Šta je novo?

Samsung Galaxy A70

pre nekoliko dana je samsuing izbacio nekolliko novih aplikacija koje rade sa good lock aplikacijom...dakle, morate najpre instalirati good lock pa onda module posebno...

dosta su zanimljive app booster i par njih za bolju kontrolu baterije...app booster nije običan program koji ubija aplikacije, izgleda da je ipak nešto napredniji program...samsung ga preporučuje nakon svakog velikog apdejta sistema, a nakon toga jednom nedeljno...reklo bi se da aplikacije zaista brže startuju nakon toga...

aplikacije za bolju kontrolu baterije nisam još probao...postoji i theme park app/modul, tu možete sami da napravite svoju temu za telefon...

https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-labs-suite-of-apps-let-you-optimize-your-phone/
 
Da li neko ima problem da slika gde ima tamno crvena boja vuce na narandzasto. Dok kad gledam na s10 to je bas crvena boja.
 
Ne znam da li je sada prepoznavanje otiska brže i tačnije, ali je posle update postao jako pipav da se unese. Jedva sam uneo jedan prst iz 20 pokušaja, tek da mogu da radim.
 
Posle apdejta nisam ponovo unosio otisak jer i ovako radi OK.

Ima li nekih drugih izmena?
 
Poslednja izmena:
Može li se podesiti da se ekran sam ugasi kad ga stavim u džep.
 
Pozdrav društvo, ne pratim - ne stignem u zadnje vreme telefone, pa bih molio za neki savet. Nisam neko ko menja telefone kao čarape što se kaže, poslednja 2 vozam 7 godina, S3 i S6, oba plaćena bezmalo 1000 eur cim su izašli. Nemam više nameru da bacam toliko para, sada ne vrede nista, a kao novi su oba vizuelno, naravno uz oslabljene baterije, pa me interesuje sta kažete za ovaj A70. Pored standardnih stvari što bolje karakteristike, kamere, bitna mi je baterija, što je ovde odlična i da tel ima NFC. Trenutno u Telenoru ima neki popust, i ako nikad nisam uzeo telefon preko operatera, izadje 42k din, što je cena kao u radnjama ako ne grešim, bar po netu što gledam, plus može na 24 rate.
Da li mozda ima i neka druga bolja opcija za ove pare, ali uslov baterija i NFC ostaju?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
 
Moze li mi neko reći kakav punjač dolazi uz ovaj telefon? Kolika mu je izlazna snaga?
 
Moze li mi neko reći kakav punjač dolazi uz ovaj telefon? Kolika mu je izlazna snaga?
Evo slika pa mozes da vidis konrektno ako te nesto interesuje
e86487add1ea0bf0296c1551bcac148c.jpg


Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Pozdrav društvo, ne pratim - ne stignem u zadnje vreme telefone, pa bih molio za neki savet. Nisam neko ko menja telefone kao čarape što se kaže, poslednja 2 vozam 7 godina, S3 i S6, oba plaćena bezmalo 1000 eur cim su izašli. Nemam više nameru da bacam toliko para, sada ne vrede nista, a kao novi su oba vizuelno, naravno uz oslabljene baterije, pa me interesuje sta kažete za ovaj A70. Pored standardnih stvari što bolje karakteristike, kamere, bitna mi je baterija, što je ovde odlična i da tel ima NFC. Trenutno u Telenoru ima neki popust, i ako nikad nisam uzeo telefon preko operatera, izadje 42k din, što je cena kao u radnjama ako ne grešim, bar po netu što gledam, plus može na 24 rate.
Da li mozda ima i neka druga bolja opcija za ove pare, ali uslov baterija i NFC ostaju?

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Uzeo sam kevi A70 u vipu, dobar telefon. Da je imao Mi 9T/pro, išao bih na njega. Radi gcam, baterija je pristojna, ekran dobar. Na oglasima imaš vakuum A70 za ~€280 sa garancijom.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Pozdrav svima

Od skoro sam vlasnik ovog telefon i mogu vam reci da sam jako zadovoljan. Pre svega sam zadovoljan baterijom. E sad imam jedno pitanje......nigde ne mogu da nadjem u podesavanjima kamere na koliko je megapiksela kamera.....imam samo razmeru kamere gde stoji 3:4H , 3:4 , 9:16 , 1:1 , full ........ mene sad zanima u kojoj razmeri je najkvalitetnija slika.
 
3:4h je najkvalitetnija rezolucija, ali tada ne moze da ima hdr. Nabolje fotografije su na standard rezoluciji i hdr-om. 3:4h mozes da koristis kada fotografises napolju i kada je osvetljenje dobro..

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Zdravo društvo.

Imam jedno pitanje vezano za ovaj model.
Naime, displej se ne gasi ni kad ga zaključam na power dugme. Samo trepne i ostane budan.

Ima neko neku ideju?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Probao sam sa izmenama podešavanja, pa sve do factory reset. Ista priča, ostaje uključen.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kad je to pocelo da ti se desava?

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Nije moj telefon, pa nisam siguran. Drugar kupio klincu pre par dana. Kažu da ga nisu ni koristili, juče uključili, i od tad se to dogadja.
Kad su kupovali normalno je radio, gasio i palio ekran.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Jedino da flešuješ prethodni firmware za tu regiju, globalan je problem i izgleda da je do zadnjeg update-a. Istraži malo više da li može sa višeg na niži mesečni update.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pozdrav , vidim da se neko vreme ne komentarise A70 , kako je sad stanje sa njim , kako se drzi ...baterija , kamera, fluidnost , dal su mu nesto zeznuli sa apdejtovima .. poboljsali ?
 
Pozdrav , vidim da se neko vreme ne komentarise A70 , kako je sad stanje sa njim , kako se drzi ...baterija , kamera, fluidnost , dal su mu nesto zeznuli sa apdejtovima .. poboljsali ?

Evo mozda malo kasno ali tek juce sam devojci uzeo ovaj....nov smo platili 310e, dok smo imali na kp za 220e sa garancijom(20m).....baterija nenormalna- prvi dan 12h sota, kamera je u dan dobra(Gcam nekako bolje radi posao- a odmah sam ga instalirao) dok kad padne noc malo slabije ali okej...fluidnost-android 9 je sama po sebi malo blesava na android 10 ce fludinost biti za 200% poboljsana...osim toga mogu reci da je fp super( ne tako dobar kao na Note 9 koji je pozadi al opet) i displej je takodje malo "siromasniji" ( mada vrsim poredjenje sa n9 i s10+) ali verv zato sto sam navikao na ove... da ne duzim za te pare devojka je odusevljena :) a bogami i meni se svidja iskreno, jos sto je u njemu snapdragon sve sljaka na full
 
pre par dana stigao janurski update, koliko vidim nema tu ništa od vidljivih promena...
 
pre par dana stigao janurski update, koliko vidim nema tu ništa od vidljivih promena...

Ja sam juce probao sa stafim apdejtom fp, i registrovao i sve radilo, posle toga smo instalirali apdejt i ajde opet da obrisemo stari otisak da domamo novi ono nece...dodje do 47% i pise nije moguce registrovati...pa smo probali jedno 50x, i uspeli na kraju...izgleda da je zastitno staklo problem...cudo samo da sa prethnodim apdejtom nije pravio proboem a sad ovako zeza
 
Ništa ja tu ne menjam i ponovo registrujem, mislim da to radi sasvim ok u granicama fp tehnologije na ovom telefonu...previše je fokus korisnika na tome za razliku od kamere koja je po meni jako loša ali je ne popravljaju jer su svi opsednuti fp senzorom...
 
Pozdrav , vidim da se neko vreme ne komentarise A70 , kako je sad stanje sa njim , kako se drzi ...baterija , kamera, fluidnost , dal su mu nesto zeznuli sa apdejtovima .. poboljsali ?

Ja prezadovoljan. Nisam neki telefonoman, pa ga punim dva puta nedeljno, a ponekad i ređe. Nisam zahtevan ni po pitanju fotki, uvek mi je bitnije ŠTA je na fotografiji (putovanja, zezanja, ljudi...) nego kakvog je kvaliteta travka na 50 metara. Ponekad su mi one mrljave draže od onih kristalno jasnih. Koristim ga najviše za slušanje muzike tokom šetnje, imam Xiaomi Airdots bluetooth slušalice i Mi Band 4, pa sve to sjajno funkcioniše i zvuči na ovom telefonu. Za ono što je meni potrebno - veliki ekran, dobra baterija, brzo punjenje, podrška za muziku - sasvim dovoljan i gotovo savršen.
 
Hvala na odgovorima .. Sve u svemu dobar telefon . On nema nikakvu stabilizaciju ? ... Verovatno nista od toga nece ni biti .. baterija koliko vidim odlicna , kamera po danu dobra , ekran lep velik , videcu dal cu uzeti njega posle Honor 8x , mislim da ne dobijam nesto mnogo vise , ili cu ipak sacekati ovaj novi A71 , hoce imati on bar neku stabilizaciju , upravo mi ona najvise nedostaje i na 8x ..
 
Kod Samsunga su do sada samo S i Note serije imale OIS.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Za OIS znam da su imale samo S i Note serija , al EIS su imali i modeli srednjeg ranga , za njega i pricam , al ako nema ni EIS onda je to nista , moze da bude ostro i lepo koliko hoces al dzaba , cim pomeris ruku sve se drmusa , ako krenes da setas o tome da ne pricamo :) .. zato i pitam dal ce A71 imati bar EIS ..
 
Za OIS znam da su imale samo S i Note serija , al EIS su imali i modeli srednjeg ranga , za njega i pricam , al ako nema ni EIS onda je to nista , moze da bude ostro i lepo koliko hoces al dzaba , cim pomeris ruku sve se drmusa , ako krenes da setas o tome da ne pricamo :) .. zato i pitam dal ce A71 imati bar EIS ..
Kazu da a71 ima Digital Image stabilization, to je bar za ovu azijsku verziju koja znaci ima EIS tako da kada i dodje ova globalna trebao bi imati
 
Nazad
Vrh Dno