»RSS Benchmark sajt

Strana 21 od 36 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 301 do 315 od ukupno 533

Tema: Samsung Galaxy A70

Member Avatar korisnika milkobgd
        Na forumu od
        Jul 2010
        Poruka
        5.122
        20e skuplje? Pa kad ga računaš 330. Već ga ima za 300 tako da ispadne jeftiniji.

Šalu na stranu, za tu razliku (10e), ipak bi ga uzeo uz paket (ako je tačna tvoja matematika).

Member Avatar korisnika ZeeGerman
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        1.781
      3. Moja mašina
        • CPU: Intel i5-4590
        • MoBo: Gigabyte Z97X - Gaming 5
        • RAM: KINGSTON 8GB DDR3 HyperX FURY White 1866MHz
        • VGA: Sapphire Radeon R9 270x 2GB
        • MON: PHILIPS LED TFT 21.5" V-line 226V4LAB/00
        • HDD: Hitachi 1TB + WD 320GB + Kingston HyperX SSD 120GB
        • Case: Chieftech DG-01WD-D + XFX P1-750S-NLB9
        • SND: SB X-Fi Xtreme Audio@GX 3000
        • LAP: DELL Latitude E7250 & ASUS Testo :)
        • TV: UE40H6400AK
        • INET: Kablovska
      4. MTS ih nema više. Ne verujem kako su ih brzo rasprodali.

No, možda je i dobro što nisam uzeo...ne gori mi pod nogama, mogu da sačekam mesec ili dva...možda se neke stvari promene, pojavi nešto drugo itd...
        Common sense is not a gift, it's a punishment. Because you have to deal with everyone who doesn't have it.

Member
        Na forumu od
        Dec 2008
        Poruka
        265
        Citat Citiram korisnika: ZeeGerman Pogledaj poruku
        Šta te je onda toliko razočaralo kad si rešio da prodaš telefon?
        Kupio S10 plus. Tačka

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Member Avatar korisnika NastyB
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      7. Moja mašina
        • CPU: Core i5 8500, CoolerMaster Liquid Master 120 Lite
        • MoBo: Asrock B360 Pro 4
        • RAM: 16GB Geil EVO Forza 2400
        • VGA: Zotac GTX1060 6GB
        • MON: Viewsonic 2448 LED
        • HDD: M2 SSS Samsung 970 EVO 250GB + M2 SSD WD Green 120 GB+ WD 1TB + Toshiba 2TB
        • OPT: Samsung SATA OEM
        • Case: CM Mastercase Maker 5, Corsair HX650
        • SND: Realtek ALC892, Altec Lansing ATP3
        • Ostalo: Roccat ISKU+ CM Storm Alcor
      8. Citat Citiram korisnika: milkobgd Pogledaj poruku
        20e skuplje? Pa kad ga računaš 330. Već ga ima za 300 tako da ispadne jeftiniji.
        Šalu na stranu, za tu razliku (10e), ipak bi ga uzeo uz paket (ako je tačna tvoja matematika).
        Dobro, ja sam ga uzeo pre mesec dana skoro, tad je bio oko 350 po ovim "skarabudž" online prodavnicama. Danas je 330, može da se nađe za 300 bez garancije, ali ja kad sam ga uzeo on je bio 41000 i nešto preko u Telenoru ako ga uzimaš odjednom (negde oko 348€), 51.000 i nešto ako ga uzmeš na dve godine, ali onda je tarifa niža za 400 dinara (24x400=9600), tako da bukvalno me ispalo manje od 20 evra skuplje nego da sam ga uzeo za 330 u nekoj radnji i koristio "neograničenu" tarifu od 2.000 u jednom od 2 provajdera. Kod onog trećeg, jeftinijeg, ne bih išao jer znam mnoge koji imaju problema sa signalom čim zađu u predgrađe, a van grada je tek šou. Bar ja imam takva iskustva.
        "Grešiti je ljudski, ali da bi se stvarno zabrljalo, potreban je kompjuter"

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        NastyB...potpuno istu racunicu sam i ja izvukao.
        Nego citam na xda da bi uskoro trebalo da stigne neki novi update za A70. Prvo indija pa ostali. Kao ispravljaju FP senzor jos malo...kod mene ista stvar sa losom vidljivosti wifi mreza u okolini. Zanimljivo da kad skeniram mreze sa wifi analizer app vidi sve mreze koje vidim i sa P10 lite. Jedino sa stock pretragom od vidljivih 15- ak ovaj moj A70 vidi jedva 4 ili 5 koje imaju jaci signal. Nadam se da ce update da ispegla ovo jer ocito nije hardverski problem.

Moderated
        Na forumu od
        Apr 2019
        Poruka
        9
        If you are searching for an HD wedding and event videographer then Monarch Smart Cut Pro is for you. Monarch Twister Scene Cut HD Pro is powered with easy-to-use SceneCut software, Montage Creator, Photo Art, Title Mix, and S-M Converter.

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        to zvuči kao da je samsung namerno skratio listu wifi mreža koje se pojavljuju, jer i meni wifi analizer programi vide sve moguće mreže...ne znam ni sam šta bi bio razlog za to...

inače sam oduševljen live focus modom, ili portrait/blur mode kako li se već zove na drugim telefonima...mislim da je ovaj portrait mode u rangu sa bilo kojim skupljim telefonom, jer sam probao većinu telefona vrednih pažnje okolo...već sam odštampao nekoliko fotografija, fenomenalno izgledaju....

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Nemam pojma sto se tice wifi signala...namerno ili ne. Nadam se ispeglace to kroz update. Vidis Nasty nema taj problem a uzeli smo obojica u Telenoru i to u razmaku od par dana.

A sto se tice kamere vise koristim gcam i to verziju za S10. Stock kamera jedino radi posao kad je lepo vreme...cim malko padne svetlost ili pred vece blagi uzas. Tu je potrebno bas da ispeglaju softverski. Sve u svemu tel ima potencijala i imam utisak da su namerno ustinuli kamere softverski kako bi zastitili S10 seriju . Cim moze Gcam da pravi tako lepe fotke u LL sto ne bi i stock mogla ?

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.939
        portrait mode je odrađen baš kako treba...običan photo mode jeste nekako uštinut, to se prosto oseća, ali moguće je da tu bude još poboljšanja...

daj link za tu gcam...jel ima noćni mod ta verzija?

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Citat Citiram korisnika: Altru Pogledaj poruku
        portrait mode je odrađen baš kako treba...običan photo mode jeste nekako uštinut, to se prosto oseća, ali moguće je da tu bude još poboljšanja...

daj link za tu gcam...jel ima noćni mod ta verzija?
        Radi nocni mod. Ima manjih bagova kod selfi kamere. I naravno fotke su u 8mp i dalje . Skini i taj config fajl sa podesavanjima.
        Evi linka : https://www.xda-developers.com/take-...e-camera-port/

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      16. Moja mašina
        • HDD: M2 SSS Samsung 970 EVO 250GB + M2 SSD WD Green 120 GB+ WD 1TB + Toshiba 2TB
      17. Citat Citiram korisnika: cileanac Pogledaj poruku
        Nemam pojma sto se tice wifi signala...namerno ili ne. Nadam se ispeglace to kroz update. Vidis Nasty nema taj problem a uzeli smo obojica u Telenoru i to u razmaku od par dana.
        Ja zaista nemam ni najmanji problem sa WiFi-jem, štaviše, hvata više nego P10 Lite, bar na poslu.

Citat Citiram korisnika: cileanac Pogledaj poruku
        A sto se tice kamere vise koristim gcam i to verziju za S10. Stock kamera jedino radi posao kad je lepo vreme...cim malko padne svetlost ili pred vece blagi uzas. Tu je potrebno bas da ispeglaju softverski. Sve u svemu tel ima potencijala i imam utisak da su namerno ustinuli kamere softverski kako bi zastitili S10 seriju . Cim moze Gcam da pravi tako lepe fotke u LL sto ne bi i stock mogla ?
        Ja koristim stock kameru samo na selfijima. Gcam je toliko "oštar", pogotovo kad je lep dan, da se jasno vidi svaka dlaka i svaka nepravilnost na koži, tako da je "zamućenje i peglanje" stock kamere deluje lepše na selfijima.

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Jutros probao da zalepim ovo zastitno staklo koje sam dobio uz tel u Telenoru...i pobegne mi malko u desno grrr u delu oko selfie kamere bezi oko 1- 1,5 mm. E sad se pitam dal se ovo lako skida i kako da ga odlepim a da ne ogrebem ekran? I ako uspem da skinem a da ga ne polomim, da li da probam da ga zalepim kako treba ili da bacim i kupim novo ? Neko sa slicnim iskustvom ?

Member
        Na forumu od
        Jul 2014
        Poruka
        176
        Citat Citiram korisnika: cileanac Pogledaj poruku
        Jutros probao da zalepim ovo zastitno staklo koje sam dobio uz tel u Telenoru...i pobegne mi malko u desno grrr u delu oko selfie kamere bezi oko 1- 1,5 mm. E sad se pitam dal se ovo lako skida i kako da ga odlepim a da ne ogrebem ekran? I ako uspem da skinem a da ga ne polomim, da li da probam da ga zalepim kako treba ili da bacim i kupim novo ? Neko sa slicnim iskustvom ?
        Nije za A70 ali inace skines ga, odljepis, povuces nece nista ekranu biti, ali opet ga neces moci zalijepiti

Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        1.013
      21. Moja mašina
      22. Citat Citiram korisnika: cileanac Pogledaj poruku
        Jutros probao da zalepim ovo zastitno staklo koje sam dobio uz tel u Telenoru...
        Eto, vidiš, ja nisam dobio zaštitno staklo u Telenoru pa mi zato bolje radi WiFi.

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2018
        Poruka
        116
        Citat Citiram korisnika: NastyB Pogledaj poruku
        Eto, vidiš, ja nisam dobio zaštitno staklo u Telenoru pa mi zato bolje radi WiFi.
        Ko zna sta li mi jos ne radi kad su mi dali i silikonsku futrolu ?!

Strana 21 od 36 PrvaPrva ... 1117181920212223242531 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •