Šta je novo?

Samsung Galaxy A70

@Altru
Juce guglajuci malo o telefonu sam primetio ceste primedbe na wifi kod A70. Iako nisam citao opsirna pojasnjenja (ako ih je i bilo).
Samo me je iznenadilo to prebacivanje na Data bez mog odobrenja a wifi u stanu hvataju i najgori low-end brendovi. Ne vidim sto je to problem velikom samsungu?

AdGuard nisam nasao na telefonu. (koristio Search) Usao Connections, WiFi i lista dostupnih tacaka je blago reci "kilava".
 
Kakvi su utisci?
 
Još ispitujem, za nijansu brži, ali ne vidim neke velike promene, to će reći bolji znalci od mene
 
Nisam još dobio (Telenor), samo me zanima pre instalacije da li i dalje rade apps za banke i sl.
 
Još ništa od apdejta?
Na sajtu stoji apdejt za Irak i Ukrajinu, nema ni jednog drugog?
Kako stvari stoje neće ovo pre aprila.
 
Meni jutros stigao update, A1 mreža.
Imam utisak da za nijansu brže radi.
UI 3 i to OK.
 
Da, optimizovano je neko dinamičko korišćenje memorije pa se primeti bolji odziv.
Međutim, sa svakim updateom mi je senzor otiska prsta sve rigorozniji, jedva sam ga uprogramirao.
 
Ne znam da li je do Androida ili UI 3.1, ali sistem poziva i kontakata je UŽASAVAJUĆI. Više nema pregledno sistem poziva sa jedne ili druge kartice sa dva različita "dugmeta" nego kao u praistorijskim telefonima pritisneš poziv, pa onda biraš koju SIM karticu. I, ukoliko imaš nekoga sa više brojeva vidljiv je samo jedan a ostali su "linkovani" što je budalaština koju ne mogu da verujem da je neko smislio u eri ekrana koji nisu manji od 6 inča. Ne zmogu da opisujem još nekoliko gluposti koje mi se ne sviđaju, ali umesto da se olakša korišćenje ovo sada je bar tri put idiotskije nego kad sam uzeo telefon sa Android 9 i UI 1.1 koji su imali MNOGO BOLJU funkcionalnost od ovie brljotine.
 
Jeste vala, nema ni slike kontakta za prethodne razgovore, baš su degradirali taj deo. Meni nije problem jer mi je jedna kartica glavna pa je samo ona i podešena, ali je bezveze što su skinuli obe ikone i ostavili samo jednu. Uvek nešto poprave, ali mnogo toga i pokvare!
 
Jel se dešava još nekom od jutros da mu se ruše aplikacije?
 
Ima li neka dobra gcam za ovaj telefon?
 
Pozdrav svim forumasima! Imam problem sa a70 modelom, kada iskljucim telefon WIFI kao da ode u neki "sleep mode" pa mi notifikacije kasne i po 20,30 minuta, dok je situacija na momo internetu obrnuta, iskljucim wifi , privezem se na moj notifikacije stizu... Jel moze neko da mi kaze o cemu se ovde radi? Hvala
 
Imate li problem posle update-a na android 11, da je ton u toku razgovora toliko tih, da ako je malo jaca buka okoline, bukvalno se naprezem da cujem sagovornika.
Toga nije bilo pre update-a.
 
Imate li problem posle update-a na android 11, da je ton u toku razgovora toliko tih, da ako je malo jaca buka okoline, bukvalno se naprezem da cujem sagovornika.
Toga nije bilo pre update-a.
I meni se to isto dešavalo prva 2-3 poziva, a onda sam ukapirao da je Volume utišan iz nekog nepoznatog razloga. Štaviše, sva zvučna podešavanja su mi bila poremećena, pa sam to ubrzo sredio. Ali me i dalje nervira sistem pozivanja, moraću da stavim neku 3rd party aplikaciju, ovo je užasno.
 
I meni se to isto dešavalo prva 2-3 poziva, a onda sam ukapirao da je Volume utišan iz nekog nepoznatog razloga. Štaviše, sva zvučna podešavanja su mi bila poremećena, pa sam to ubrzo sredio. Ali me i dalje nervira sistem pozivanja, moraću da stavim neku 3rd party aplikaciju, ovo je užasno.
Nije volume utisan, sve je na max.
 
Pa, na tvom mestu bih uradio jedan hard reset pa da se vidi da li je do sistema.
 
Od koliko wati je punjač koji dolazi u pakovanju?
 
Treba da bude 25w. Kod mene ne piše, samo struje i naponi. Opet čini mi se da brže puni od lg-g3 koji nema tu opciju.
 
uradio sam fabrički reset telefona i predao ga dalje u kući, ali koliko vidim sada je poslednji security patch datum 1. maj? siguran sam da je nakon toga bio još jedan update, ne znam zašto je telefon nakon fr vratio na majsku verziju_ prikačio sam ga na smart switch međutim i tu kaže da je najnovija verzija softvera...

telefon nije sa mreže, sim free je, doduše meni je bila mts kartica, sada je vip...
 
Nazad
Vrh Dno