Šta je novo?

Google review

ale

Slavan
Učlanjen(a)
11.12.2010
Poruke
1,995
Poena
265
Gledao sam sve teme, i nisam bio siguran gde bih mogao da je otvorim, pa neka moderatori izbrisu ovu ili je premeste na odgovarajuce mesto.

Interesuje me, da li je neko ostavljao Google review za neku ustanovu?
Sinoc sam napisao duzi tekst, dao ocenu 1, medjutim jos se ne pojavljuje javno. Da li mora da prodje kroz neku proveru, ili je mozda odmah prepoznato kao spam pa se nece nikada ni pojaviti?
 
Poslednja izmena:
Ja pišem redovno, svi su mi javni.
Nisam obraćao pažnju, ali mislim da treba da prođe neko vreme dok ne postanu javni.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Daj link koja je ustanova da vidimo, i moji reviewi su svi odmah vidljivi...
 
Ne, ne vidi se... Nekoliko drugara iz drugih mesta je gledalo, nije uopste vidljivo, a proslo je tacno 12h od kada sam napisao.
Ono sto me buni, jeste to sto ja vidim i meni je vidljiv, ali drugi ne vide. Ustanova je Opsta bolnica Sremska Mitrovica.
 
Poslednja izmena:
Nema ga i dalje, samo sto je sada registrovano da sam dao ocenu 1, i povecan je broj recenzija sa 22 na 23.

Ne znam, nije mi jasno sta se desava.
 
Ustanova je Opsta bolnica Sremska Mitrovica.

Mislim da će ih zaboleti uvce što si im dao ocenu 1, a posebno to neće da im rastera pacijente (što bi oni zapravo verovatno i voleli).

Tako da nije ni bitno da li se tvoja ocena vidi ili ne i da li je 1 ili 5. Uživaj u praznicima, pa refeshuj i proveri tamo oko 3. maja i to je to. Ali to opet neće napraviti nikakvu razliku i njih baš briga za to, ako i primete uopšte. Tako da je najbolje da zapravo zaboraviš skroz na to i ne nerviraš samog sebe, pošto se oni svakako oko toga neće nervirati.
 
Poslednja izmena:
Ubili su mi oca, to je najmanje sto mogu da uradim.

Znam da ih nije briga za tamo nekakve ocene, jer ih nije briga ni za pacijente.
 
Poslednja izmena:
saučešće,izgleda nisi jedini slučaj,pet meseci prije ,čovek umro od sepse
 
Ne znam kako to funkcioniše. Moj lokal je dobio jednu zvezdicu bez ikakvih recenzija, iako je uglavnom imao samo visoke ocene. Jedino što ta recenzija nije medju prvima, jer recenzent nije uopšte aktivan pa je manje relevantna.
 
Kada sam tekst napisao na cirilici, odmah je postao vidljiv za sve.
 
Sad sam pročitao, znaš kad sam znao da je u pitanju kardiologija.Sve si u pravu. Moje saučešće....

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno