»RSS Benchmark sajt

Strana 23 od 36 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 331 do 345 od ukupno 533

Tema: Samsung Galaxy A70

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        videćemo šta donosi taj junski update, već je krenuo u dosta zemalja...

mislim, ja imam neke bolje kompakt aparate koje uvek nosim, kamera na telefonu mi je ispomoć, i ne zavisim toliko od telefona što se toga tiče, ali i ja sam neprijatno iznenađen koliko je loša kamera...ako je za utehu, nedavno sam na putu napolju probao gomilu potencijalnih telefona za kupovinu, u nekim manjim radnjama gde sam stari kupac su mi davali da iznosim telefon napolje i uradim par slika, i sve je to srednje žalosno manje više ( bilo je tu i daleko boljih huawei modela nego što je p30 lite)...te koje su kao bolje daju fotke koje kao da su provučene kroz debeli sharpness i extra high contrast, mislim takve mogu i ja da napravim za 5 sekundi i od fotki sa a70...puno je tu preprocesiranja i bildovanja boja, kontrasta, oštrine i slično...nije da sad pravdam ovu kameru, ali sve je to traljavo generalno, samo su negde mane nešto bolje sakrivene...

Member Avatar korisnika NastyB
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      3. Moja mašina
        • CPU: Core i5 8500, CoolerMaster Liquid Master 120 Lite
        • MoBo: Asrock B360 Pro 4
        • RAM: 16GB Geil EVO Forza 2400
        • VGA: Zotac GTX1060 6GB
        • MON: Viewsonic 2448 LED
        • HDD: M2 SSS Samsung 970 EVO 250GB + M2 SSD WD Green 120 GB+ WD 1TB + Toshiba 2TB
        • OPT: Samsung SATA OEM
        • Case: CM Mastercase Maker 5, Corsair HX650
        • SND: Realtek ALC892, Altec Lansing ATP3
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Roccat ISKU+ CM Storm Alcor
      4. Citat Citiram korisnika: cileanac Pogledaj poruku
        NastyB u ovakvim svetlosnim uslovima i stock kamera je vrlo dobra i tesko je ovako porediti fotke.
        Šališ se?? Jedna fotka je sa Gcam snimana uz HDR+ i manju rezoluciju, a druga sa većom rezolucijom bez HDR i stock kamerom. Dovoljno je videti boje i da se zna šta je šta. Ja zaista ne znam šta ljudi očekuju od kamere sa telefona kad jedan običan snimak bluetooth zvučnika izgleda OVAKO dobro, čak i kada se silno uveliča. Zar treba bolje?? Pa, onda uzmite P30Pro ili neki DSLR fotoaparat.
        Kamera je više nego solidna i tek uz pomoć softvera možeš da shvatiš da je proizvođači ponekad namerno "kvare". Kada sam imao P10 Lite fotke koje sam pravio kad sam ga tek kupio su bile bar 3X bolje nego one koje sam pravio skoro dve godine kasnije. I nije postoja softver kojim bi se to ispravilo.
        Ja ne znam da li se takođe šališ oko EMUI i OneUI??? Počev od optimizacije i malih milion sitnih detalja OneUI postavlja domaći zadatak za EMUI, a o XIAOMI reklamnom sistemu ne želim ni da polemišem. Jedino je Oxygen OS sa One Plus bolji od OneUI.
        A što se tiče koji je procesor u fonu, MOJE LIČNO MIŠLJENJE je da je tako nešto nepotrebno. Znam šta sam kupio. Video na 100 sajtova i YouTube. Ne treba mi OneUI za to. Ukoliko me baš zanima odvojiću 2 minuta da skinem CPU-Z i vidim sve detalje.
        "Grešiti je ljudski, ali da bi se stvarno zabrljalo, potreban je kompjuter"

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Ama ja rekoh da je to moj ukus.. po meni one ui zaostaje za emui po tebi ga sije. Tu nema potrebe ni za kakvom raspravom ovo i nije tema za to . Da se salim pisao bi na nekom forumu za zabavu a ne na it forumu.
        Eto jedan emui ima npr u opcijama na 1 klik da vidis sta imas u telefonu one ui nema i moras skidati dodatni program. Znam vrlo dobro koji je procesor i kakav je mozes naci svuda po netu taj podatak. Al eto osnovna stvar a nema je.
        Elem sto se tice P10 lite vidis kod mene potpuno drugacije iskustvo bilo nego kod tebe tek posle nekoliko updata su ispeglali kameru i na kraju je davala vise nego dobre fotke za tu klasu.
        A sto se tice poredjenja tvojih fotki ovako link pa link bez stavljanja jedne pored druge ja bar tesko da vidim razliku. Mozda da si ih spojio jednu pored druge pa i da se primeti neka VECA razlika.

Member Avatar korisnika NastyB
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      7. Moja mašina
        • CPU: Core i5 8500, CoolerMaster Liquid Master 120 Lite
        • MoBo: Asrock B360 Pro 4
        • RAM: 16GB Geil EVO Forza 2400
        • VGA: Zotac GTX1060 6GB
        • MON: Viewsonic 2448 LED
        • HDD: M2 SSS Samsung 970 EVO 250GB + M2 SSD WD Green 120 GB+ WD 1TB + Toshiba 2TB
        • OPT: Samsung SATA OEM
        • Case: CM Mastercase Maker 5, Corsair HX650
        • SND: Realtek ALC892, Altec Lansing ATP3
        • Ostalo: Roccat ISKU+ CM Storm Alcor
      8. Citat Citiram korisnika: cileanac Pogledaj poruku
        Da se salim pisao bi na nekom forumu za zabavu a ne na it forumu.
        Izvini, to "šališ se" je više kao izreka, sleng, nego kao konstatacija. Pogotovo što nisam imao ni najmanju nameru da zvuči uvredljivo. *mjau**mjau**mjau*, nama matorcima to znači drugačije. Naravno da ni ja ne želim da se raspravljam, svako ima svoj ukus, ima ona izreka "sto ljudi, sto ćudi". O tome što me je URNISALO na EMUI i P10 Lite a što na OneUI funkcioniše gotovo savršeno sam već pisao (zvono, senzor osvetljenja...) a to koji je procesor i ostalo se ne sećam da li sam i jednom pogledao na P10L. Bar ja lično. A što se tiče kamere na istom, fotka koju sam slikao kad sam ga kupio i ona posle skoro 2 godine su kao nebo i zemlja.
        Jedan od razloga što sam sa A7 prešao na A70 bio je upravo Gcam. Fotke koje sa njim pravim su, bar meni, veoma dobre i sasvim dovoljne. Jednostavno, sad kada budem slikao sebe i ekipu na Exit-u biće mi bitno da slikam drage osobe sa sobom na tom mestu. da li ću moći da im brojim dlake na licu i kosi, da li će im se videti nabori na majici ili ne, APSOLUTNO mi je nebitno. Prepoznaćemo se u mračnim, mutnim slikama, malo pod nagibom i gledaću ih sa zadovoljstvom. I totalno mi je nevažno da li će biti sa toliko i toliko piksela, da li je noćni mod ili ne, jer najvažnije "slike" će mi biti u glavi. One sa telefona su samo podsetnik.
        "Grešiti je ljudski, ali da bi se stvarno zabrljalo, potreban je kompjuter"

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        E da ti kazem i ja sam jedan matorac, za koju god cu uci u 50. Razumemo se druze nisam se ni najmanje naljutio tako da nema potrebe za izvinjenjima. Drago mi je da nas ima sto vise korisnika ovog telefona i samim tim sto je veca zajednica nadam se da ce i podrska biti bolja. Tu smo da razmenjujemo iskustva i pomazemo jedni drugima pa naravno da nemamo svi isto misljenje...tako da nema ljutnje. A sto se tice fotkica u pravu si najvaznije su one u glavi. Ja sam samo hteo da kazem da sam bio prezadovoljan sa P10 lite u svakom pogledu. Nisam od onih pljuvaca ovog ili onog brenda. Svi oni nas muzu za pare i prodaju nam uredjaje po neralno visokim cenama al ko nas bije po usima da kupujemo .
        Skrenuh sa teme
        Evo bas malopre naleteh na yt video gde je covek izvukao max iz fotki sa A70 : https://youtu.be/Lpnt6CR0LTw
        U opisu videa su mu fotke.
        Prosto se cudim dal je moj primerak sa nekim falshom haha.

Newcomers
        Na forumu od
        May 2017
        Poruka
        108
        A70 GCam (Night)

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        Pošto vidim da je to moderno na raznim temama ajde i ja da ovo okačim...

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        Zašto burst mode fotke neće da sačuva na kartici?
        Kartica je Samsung evo klasa 10 u3, dakle sigurno nije spora kartica za to....izgleda da Samsung iz nekog razloga takve fotke čuva samo u internoj memoriji, baš glup fazon...
        Menjao Altru : 03.07.2019. u 15:36

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.781
      14. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 8GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: Sapphire Radeon R9 270x 2GB
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme Audio@GX 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
      15. Evo još jednog vlasnika A70 ovde. Elem, neću da pevam mnogo o telefonu, tek ga koristim 48 sati, ali ono što mi prvo zapinje (znam da bi trebao malo da guglam na ovu temu) je aktivacija ekrana dok razgovaram. Siguran sam da je glupost, ali u dva navrata mi je živce popio telefon. Sinoć sam imao razgovor od 34 minuta u u toku istog sam sagovornika stavio "on hold" jedno 7-8 puta. Danas sam imao razgovor od 7 minuta i sagovornika sam tri puta "bacio" na "hold". Takođe, u toku još jednog razgovora, u dva navrata mi je sagovornika prebacio na Gear.... Vrv moram nešto da drndam po podešavanjima...

Jel imao neko ovo iskustvo? Ne kapiram kako mi se ovo gogađa, jer vidim da se ekran ugasi kada je blizu lica (uha)!?
        Common sense is not a gift, it's a punishment. Because you have to deal with everyone who doesn't have it.

Member Avatar korisnika milkobgd
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.122
        Ako ne rešiš problem, uvek možeš da zaključaš ekran po uspostavljanju veze (power dugmetom).

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        18
      18. Moja mašina
      19. Citat Citiram korisnika: ZeeGerman Pogledaj poruku
        Evo još jednog vlasnika A70 ovde. Elem, neću da pevam mnogo o telefonu, tek ga koristim 48 sati, ali ono što mi prvo zapinje (znam da bi trebao malo da guglam na ovu temu) je aktivacija ekrana dok razgovaram. Siguran sam da je glupost, ali u dva navrata mi je živce popio telefon. Sinoć sam imao razgovor od 34 minuta u u toku istog sam sagovornika stavio "on hold" jedno 7-8 puta. Danas sam imao razgovor od 7 minuta i sagovornika sam tri puta "bacio" na "hold". Takođe, u toku još jednog razgovora, u dva navrata mi je sagovornika prebacio na Gear.... Vrv moram nešto da drndam po podešavanjima...

Jel imao neko ovo iskustvo? Ne kapiram kako mi se ovo gogađa, jer vidim da se ekran ugasi kada je blizu lica (uha)!?
        Možda u "Smart lock" da zabraniš da se otključava ?

Member Avatar korisnika gileip
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        1.068
      21. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 1600+ OCZ Vanquisher
        • MoBo: Asus Prime B350-Plus
        • RAM: 2x4GB DDR4 2400MHz Patriot
        • VGA: ASUS GeForce GTX750-Ti GTX750TI-PH-2GD5
        • MON: DELL P2414H 23,8"
        • HDD: Samsung 850 Evo 250GB + Kingston HyperX FURY 120GB + Intel 330 Series 120G+ 1TB Seagate Barracuda
        • OPT: LG GH22LS30 + Samsung SH-222AB
        • Case: Thermaltake SmartSe 530W + Chieftec BX-02B-B-SL
        • SND: Realtek ALC887
        • LAP: Asus K55VJ-SX019D
        • TV: Samsung 40
        • INET: DSL
        • Ostalo: "Ako želis pobijediti, moraš stići prvi".
      22. Jel ima FM radio, verzije od operatera?
        Kaniš li pobijediti, ne smiješ izgubiti!

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Ima radio, uzet u Telenoru.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        rekao bih da svaki ima fm radio, nebitno odakle je...

inače na nekom indijskom youtube klipu videh da ima fabričko snimanje razgovora kao opciju...očito da u zemljama gde nisu tako stroga pravila oko tog snimanja stavljaju fabrički snimanje razgovora...

Member Avatar korisnika gileip
        Na forumu od
        Dec 2005
        Poruka
        1.068
      26. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 1600+ OCZ Vanquisher
        • MoBo: Asus Prime B350-Plus
        • RAM: 2x4GB DDR4 2400MHz Patriot
        • VGA: ASUS GeForce GTX750-Ti GTX750TI-PH-2GD5
        • MON: DELL P2414H 23,8"
        • HDD: Samsung 850 Evo 250GB + Kingston HyperX FURY 120GB + Intel 330 Series 120G+ 1TB Seagate Barracuda
        • OPT: LG GH22LS30 + Samsung SH-222AB
        • Case: Thermaltake SmartSe 530W + Chieftec BX-02B-B-SL
        • SND: Realtek ALC887
        • LAP: Asus K55VJ-SX019D
        • TV: Samsung 40
        • INET: DSL
        • Ostalo: "Ako želis pobijediti, moraš stići prvi".
      27. Da li telefon dolazi sa nekom zaštitnom folijom?

Strana 23 od 36 PrvaPrva ... 1319202122232425262733 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •