»RSS Benchmark sajt

Strana 22 od 36 PrvaPrva ... 1218192021222324252632 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 316 do 330 od ukupno 533

Tema: Samsung Galaxy A70

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Citat Citiram korisnika: josemourinho Pogledaj poruku
        Nije za A70 ali inace skines ga, odljepis, povuces nece nista ekranu biti, ali opet ga neces moci zalijepiti
        Hvala ti drug. Ma ostavljam ga onda ovako dok ne stigne neko drugo staklo pa cu da dam nekom sa mirnijim rukama i jacim zivcima

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        18
      3. Moja mašina
      4. Zdravo momci, hoće li neko da mi otkrije kako da skrinšotujem ekran na ovom telefonu. Na P10 lite sam 2x kucnuo po ekranu i eto ss, a ovde???
        pOzzz i hvala

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Citat Citiram korisnika: peca. Pogledaj poruku
        Zdravo momci, hoće li neko da mi otkrije kako da skrinšotujem ekran na ovom telefonu. Na P10 lite sam 2x kucnuo po ekranu i eto ss, a ovde???
        pOzzz i hvala
        Volume down+ power sa ss.
        Jos jedan sa p10 lite . Dobro dosao u klub .

Member Avatar korisnika NastyB
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      7. Moja mašina
        • CPU: Core i5 8500, CoolerMaster Liquid Master 120 Lite
        • MoBo: Asrock B360 Pro 4
        • RAM: 16GB Geil EVO Forza 2400
        • VGA: Zotac GTX1060 6GB
        • MON: Viewsonic 2448 LED
        • HDD: M2 SSS Samsung 970 EVO 250GB + M2 SSD WD Green 120 GB+ WD 1TB + Toshiba 2TB
        • OPT: Samsung SATA OEM
        • Case: CM Mastercase Maker 5, Corsair HX650
        • SND: Realtek ALC892, Altec Lansing ATP3
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Roccat ISKU+ CM Storm Alcor
      8. Citat Citiram korisnika: peca. Pogledaj poruku
        Zdravo momci, hoće li neko da mi otkrije kako da skrinšotujem ekran na ovom telefonu. Na P10 lite sam 2x kucnuo po ekranu i eto ss, a ovde???
        pOzzz i hvala
        https://www.youtube.com/watch?v=KJBasyWt69k

Ima još jedan "karate" način. Ja, takođe, sa P10 Lite, ali dva meseca na A7 i od pre oko mesec dana na A70.
        Menjao NastyB : 28.06.2019. u 21:21
        "Grešiti je ljudski, ali da bi se stvarno zabrljalo, potreban je kompjuter"

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2012
        Poruka
        18
      10. Moja mašina
      11. Super ova "karate" fora sa dlanom
        Od juče imam A70 i zadovoljan sam. Normalno još ga istražijem i sve mi se više sviđa ...
        pOzzz i hvala na brzom odgovoru

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        koliko je tačno ili ne, ali sve je više glasina da će uskoro a70s...imaće valjda 64mp kameru i sd730...

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      14. Moja mašina
        • HDD: M2 SSS Samsung 970 EVO 250GB + M2 SSD WD Green 120 GB+ WD 1TB + Toshiba 2TB
      15. I ja sam to negde pročitao (ima manju bateriju od A70 i nema brzo punjenje????? Ovo mora da je greška.).
        Naravno, izlaziće sve bolji i bolji telefoni, ali ja sam sa A70 prezadovoljan jer ima ama baš sve što mi je potrebno - veliki i odličan ekran, bateriju koju punim vrlo kratko svaki treći dan, Dolbi Atmos, Gcam, OneUI je odličan softver...to su stvari koje su mi bitne. Mislim, sve ono što su za ovaj telefon nabrojali kao mane ili nedostatke meni, lično, je potpuno nebitna stvar. Da li je od plastike, metala ili ne znam čega baš me briga jer ga držim u Samsungovoj wallet futroli koja i obavlja jednu funkciju. Nema IP68 sertifikat. Pa, nisam moron da ga nosim u vodu, niti telefoniram dok se tuširam, a kad pljušti kiša poslednje o čemu razmišljam je telefoniranje. Za to, ako se mora, imam bluetooth slušalice. Nema bežično punjenje. Pa, zašto bih ga nekoliko sati držao na nekom postolju kad je oko sat ipo dovoljno da se napuni kablom, pa još ako je kao ovaj od tri metra što sam kupio da mogu da ga nosam po sobi... Da, instalirao sam PUBG i još par igara čisto da ih isprobam, ali ako sam ih sve igrao ukupno 15 minuta biće dobro. Meni, lično, da li je SD 632, 675, 730 ili 855 ne znači ama baš ništa, samo toliko da podržava Gcam.
        Dakle, dok baterija bude izdržala, dotle ću i ja izdržati sa ovim.
        Menjao NastyB : 29.06.2019. u 08:08

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        766
        Citat Citiram korisnika: NastyB Pogledaj poruku
        I ja sam to negde pročitao (ima manju bateriju od A70 i nema brzo punjenje????? Ovo mora da je greška.).
        Naravno, izlaziće sve bolji i bolji telefoni, ali ja sam sa A70 prezadovoljan jer ima ama baš sve što mi je potrebno - veliki i odličan ekran, bateriju koju punim vrlo kratko svaki treći dan, Dolbi Atmos, Gcam, OneUI je odličan softver...to su stvari koje su mi bitne. Mislim, sve ono što su za ovaj telefon nabrojali kao mane ili nedostatke meni, lično, je potpuno nebitna stvar. Da li je od plastike, metala ili ne znam čega baš me briga jer ga držim u Samsungovoj wallet futroli koja i obavlja jednu funkciju. Nema IP68 sertifikat. Pa, nisam moron da ga nosim u vodu, niti telefoniram dok se tuširam, a kad pljušti kiša poslednje o čemu razmišljam je telefoniranje. Za to, ako se mora, imam bluetooth slušalice. Nema bežično punjenje. Pa, zašto bih ga nekoliko sati držao na nekom postolju kad je oko sat ipo dovoljno da se napuni kablom, pa još ako je kao ovaj od tri metra što sam kupio da mogu da ga nosam po sobi... Da, instalirao sam PUBG i još par igara čisto da ih isprobam, ali ako sam ih sve igrao ukupno 15 minuta biće dobro. Meni, lično, da li je SD 632, 675, 730 ili 855 ne znači ama baš ništa, samo toliko da podržava Gcam.
        Dakle, dok baterija bude izdržala, dotle ću i ja izdržati sa ovim.
        dali ima dva mikrofona,mislim na ono kad razgovaras dase ne cuje u okruzenju , kad nekog pozove sve cujem svaki sum i glas , ne ovaj telefon nego drugi, zvuk zvona kako se cuje
        Menjao kalin62 : 29.06.2019. u 10:37

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      18. Moja mašina
      19. Da, ima dva mikrofona, jedan na vrhu i drugi, primarni, na dnu. Za ove šumove ne razumem pitanje, a kakav je zvuk zvona? Pa, ja ga, lično, držim na, otprilike, tri četvrtine od maksimuma i meni je sasvim dovoljno. A ako ubaciš neko fino glasnu zvonjavu starinskog telefona i otpanjiš do daske ume da otkiva. I najlepša stvar je što, za razliku od P10Lite kojeg sam imao, zvono počinje od najtižeg pa postaje ubrzo glasnije. Koliko puta me je P10L "štrecao" kad grune odjednom...
        Ukoliko te jačina zvona "stručno" zanima OVDE imaš jačinu izraženu u decibelima, pa možeš da porediš...

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        zvono ne smem da držim na maksimumu...

inače, izgleda da će zaista biti a70s, vidim da se uskoro pojavljuje a10s...mislim, neće ovo postati loš telefon zbog toga, ali malo je onako bezveze nakon par meseci unapređen model, ali dobro, čovek mora nešto da kupi u nekom trenutku...pitanje je i šta će biti unapređeno, ako stave onu slajder kameru biće mi još draže što sam kupio baš ovaj model...ne volim taj trend sa pokretnim delovima na telefonu...mada, ne verujem da će baš toliko da ga redizajniraju, biće opet frljanje sa brojem megapiksela i "bolji" procesor...bar meni procesor na telefonu nikad nije bio slaba tačka, do skoro sam nosio telefon sa buđavim mtk procesorom i za svakodnevni rad je bio više nego ok...
        Menjao Altru : 29.06.2019. u 11:44

Newcomers
        Na forumu od
        May 2017
        Poruka
        108
        A70 (GCam) 30.6.2019 01:15h

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      23. Moja mašina
      24. Ja svaki put pokušavam da postavim razliku između Gcam i stock fotoaparata, ali kako god da pokušam svuda me "koči" rezolucija i veličina snimka. A ako smanjiš, onda nije to to. I kad pokušam da stavim link do slika, samo kaže da je preveliko i da ne može. Ako smanjim, onda to nije to, pa tako samo mogu da probam ovako:
        Koja je od ovih dve fotografije iste cvećke urađena sa Gcam, a koja sa Stock softverom??

1.) https://i.ibb.co/s3wHWXP/1.jpg

2.) https://i.ibb.co/DW6WZCx/2.jpg

Jeste da su naizgled slične, ali ona sa Gcam se razlikuje u jednoj stvari....

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        NastyB u ovakvim svetlosnim uslovima i stock kamera je vrlo dobra i tesko je ovako porediti fotke. Kad je malo sumrak ili pred vece tu je vec druga prica. Po meni kamera na ovom fonu je jedno veliko razocarenje za ovu klasu telefona i sve se nadam da ce neka buduca nadogradnja ispraviti stvari. Kad budem imao malo vise vremena napisacu detaljnije sta mi sve smeta u vezi kamere. Sto se ostalog na ovom telefonu tice nemam nekih zamerki. Odlicna baterija, odlican ekran, solidan procesor i dovoljno rama vade telefon. Ostalo hmm ...one ui ne znam sta da kazem i ne razumem kukanje po Emui softveru meni ama bas nista kod Emuia nije smetalo cak ima po neka opcija koja je bolje odradjena nego ovde. Al dobro mozda je to sve i stvar ukusa. Lomio sam se izmedju P30 lite i ovog A70 i sto vise koristim Samsung sve sam blizi misljenju da je telefon precenjen, za manje pare Huawei nudi slicno ili mozda i vise ....tako da dobro cu razmisliti sledeci put. Ne bi da se sad ovo pretvori u polemiku Samsung - Huawei ovo je naravno samo moje misljenje i moj ukus.
        P.s. Gde u ovom One Ui se gleda koji je procesor u fonu ?

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        slažem se za kameru, na početku nisam ni stigao da je nešto pažljvije testiram, ali kad sam krenuo malo ozbiljnije da fotografišem mogu da kažem da je kamera kriminalno loša...fotkama fale i detalji i oštrina, sistem autofokusa je očaj, i uglavnom fotke su jako loše...kao da je kamera iz nekog kineza od 50 dolara...a možda je čak i gora od toga...u podešavanjima kamere je igranka..."najbolji" kvalitet i vajnih 32mp je samo u hi 4:3 modu, ali tu ne radi hdr...uopšte se ne zna ni rezolucija slika, samo 4:3, 16:9, pa ti bilduj mozak šta ćeš da dobiješ...

zanimljivo da live focus/portret mode daje jako dobre fotke, kao da ne izlaze iz istog senzora i iste kamere...samo su izgleda taj mod odradili kako valja...to ostavlja neku nadu da će nešto poboljšati, videćemo...

gcam daje već dosta bolje fotke, trenutno koristim neku noviju verziju za s10...ako bude neke još bolje gcam to bi onda mogla biti pristojna kamera...

uglavnom, ako je nekome kamera prioritet stock kamera je prilično loša za sada....

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        @Altru to je to, identicno iskustvo i kod mene po pitanju kamere i iste zamerke.
        Ja sam koristio tu za S10 a juce probao ovu gcam 6.2 i nema neke razlike. Tako da cekamo dok ne dodje neka " krstena " za A70. Vidim da A50 dobija update kamere i nocni mod pa valjda ce i nas majku mu ...

Strana 22 od 36 PrvaPrva ... 1218192021222324252632 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •