Šta je novo?

Samsung Galaxy A70

Auuu kako tako duplo losiie kod tebe? Jel isto 10?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Isto.
 
Evo kako je kod mene
c5628c3d869458a1787d473df8a53026.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Stigao update OneUI 2.0 / Android 10 preko Telenora.
Već sam instalirao pre nekoliko nedelja onaj koji su povukli i radio je manje-više OK.
 
Opis izmena je potpuno isti, samo promenjen datum.
 
A70 da li može e-sim, ne vidim ga na spisku, pa da ipak proverim

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Juče mi se restartovao telefon i odjednom ne vidi micro SD karticu...stavim je u čitač na kompu, sve je tu, vratim je nazad i sve radi...šta bi? Telefon mi nije ispadao i slično...
 
Juče mi se restartovao telefon i odjednom ne vidi micro SD karticu...stavim je u čitač na kompu, sve je tu, vratim je nazad i sve radi...šta bi? Telefon mi nije ispadao i slično...
Desava se i meni posle restarta, treba mu par minuta da ucita programe koje sam stavio na karticu

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Nisam ga ja restartovao, nego se sam restartovao i vidim nema kartice kad se podigao sistem ponovo...
 
Pitanje, na Sammobile nema Telenor Srbija android 10, vec samo 9
Ovaj sto sam dobio na Telenoru po broju odgovara ukrajinskom Kyivstar, vidim da ima novijih poljski, ali druga kombinacija zadnjih brojeva, pitanje da li mogu njih da instaliram ili da vratim Telenor 9 jer mi neki programi ne rade sa desetkom, veze sa internetom, uglavnom gps programi.
Takodje, ako ubacujem, home file da programi ostanu ili onaj CSC da bude fabricka instalacija

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Instaliraj Poljaka 10 pa vidi kako radi. Ja sam na G3 instalirao Poljski i radi bez problema.
 
Ja imam SEE verziju, dobio sam onaj Android 10 što su povukli, pa kad je izašao ponovo skinuo Slovački i instalirao, ali mi se nosu avideli neki detalji i instalirao sam Poljski od 26.05. i OK je. Sad vidim da ima poljski od 7.6. pa ću i njega skinuti i onstalirati preko ovoga. Probamo pa da vidimo šta ke najbolje.
 
Ja imam SEE verziju, dobio sam onaj Android 10 što su povukli, pa kad je izašao ponovo skinuo Slovački i instalirao, ali mi se nosu avideli neki detalji i instalirao sam Poljski od 26.05. i OK je. Sad vidim da ima poljski od 7.6. pa ću i njega skinuti i onstalirati preko ovoga. Probamo pa da vidimo šta ke najbolje.
Javi , hvala, savet koji fajl staviti home ili onaj drugi što je za komplet reset

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala, javi za novog "poljaka"

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Meni uvek ode u recovery mode,kako u Odin mode

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Reseno, može moderator da izbrise ove postove od mene

Volume+ Volume - u isto vreme i staviti usb kabl koji je povezan sa racunarom i otvorenim Odinom

Stavio najnovi sw poljski, a sad vidim isto za Austriju sigurnosna zakrpa datum 1.04.


PS: Cini mi se da telefon brze radi

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje:
Instalirao sam firmware kojim nisam zadovoljan.
Da li mogu da se vratim na firmware koji je bio instaliran fabrički na telefonu i kako?
 
Dok se ne javi neko sa vecim iskustvom, sajt sammobile , firmvare sekcija nadjes za svoj model zipovani fajl i download.
Unzipujes ( sad neko sa vecim iskustvom da ne zeznem nesto) dobijes 5 fajlova.
Onda download Odin 3.14 poslednja verzija.Imas link na strani kad nadjes fajl na Sammobile
E sad bolje neko sa vecim iskustvom, znam kako dalje, ali bolje neka neko drugi nastavi

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Da li možda neko zna koji je najbolji firmware za ovaj telefon? Koji se najbolje pokazao što se tiče brzine,baterije,da ima što manje preinstaliranih aplikacija (bloatware)? A da je dostupan na sammobile
 
Ja sam juce stavio najnovijeg "poljaka", vidim isti brojevi i slova za "austrijanca" za sad super zadovoljan "kuc kuc u drvo"

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Kako rutovati ovaj telefon. Ako je neko skoro radio neka postavi link za uputstvo!
 
Jedno pitanje samo za nekog ko zna,možda će delovati glupo :)
Da li je firmware koji se skida sa sammobile originalan,tj da li je to zvanični samsunog softver?
 
Upravo stigao novi update preko Telenora.

Navodno, poboljšana stabilnost rada sa nekim aplikacijama i unapređeno Super Steady video snimanje.
 
A51 dobio update sa najnovijim sigurnosnim fajlom, nesto ovaj A70 u drugom planu?

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Imam problem sa mobilnim podacima, cas rade,cas ne rade. Kako 4g tako i 3g. Regularno pokazuje signal i sve kao ok, ali mobilni net ne radi. Ista SIM radi u drugom tel.
Tel sam kupio vec sa Android 10 na njemu, pa razmisljam da probam da stavim 9-ku, kao nadam se da ce mozda to resiti problem. Hard reset i sve ostalo sam vec probao.
Da li je proces downgrade-a preko Odina isti kao da radim update na noviji android ili ima neka caka? Samo skinem neku verziju 9-ke i ubacim ili mora nesto dodatno, ako se vracam na stariju verziju?
Da ne brikujem tel jos dodatno.
Hvala
 
Nazad
Vrh Dno