Šta je novo?

Samsung Galaxy A70

Moje iskustvo, jedna verzija Android 10 za A70 je imala probleme pa je ubrzo izbacen update, tako da Ti je mozda bolje da stavis nov SW imas datum 14.07 na sammobile

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Probacu onda prvo recimo tu poljsku od 14.07.da ubacim. Ako se ne varam ta je bila preporucena, posto vidim da je SRB Telenor verzija koja ima da se skine starija od 14.06.
Ja trenutno na tel imam ovu
Screenshot_20200719-001401_Settings.jpg
Mada bojim se da je ovo na mom hardverski problem, ali probacu.
Nije mi prvi Samsung koji ima problem sa mrezom, u nekom obliku.
Najgore je sto cas radi, cas ne radi, da bar ne radi uopste i onda da ga posaljem u servis i reseno. Ako ga ovako posaljem u servis, cekacu mesec dana i vratice ga kao ok je, a ono opet isto...bar takva iskusva imam sa prethodnim telefonima koji su imali te kvarove/cas redi-cas ne.
Koliko znam ne gubi se garancija promenom verzije preko Odin-a ili gresim?
 
Poslednja izmena:
I ja mislim da se ne gubi garancija .Mislim da je to pisalo i na sammobile i bili je uputstvo za rad sa Odinom.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 
Imam problem sa mobilnim podacima, cas rade,cas ne rade. Kako 4g tako i 3g. Regularno pokazuje signal i sve kao ok, ali mobilni net ne radi. Ista SIM radi u drugom tel.
Tel sam kupio vec sa Android 10 na njemu, pa razmisljam da probam da stavim 9-ku, kao nadam se da ce mozda to resiti problem. Hard reset i sve ostalo sam vec probao.
Da li je proces downgrade-a preko Odina isti kao da radim update na noviji android ili ima neka caka? Samo skinem neku verziju 9-ke i ubacim ili mora nesto dodatno, ako se vracam na stariju verziju?
Da ne brikujem tel jos dodatno.
Hvala
Imam isti problem sa mobilnim podacima, poslao mail MTS, koji su me nazvali posle 18 minuta, sve sam im objasnio i dobio sam odgovor da imaju prijavu dosta korisnika da se zale na pomenut problem samo sa telefonom galaxy A70, da je najverovatnije od poslednjeg azuriranja softvera doslo do problema i da su prijavili problem Samsungu.

Ja sam licno odradio factory reset, promenio sim karticu iz jednog u drugi slot, menjao sa 3g na 4g i nista ne pomaze cas imam cas nemam net.

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Stigao update, e sad osim sigurnosne zakrpe 01.07 , da li ima još nešto

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poruka od MTS-a...
Postovani, povodom Vaseg prigovora na otezano koriscenje interneta, obavestavamo Vas da je u toku prethodne noci problem otklonjen.
Srigao update 100+mb kako vidim resio problem....

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ja danas ažurirao. Internet neće da radi, tj. još gori. Kako je kod tebe?
 
Ljudi da li je neko imao problem sa neprestanim obavestenjima da je usb konentor cas upaljen cas ugasen,ne moze telefon da se zakljuca a i primetio sam da se brze greje.hvala

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Ljudi da li je neko imao problem sa neprestanim obavestenjima da je usb konentor cas upaljen cas ugasen,ne moze telefon da se zakljuca a i primetio sam da se brze greje.hvala

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Očisti konektor. Naj bolje sa vazduhom pod pritiskom. Može da posluži fen za kosu. Postavi da duva hladan vazduh.
 
Može li se rutovati Android 10 ili se mora ići na 9 pa onda rutovati?
 
danas sam malo probao my phone companion na win10, nije to loše...jedino mi komp tastatura koja je yu ne ukucava naša slova kad pišem poruke...to mora nekako drugačije da se namesti...mislio sam da je beskorisno, ali ipak nije sve u svemu, ima smisla...
 
Stigao update sa zakrpom za 1septembar,ako neko zna šta je još stiglo neka nam kaže
J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Punjač

Dobio preko All Ex, reklamiran kao oeiginal, elem kad stavim A51 i ne greje se toliko, ali kad stavim A70 onda je vreo, ima li neki štos ili stigao sa greškom

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
ima štos krš kineski punjač, ja to ne bih dalje koristio...
 
Posle septembarskog apdejta već 2 puta se sam od sebe isključi? Drugi put kad se isključio jedva ga uključih? Ne znam da li da vraćam na prethodno stanje?
 
Više se ne resetuje, ali sa ovim apdejtom kamera je dosta lošija, prednja je postala katastrofalna, sve slike su ili blago zamućene ili totalno mutne! Užas šta su uradili!
 
kamera je od početka jako loša na ovom telefonu...dok je bio aktuelan mnogo više su forsirali a50, koji se daleko bolje prodavao, a onda se pojavio a71 kod koga su izgleda napravili bolju kameru tako da je ovaj naš ostao samsung nedonošče...dobijaće on neke apdejte ali od bolje kamere verovatno nema ništa...

nego, ako obrišem otiske hoću li ponovo moći da ubacim nove? pitam jer je ovde neko čini mi se rekao da je obrisao fp i da posle nije mogao da ubaci nove?
 
Obrisao i ubacio bez problema.
 
Riknuo mi danas punjac. Nije kabal proverio sam i sa novim kablom usb-c type. Telefon uzet u Telenoru u Maju prosle godine. Da li priznaju garanciju na punjace od 2 godine i gde da nosim na reklamaciju ? U Telenor prodavnicu ili u pro mobi odmah?
 
Ne bih rekao za punjac da ide 2 godine, ali probaj.
Da li ti puni sa drugim punjacem?
Ja bih iskreno kupio novi punjac pre nego da se ganjam sa njima.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Zvao danas Telenor, uputili me na Pro mobi. Sve u svemu punjac tretiraju kao potrosnu robu i ogranici su garanciju na 12 meseci. Da bi reklamirao punjac moras da ostavis i telefon i onda brisu sve podatke sa njega. Vrte te da odustanes. Prosto nemam pojma sta je u punjacu "potrosno" !? Mrzi me da se ganjam sa njima tako da cu kupiti drugi na KP ne pada mi na pamet njima da dajem preko 3500 za novi.
 
M0ozda neko prodaje samo utikac [emoji3] vecini se kabl precvika. Jos nisam cuo da je nekome otisao utikac, posebno ne kod samsunga.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
Prvi put mi se to desava. Obicno rikne kabal. Jos ja kupio novi usb-c sa obe strane, bio 100 posto ubedjen da je kabal riknuo . Ima samo punjac bez kabla da se nadje na KP. Ovo vise pisem da drugi vide , da nekom skratim muke
 
Ako ti nije važno brzo punjenje možeš da ga puniš bilo kojim punjačem od nekog drugog telefona...ako imaš naravno...

I pazi oko kupovine, ima dosta Samsung kopija te dodatne opreme...
 
Imam kuci bar 3 punjaca sto od Huaweia sto od Samsunga. Ni sa jednim ne radi brzo punjenje Ali volim da imam brzi punjac kad sam negde na putu i nemam puno vremena da dopunim. Provericu pre kupovine dal radi brzo punjenje. Hvala na sugestiji.
 
pozdrav, imam jedno pitanje, kad sam instalirao update na android 10 tamo negde u februaru i posle u maju sledeci update ako se dobro secam (nivo bezbednosti 1 april) odradio sam posle reset na fabricko zbog baterije sto se trosila prebrzo to je resilo problem. Ali od tad vise nisam dobio novi update. Sta bi moglo biti problem inace telefon radi bez problema, probao bi mozda preko odina da ubacim ali nisam siguran koji je tacno firmware pa evo dve slike, ako neko moze tacno da kaze koji treba, hvala unapred! Zaboravi da dodam da je telefon kupljen na KP

121464992_1050923125368256_8730420378923496240_n.jpg
121502294_426661215133126_2724810619165309071_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Nov SW update

UI 2.5

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno