Šta je novo?

Xiaomi Mi 9T / Mi 9T Pro (Prvi Post: Gcam, TWRP...)

Gde je logika da ne dobijas masku uopste za 99% telefona, ili dobiješ onu zutu prljavu eventualno? Ova maska je predobra..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pridružio sam vam se danas. :)

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Primetio sam jedan problem i potencijalno može biti kritičan za prednju kameru. Kada imam dolazni video poziv, kamerica se automatski vadi, dešava se u džepu kada zazvoni izvadim ga sa već otvorenom kamerom. Ima li način da se to ugasi?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Gde je logika da ne dobijas masku uopste za 99% telefona, ili dobiješ onu zutu prljavu eventualno? Ova maska je predobra..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Maska za leđa je odlična, ali ne ide uz plavi ili crveni.Valjda za njih treba providna, ili neka stave svima tu crnu, ali brate mili,neka puste u prodaju svoju dodatnu opremu.Podsećaju me na onaj nesrećni Prestigio, gde nigde nisi imao da kupiš za njih, apsolutno ništa od opreme.Sreća, pa propade ta propast od telefona.

.







Sent from my HUAWEI MT7-TL10 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To se dogadja na WA video call-u i instagram video call-u. Za viber nisam primetio (ili pak nisam imao priliku do sad). Probaj u premissions programa da ugasis cameru, ma da smara svaki put ponovo aktivirati. Za sad nema drugo resenje. To se desava skoro na svim pop-up telefonima
 
Vidim da se svi hvalite da ste kupili ovaj telefon, pa reko ajd i ja da ga priustim. I ne samo da sam ga kupio, vec sam i licno upoznao veoma finog, skromnog i postenog gospodina, od kog sam kupio Mi 9T, inace takođe clana Bench foruma.

Послато са SM-G970F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Cestitke svima, sad vas bas puno ima ovaj tel, odavno neki nisam video da je tako popularan [emoji4]

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Ali da li to podrazumeva i rad u 5G mreži?
5GHz Wi-Fi i 5G mreza su dve nepovezane stvari.

5GHz Wi-Fi spada pod 802.11 standard (tehnicki, vise standarda je tu, 802.11 je oznaka za sve Wi-Fi standarde, dodaju se slova nakon 802.11 za svaki standard, tipa 802.11ac) za Wi-Fi, kada se kaze 5G misli se na mrezu naredne generacije koja ce zameniti sadasnju 4g mrezu.
 
Poslednja izmena:
Cestitke svima, sad vas bas puno ima ovaj tel, odavno neki nisam video da je tako popularan [emoji4]

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Kako i da ne bude... Odavno nisam naisao na ovako zaokruzen telefon, samo mu IR fali da ima sve sto bi moglo da mi zatreba. Sve ostalo sto mi treba i sto smatram korisnim je tu i radi i vise nego dobro, plus je atraktivnog dizajna i ostavlja utisak kvaliteta u ruci, aaa jos i povrh toga mu je cena u okviru onoga sto smatram razumnim novcem za telefon.
Pritom, ja ne da sam ono sto se moze smatrati prosecnim korisnikom, nego me slobodno mozes staviti na dnevnu dozu prosecnog srbende i neces pogresiti [emoji38][emoji38]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Vrlo lepo iznenadjenje što se tiče utisaka u vezi sa ovim telefonom. Baš je fuidno sve i dobar mi je skok sa RN5.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kakvi su sa updatovima , jesu azurni?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Loši... Ne može i update i malo para da se da. Onaj Q će da izadje tamo krajem godine, ali sledeće :D

Bagova od miui 6 drže nikako da isprave.

Ako imaš para uzmeš Samsung ili Huawei, ako nemas onda Xiaomi.
 
Kakvi su sa updatovima , jesu azurni?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Skoro svake nedelje stiže po jedan update sada na početku. Dobri su.


Nego Djile, jesi li siguran da pasuje zaštitno staklo od Mix 3? Trebalo bi da pasuje, ali jesi li imao priliku da probaš/vidiš uživo?
 
Poslednja izmena:
Ja kada sam poručio staklo za Mi 9T Nillkin 5D, stiglo je sa gore većim otvorom oko zvučnika, tako da sumnjam da je za Mix 3 iako na kutiji piše da je za 9t/k20/pro, ali leglo je idealno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ovaj telefon će među prvima, što se Xiaomi telefona tiče, dobiti Android Q

Послато са Redmi K20 помоћу Тапатока
 
Loši... Ne može i update i malo para da se da. Onaj Q će da izadje tamo krajem godine, ali sledeće :D

Bagova od miui 6 drže nikako da isprave.

Ako imaš para uzmeš Samsung ili Huawei, ako nemas onda Xiaomi.
Od Huawei-ja samo P30 Pro ili neki Mate (Lite STOP :D), ostalo jok :D

Update-ovi su redovni, azurira se MiUI, to je bitno, ima telefona sa Marshmallow i MiUI 10 :)
 
Poslednja izmena:
Dobar, dobar, planirao sam da uzmem 9T za neki mesec, ali SD 855 je jako primamljiv [emoji23]
 
Loši... Ne može i update i malo para da se da. Onaj Q će da izadje tamo krajem godine, ali sledeće :D

Bagova od miui 6 drže nikako da isprave.

Ako imaš para uzmeš Samsung ili Huawei, ako nemas onda Xiaomi.

Pa trenutno imam huawei p20(tek ga uzeo u telenor) ,al sam mislio da predjem na mi 9t ,eventualno mi 9. P20 i mi9t tu nedje kad im je trenutna vrednost u pitanju..
 
Skoro svake nedelje stiže po jedan update sada na početku. Dobri su.


Nego Djile, jesi li siguran da pasuje zaštitno staklo od Mix 3? Trebalo bi da pasuje, ali jesi li imao priliku da probaš/vidiš uživo?

Ja još nisam imao prilike da to isprobam. Rekao mi je ali nikako da "uhvatim" telefon i odnesem ga do radnje.
 
Da li moze preporuka za dobru masku i za staklo (hocu da narucim sa Alija). Mislim da je neko ranije pominjao jednu masku, ali ne mogu da nadjem u ranijim porukama. Znaci nesto kvalitetnije, sto ce zastiti telefon od sitnijih padova (desavalo mi se vise puta da mi stari telefon ispadne sa 1m visine, i da ga ogrebem a koristio sam jeftinu providnu silikonsku masku).
 
Preporuka za ovaj tip maske.

US $1.81 7%OFF | Whyes Soft Silicone Case For Xiaomi Mi 9T Pro Carbon Fiber ShockProof TPU Cover For Xiaomi Mi 9T Case
https://s.click.aliexpress.com/e/b7SDhRhQ

Istu koristim za OP, odlicno stiti mob, svi otvori postavljeni precizno, zaista odlicna maska.
 
Stvarno je lep crveni. Uzeo drug jutros. Razmišljam da prodam A70 6/128gb i odma poručim kevi 9t red.
70677a8533751f00c95fee08d9f0f32b.jpg
792969820682376e5ace2dd5b500204c.jpg
cb0216538057d5178dfc993f89361244.jpg
Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Lep je ako posedujes ovakvu stolicu :)

alpha-m-red-1__50929.1481314347.1280.1280.jpg
 
Da li moze preporuka za dobru masku i za staklo (hocu da narucim sa Alija). Mislim da je neko ranije pominjao jednu masku, ali ne mogu da nadjem u ranijim porukama. Znaci nesto kvalitetnije, sto ce zastiti telefon od sitnijih padova (desavalo mi se vise puta da mi stari telefon ispadne sa 1m visine, i da ga ogrebem a koristio sam jeftinu providnu silikonsku masku).
US $5.99 40%OFF | Xiaomi Redmi Mi 9T Pro case redmi k20 pro global version cover Nillkin Super Frosted Shield PC Hard Back case For Redmi K20 Mi9T
https://s.click.aliexpress.com/e/bIHx4wNa
 
Kad je na punjacu malo se teze otkljucava, primetio neko? Nekad moram po 4 puta recimo..
 
Meni su crveno crni telefoni prelepi , ali ovaj mi9t je ružan zbog onih sara pozadi.

Ako budem uzimao Pro biće sigurno crni :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kakva je situacija sa prikazivanjem obaveštenja u status traci na Global stable romu? Da li stoje sve vreme ikonice ili samo kada pristignu sekund-dva i nestanu.

Takođe, prikaz obaveštenja za Viber, Whats na AOD. Radi?
 
Nazad
Vrh Dno