Šta je novo?

Samsung Galaxy A70

02.04.2020 - Samsung Galaxy A70 (SM-A705FN) - Android 10, One UI 2.0 update

02.04.2020 - Samsung Galaxy A70 (SM-A705FN), konačno i u Srbiju stigao Android 10, One UI 2.0 update

-----------

Samsung Galaxy A70 (SM-A705FN)
One UI 2.0, Android 10
A705FNXXU5BTC2 / A705FNMSR5BTC2 / A705FNXXU5BTB9 / security patch level: February 1, 2020 / Size: 2060.99 MB

https://doc.samsungmobile.com/SM-A705FN/SEK/doc.html

-----------

image: https://samfrew.com/download/Galaxy__A70__/Otvv/MSR/A705FNXXU5BTC2/A705FNMSR5BTC2

-----------

Upravo odrađen automatski Android System Update direktno iz UI telefona.
 
Upravo azurirao na Telenor mrezi. Ne mogu da se ulogujem na aplikaciji Voban , Vojvodjanska banka. Prijavljuje pogresan Pin kod. Zna li neko mora li se u banku ili mogu da resetujem pin nekako online? Inace sve ostalo fercera bez greske. Mobi banka proslo logovanje samo sa pin kodom.
 
Edit : uspeo preko sajta da dobijem novu pocetnu sifru za app, tako da ne mora da se ide u poslovnicu.
Sto se tice A10 sve bez greske radi . Za sad sto sam primetio drasticno mi je brzi otisak prsta na odzivu.
 
Zanima me samo da li na 10 rade aod notify i fine lock/good lock? Ako još uvek ne rade sačekaću sa apdejtom...
 
VIP stigao, mora ručno da se proveri.
Edit: Ja sam odavno preko odina ubacio drugu regiju, verovatno i nije stigao VIP.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
2da25662800eef742a89ae0129a56065.jpg
 
Poslednja izmena:
@m.djuricanin99

Taj A70 ima OGC (Orange multi CSC sa AMO FTM OPV ORO ORS regijama). Za njega jos nije stigao Android 10 update. Strpljenja, stići će i za njega uskoro.
 
Stigao sinoć, apdejtovan.
Otisak bolji, lepše animacije.
Ali početni ekran više nema mogućnoat da pozadina leluja! :lupko:
 
Ja uklonio kevi otisak da registruje novi, i izlazi ovo.
7a3f2f76610f548233564f7ebbd5c05a.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ne znam kod vas ali meni telefon posle ažuriranja baguje povremeno. Koristim Nova launčer. Mozda je do launčera a možda je i do ažuriranja. Pojma nemam. Kako radi vama???
 
Kod mene ok samo je Sygic navigacija neupotrebljiva, radi ok i Microsoft launcher

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Radi OK, Microsoft Launcher. Jedan (pra)stari web browser pukne ponekad, druge mane nisam primetio.
 
Šta sad ovo znači, mi koji imamo 10 hoće da nam vrate na 9, ne razumem?
Ko je na 9, neka ostane do daljnjeg. Ko je na 10, i nema problema(radi telefon ok), siguran je. Ovo valjda odma rikne nešto na matičnoj kad se puni telefon, zeznuli su u kodu nešto.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Koja je razlika između Dark mode i dark teme? Šta je više Dark da tako kažem? Koristim Dark temu trenutno pa ne znam šta se dobija ako prebacim na Dark mode...pošto može ili jedno ili drugo...
 
Nekako sam namestio i Dark Mode i High Contrast Theme II...
dark1.jpgdark2.jpg
Dark Mode jeste bio onemogućen posle update na Android 10.
Koliko se sećam, prešao sam na default (šarenu) theme, uključio dark mode, pa onda izabrao svoju staru High Contrast II.
 
Ko je na 9, neka ostane do daljnjeg. Ko je na 10, i nema problema(radi telefon ok), siguran je. Ovo valjda odma rikne nešto na matičnoj kad se puni telefon, zeznuli su u kodu nešto.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Od 3.04. sam na androidu 10. Punio sam ga makar 7-8 puta. Ništa se nije desilo.
Da li da ostanem na 10 ili da skinem 9 sa Sammobile pa flešujem. Hoću li opet dobiti OTA update. [emoji23]
 
Koliko sam shvatio, zbog razlike na ploči kod starijih modela ovaj update pogrešno interpretira signal sa kola za punjenje pa zaključi da je baterija prazna i neće više da podigne telefon dok se hardverski ne zameni kolo za punjenje.

I ja sam punio nekoliko puta pa pretpostavljam da je OK. Ne znam može li se po šifri/serijskom broju iz About zaključiti koja je osetljiva serija...
 
ako ste odradili update i koristite mob ne ne brinite nemate staru plocu, uživajte

da imate drugu ploču i da ste uradili update sad bi vam mob bio mrtav :D

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 
Neka se javi neko kome je telefon rikno zbog ove greške kola za punjenje. Bilo bi od koristi.
Jeste li pitali Samsung servis.
 
Hamletovska dilema hard reset ili ne posle Android 10+

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Posle update-a na Android 10 potrošnja baterije mi je drastično skočila, ne mogu da izguram dan bez dodatnog punjenja. Ne prijavljuje u Battery usage ništa posebno.
Jel' ima još neko taj problem?
Pozdrav!

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
WI FI problem, posle upgrade na Android 10, na neke wi fi uopšte nece

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Vratio na A9, mnogo problema, pa dok ne isprave A10

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Evo meni bat. widget reborn pokazuje još 10 dana i 18 sati baterije.
 
Odlučio sam da rutujem ovog a70.
Treba mi pomoć. Hoću da idem na sigurno. Nisam našao tutorijal na Srpskom jeziku. Na Engleskom nisam baš dobar, ali šta je tu je.
Ako je neko rutovao android 10 neka stavi link (prednost na xda), posebno ako ima na Srpskom, Bosanskom, hr.
Hvala unapred!
 
Nazad
Vrh Dno