu opcija da se aod prikazuje samo kad ima novih notifikacija? Na globalu može samo da se podesi vremenski period (od - do) kada će aod biti uključen.
 
Ima li na EU Romu opcija da se aod prikazuje samo kad ima novih notifikacija? Na globalu može samo da se podesi vremenski period (od - do) kada će aod biti uključen.
Isto je i na EU....

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ima li na EU Romu opcija da se aod prikazuje samo kad ima novih notifikacija? Na globalu može samo da se podesi vremenski period (od - do) kada će aod biti uključen.
Imas aplikaciju za to, neko je pominjao baš na ovom topicu čini mi se.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ako je Mi9TPro naslednik Pocophone-a, a uz obzir da imam tel. iz potpisa, analogno tome, treba sačekati sledeći model, koji će biti ekvivalent Mi8, eventualno Mi8Pro?

Sent from my Mi 8, 6/128(white) using Tapatalk
 
Mi8 Pro postoji, to je Mi8 EE (Explorer edition) samo za EU trziste.
Jos malo ce Mix 4 a pocetkom naredne godine Mi 10. To je to sto se tice Xiaomi flasghip modela koji ce biti predstavljeni u neko skorije vreme. [emoji4]
 
I ne zaboravi pravog naslednika mi8 u vidi mi9 pro :)

Mada je pitanje da li će izaći u global varijanti . Mislim da će prezentacija biti krajem meseca zajedno sa mix4

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nije ni Samsung ništa "bolji".

Послато са Mi 9T Pro уз помоћ Тапатока
 
Video sam sinoc slucajno ne znam gde ni kako da ima opcija da se vidi remaining Voltage and mAh od baterije, znaci bukvalno sam sat vremena trazio i nema sanse da nadjem ni na telefonu ni na internetu a secam se da sam video samo ne znam gde sam usao i kako jer nisam zapamtio...
 
Stiglo mi je ovo staklo https://s.click.aliexpress.com/e/rOhUfEdw

Generalno je super, kao da ga nema ali uzima dosta od ekrana, možda i po milimetar sa strane.

Jel ima neko ovakvo ali da ne uzima od displeja?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Imam isto staklo uzeo na kp za 300din nije lose za prvu pomoc ali istina je da uzima po 1mm od ekrana i malo me nervira zbog toga,vidim da Nillkin Amazing H+ Pro svi hvale tako da narucicu to pa cemo videti

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Animal jesi li na ovo mislio
1a550c12f77723d40b4ee88a4221f081.jpg


Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Imam isto staklo uzeo na kp za 300din nije lose za prvu pomoc ali istina je da uzima po 1mm od ekrana i malo me nervira zbog toga,vidim da Nillkin Amazing H+ Pro svi hvale tako da narucicu to pa cemo videti

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Čitam sad komentare i ovo staklo uzima oko mm od ekrana

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Staklo koje sam kupio u 3g store uzima manje od milimetra, zaista se ne primećuje. Poredio sam moj telefon sa telefonom bez stakla. Neko no name staklo, okačio sam ranije sliku pakovanja.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pokušavam da instaliram zip preko grčkog twrp-a, u delu kod odabira foldera nema nigde interne memorije gde sam sačuvao zip, tačnije ima ali svi folderi unutra su čudnih naziva (tipa: aW1s-fagju9kTr). Primetio sam da je drugačije boje nego kada sam instalirao rom, crveni je, tada je bio plave boje ako to nešto znači, možda sam u nekom pogrešnom modu [emoji1787]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Ne radi se o romu nego o magisku, potrebni su mi neki moduli.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Da li se isplati doplatiti 65-70e i ici na PRO varijatnu?

Koliko znam, razlike su sledeće:
UFS 2.1 naspram 2.0
4k 60fps kamera i laserski auto fokus
SD 855
 
Kako kome. Po meni se isplati , ako ništa onda samo zbog s855

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Našao sam ga. Oko 6-8$ je.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Može link?

Sent from my SM-A600FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno