»RSS Benchmark sajt

Strana 28 od 36 PrvaPrva ... 18242526272829303132 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 406 do 420 od ukupno 533

Tema: Samsung Galaxy A70

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.781
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 8GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: Sapphire Radeon R9 270x 2GB
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme Audio@GX 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
        • INET: Kablovska
      3. Citat Citiram korisnika: gileip Pogledaj poruku
        Mogu oni da stave od milion mp, ali telefon nikada ne može biti fotoaparat!
        Sad što smo mi postali lenji da nosimo i fotoaparate kad idemo negde, e to je već za posebnu temu.
        [offtopic]
        Stvar potrebe, stvar entuzijazma i stvar ljubavi. Volim fotografiju, ali ne toliko da bih uložio vreme da učim o istoj. Kupih fotoaparat (ne SLR, ali ne baš ni basic one) kad mi se klinac rodio. Škljocao 2-3 meseca, i više ga nisam otpakivao. Naravno, prodao sam ga posle 4 godine za skoro 4x manje para od onoga što sam inicijalno dao.

Nedavno sam bio na jednom koncertu (Whitesnake)....slike koje sam napravio svojim telefonom (Huawei P Smart 2018) su bile s**nje, ali su zato ženine fotke (sa S7 slikano) odlične. Ovo "odlično" je naravno shodno mojim očekivanjima, kapiram da ih ne bi svako tako ocenio. E - to je ono što očekujem od kamere na mobilnom. Dnevne fotke su mi bile na zadovoljavajućem nivou i sa JIYAU telefonom od pre 5 godina, ali noćne su mi uvek bile problematične.
        [/offtopic]

Verujem da A70 ima bolju kameru od S7 edge...
        Common sense is not a gift, it's a punishment. Because you have to deal with everyone who doesn't have it.

Member Avatar korisnika milkobgd
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.122
        Citat Citiram korisnika: gileip Pogledaj poruku
        Pa nisam ja tinejdžer da beležim i kačim na net svaki trenutak svoga života!
        Evo ga sad. Jesi čitao moje današnje postove? Ko spominje svaki trenutak svoga života i kačenje na net?

Member Avatar korisnika gileip
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        1.068
      6. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 1600+ OCZ Vanquisher
        • MoBo: Asus Prime B350-Plus
        • RAM: 2x4GB DDR4 2400MHz Patriot
        • VGA: ASUS GeForce GTX750-Ti GTX750TI-PH-2GD5
        • MON: DELL P2414H 23,8"
        • HDD: Samsung 850 Evo 250GB + Kingston HyperX FURY 120GB + Intel 330 Series 120G+ 1TB Seagate Barracuda
        • OPT: LG GH22LS30 + Samsung SH-222AB
        • Case: Thermaltake SmartSe 530W + Chieftec BX-02B-B-SL
        • SND: Realtek ALC887
        • LAP: Asus K55VJ-SX019D
        • TV: Samsung 40
        • INET: DSL
        • Ostalo: "Ako želis pobijediti, moraš stići prvi".
      7. Ma ja slikam samo kad mi je nešto bitno, a to je na nedeljnom nivou 5-6 slika. Jedino kada putujemo negde slikam znamenitosti, a to je u 99% slučajeva po danu.
        Po komentarima on bi trebalo da je po danu OK, čak šta više i veoma dobar?
        A po veštačkoj svetlosti ili u noćnim uslivima gcam završava posao?
        A valjda će i taj night režim i na njemu?
        I ne reče na skali od 1-10 gde se nalazi?

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.781
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 8GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: Sapphire Radeon R9 270x 2GB
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme Audio@GX 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
        • INET: Kablovska
      10. Citat Citiram korisnika: gileip Pogledaj poruku
        Ma ja slikam samo kad mi je nešto bitno, a to je na nedeljnom nivou 5-6 slika. Jedino kada putujemo negde slikam znamenitosti, a to je u 99% slučajeva po danu.
        Po komentarima on bi trebalo da je po danu OK, čak šta više i veoma dobar?
        A po veštačkoj svetlosti ili u noćnim uslivima gcam završava posao?
        A valjda će i taj night režim i na njemu?
        I ne reče na skali od 1-10 gde se nalazi?
        Gcam (kolega spaxon sa foruma) mi je dao neku Note verziju je za moje potrebe sasvim ok.
        Ipak, nadam se da će night režim i oficijelno doći za ovaj telefon. Kako neko napisa, kad ga je A50 dobio, nema smisla da ga A70 ne dobije.

Nisi mene pitao, ali na skali od 1-10 - za mene je čista desetka, ali verovatno ti ja nisam pravilno merilo kvaliteta
        Common sense is not a gift, it's a punishment. Because you have to deal with everyone who doesn't have it.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        proletos sam probao skoro sve kamere na bitnim telefonima, uključujući tu i najskuplje huawei modele, i nijedna me nije oduševila..sve je to neko softversko natezanje i ceđenje suve drenovine iz malih senzora...toliko o tome...

nego hteo sam da vam skrenem pažnju na jednu odličnu app...kod mene je aod namešten na tap to show, jer ako je stalno uključen troši dosta baterije i mislim da nema potrebe da stalno gori...međutim, mora da se tapne na ekran da bi se videlo ima li nekih poruka...tu prazninu popunjava ova app...ona uključuje aod kad imate neku poruku ili obaveštenje, i ponovo ga isključi kad pregledate poruke...u mom slučaju i dalje ostane na tap to show modu...u podešavanjima možete da podesite koje aplikacije uključuju aod...stvar koja po meni nedostaje aod po defaultu...

https://play.google.com/store/apps/d...ndisplay&hl=en

Robot
        Na forumu od
        Apr 2015
        Poruka
        4.408
        Imam ga 2 nedelje i mislim da je odlican telefon u skladu sa cenom(malo je je visa po meni al aj), prava visa sredjna klasa.
        Brz je nema muke... Sve jake igre rade npr... Baterija je prilicno jaka mogu vam reci, traje i do 2 dana nekad, uz jace koriscenje dan ipo, a brzo se puni bas( kabal sa obe str type C cak i onaj deo sto ide u adapter?!)... Ekran odlican, ipak je tu Samsung nivo..gomila opcija aplikacija itd zavisi od ukusa..bixby ok mada ne preferiram takve stvari
        Kamera je ok, da je mogla i trebala da bude bolja jeste... Za prednju ok stvarnk, glavna zadnja danju odlicna( al opet kazem mogla bolje), dok je nocu slabija kao i taj ultra wide rezim...
        E sad moram probati gcam, to nisam jos
        Sve u svemu preporucujem telefon svima kojima kamera nije bas bas ultra vazna
        Ps nema led svetlo al AOD odradjuje vrhunski posao... Ps2 dobih i ja taj update, a negde procitah da stize novi
        Pozz ljudi

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        18
      14. Moja mašina
      15. Jedna od prednosti...

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Koliki je Sot? Ja u proseku oko 9 h izvlacim od kad sam ga uzeo. Jos ni jednom mi se nije desilo da moram da ga dopunjavam. Skroz zadovoljan. Jedino me nervira sto se greje dok se puni bas onako jace.. ili bar jace nego sto mi je bilo na prethodnom tel.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        Isključi brzo punjenje ako ti nije baš ultra neophodno...

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        U pravu si ..kao sto rekoh i tako ga do sad ni jednom nisam dopunjavao. Po deafultu ostalo ukljuceno brzo punjenje. Ko nema potrebe da dopunjava bolja je opcija iskljuciti ga a ako bas zatreba da se dopuni na brzaka lako ga je ponovo na ON prebaciti.

Member Avatar korisnika ixtis
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        656
      20. Moja mašina
        • LAP: ASUS X55VD-SX066
        • Ostalo: ASUS Transformer Book T100, Kobo Aura ONE, Galaxy Tab S2, Galaxy A70, Xiaomi Redmi Note 5 Pro
      21. Upoređujem otključavanje telefona otiskom... Xiaomi Redmi Note 5 Pro i A70... Koliko je ovo na A70 žalosno u odnosu na Xiaomi da ja nemam reči. Bruka...

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        upoređuješ dve potpuno različite tehnologije otključavanja...bruka od besmislenog posta

Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        656
      24. Moja mašina
        • Ostalo: ASUS Transformer Book T100, Kobo Aura ONE, Galaxy Tab S2, Galaxy A70, Xiaomi Redmi Note 5 Pro
      25. aj' bitno da si ti nešto pametno probao da sročiš...

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        došao si na samsung a70 temu da napišeš par besmislica kako bi se bolje osećao ili je to tako kod svih vlasnika xiaomi telefona? post koji nema veze s temom nimalo niti su uporedive stvari...block

Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        656
      28. Moja mašina
      29. Za tvoj info, posedujem oba moba, tako da ...

P.S. još nešto... Kao krajnjem korisniku, bolee me uvce koja je tehnologija u pitanju! Kapiš!? Bitan je realan utisak tokom korišćenja. A on je, što se tiče otključavanja kod A70...
        Menjao ixtis : 25.07.2019. u 16:54

Strana 28 od 36 PrvaPrva ... 18242526272829303132 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •