Šta je novo?

Samsung Galaxy A70

Radoszver

Čuven
Učlanjen(a)
01.03.2004
Poruke
803
Poena
630
Očekuje se uskoro kod nas a da li neko zna i kad?

Kako vam se čini podatak da je dijagonale 6.7"...Pa do juce su tableti bili 7" i čudom se čudili kada to čudo stave na uvo
 
Taj 6.7" je skoro duplo manji od tableta 7"[emoji16]
Imam honor 8x 6.5", i super leži u ruci. Malo je teže raditi po ekranu jednom rukom ko ima manju šaku , ali ovako da se drži i priča bez problema. Vidim da je taj samsung samo pola mm duži od honora, ostale dimenzije su iste. Tako da neće biti problema za većinu.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Super, hvala na info... A kad ce kod nas zna li se

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
uskoro ću napolje taman ću da ga zakačim u prodaji, vredi li 400 evra?

trebalo bi da ženi dam lg v20 i mislio sam da uzmem lg g7 ili v30 ali sad me ovaj zaintrigirao...na stranu procesor pošto ne igram igrice, ali dopao mi se veći ekran, daaaaleko bolja baterija, koju ću ovde moći nekad da zamenim za razliku od lg, više memorije i ram, kamera verovatno opet lošija od sva 3 pomenuta lg...ako uzmem a70 žena će verovatno imati bolji telefon :)
 
Ja bih pre uzeo za taj novac nesto ovde sa oglasa sa garancijom legalnom od 24 meseca.
Konkretno nailazio sam na mi mix 3 sa takvim uslovima za 370-420e.
 
uskoro ću napolje taman ću da ga zakačim u prodaji, vredi li 400 evra?

trebalo bi da ženi dam lg v20 i mislio sam da uzmem lg g7 ili v30 ali sad me ovaj zaintrigirao...na stranu procesor pošto ne igram igrice, ali dopao mi se veći ekran, daaaaleko bolja baterija, koju ću ovde moći nekad da zamenim za razliku od lg, više memorije i ram, kamera verovatno opet lošija od sva 3 pomenuta lg...ako uzmem a70 žena će verovatno imati bolji telefon :)
V30 je kanta od telefona. Ništa nije kako treba. I da nađeš nov to je negde stajalo godinu dana, samo probleme možeš da imaš. Proveri datum proizvodnje kada budeš uzimao, ako nađeš nešto iz 2019. god pa i nekako da uzmeš. SN prve četiri cifre su mesec i godina ili obrnuto kod LG.
Ekran tek otpakovanog:
eaed46778b60e31dfea63a535286f6cd.jpg
 
Yup, i ja gledao v30 po ebay, gomila ima burn-in, zato i uzeh G7 uprkos manjoj bateriji.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
Mogu v30 nov da nađem za relativno male pare...kopka me Samsung zbog većeg ekrana i baterije, kamera mi treba za preko dana a to već skoro svi ok rade, pretpostavljam da je slična ili ista kao na a50? Osnovna verzija ide sa 6/128 što takođe nije loše...
 
Yup, i ja gledao v30 po ebay, gomila ima burn-in, zato i uzeh G7 uprkos manjoj bateriji.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
Lg g7 je alternativa, ali smoren sam već lg baterijom koju punim 2x dnevno, cenim da je i kod g7 slično...

A70 zaista deluje zanimljivo... ekran, memorija,baterija, možda je samo kamera nešto slabija...
 
Ako cena bude u rangu 300-400e ovo će biti zanimljiva alternativa.
 
Ako cena bude u rangu 300-400e ovo će biti zanimljiva alternativa.

Cena u Indiji mu je oko 350$, a na GSM Arena piše da košta oko 400€, što znači da će kod nas biti minimum 480-500€.
Nedavno sam uzeo A7 i oduševljen sam telefonom, ali A70 definitivno nameravam da kupim na zimu kada će mu cena dobrano pasti. Ovakav odnos uloženog i dobijenog zaista nisam video, gotovo savršen telefon za one koji, kao ja, malo slabije vide, ni ne pomišljaju da igraju igre na telefonu, a muzika sa slušalica im puno znači.
 
Jasam bash zagrijan za ovaj telefon , i koliko vidim na testovima i za igrice je dobar taj chipset.
 
@Ivan KP

kamera me ajd da kažem brine kod ovog modela, ne verujem da je loša ali posle v20 ne znam ni sam...nisam baš oduševljen ni amoledom zbog poznatih problema ali ajd tu bih zagrizao, iako kad pogledam ekran galaxy nexusa koji stoji u fioci nije mi dobro, ekran se bukvalno dezintegrisao...:)
 
Pojavio se na KP danas, 365e Cekacu jos malo da padne cena pa ga pazarim ;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Pojavio se na KP danas, 365e Cekacu jos malo da padne cena pa ga pazarim ;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Sad bas gledam, za mjesec i nesto ce biti dosta manja cijena i onda i da se kupi. Strasan telefon, gledam ga na ytube kod manje poznatih ,ali jako kvalitetnih tech geekova, svi kazu da je jalo dobar telefon i ono sto kazu Samsung je ovako spasio A seriju koja je prosle godine bila za novac koji su trazili naspram kvaliteta jako upitna.
 
Taman toliko mesec do dva i najbolja kupovina ce biti ovaj telefon nesumnjivo....

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
zna li neko koji je je senzor kamere u ovom telefonu...? sve što sam našao je otvor blende od 1.7, nema nigde koji je senzor u pitanju...
 
Cijena od 365e koliko traze za ovaj fon i nije toliko visoka, buduci da je inicijalna . Sasvim je realno da do kraja juna bude oko 300e . Pa s10e se vec nalazi u garanciji za 480 -500e .
 
Cijena od 365e koliko traze za ovaj fon i nije toliko visoka, buduci da je inicijalna . Sasvim je realno da do kraja juna bude oko 300e . Pa s10e se vec nalazi u garanciji za 480 -500e .
Iz tvojih usta u Bozje usi... ;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Iz tvojih usta u Bozje usi... ;)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ma bice 100%, recimo a9 telefon je bio do prije 40 dana oko 350-400e, sada je vec od 250-300e a telefon izasao u decembru . Nikad skuplji telefoni al nikad im brze ne pada cijena. Nije to ni lose su se probili kinezi .
 
Da, kinezi su im itekako pomrsili racune, stoga su morali da urade nesto po tom pitanju, a to je upravo ova nova A serija samsung telefona koja mora ipak biti koliko-toliko konkurentna kinezima...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da, kinezi su im itekako pomrsili racune, stoga su morali da urade nesto po tom pitanju, a to je upravo ova nova A serija samsung telefona koja mora ipak biti koliko-toliko konkurentna kinezima...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Istina, nikad brze nijesu uradili rebrendiranje telefona jer im je A serijaa uvek bila dobra , do ove poslijednje koja je imala "kriminalan" ucinak , bas su se lose pokazali - svi telefoni su bili lose prodavani sem A7 . Poslije ovog novog update a9 je jako los, spor i kamera baguje!
 
Istina, nikad brze nijesu uradili rebrendiranje telefona jer im je A serijaa uvek bila dobra , do ove poslijednje koja je imala "kriminalan" ucinak , bas su se lose pokazali - svi telefoni su bili lose prodavani sem A7 . Poslije ovog novog update a9 je jako los, spor i kamera baguje!

to namerno rade, tako i zenin A5 2016 kamera bila extra posle update urnisali
 
to namerno rade, tako i zenin A5 2016 kamera bila extra posle update urnisali

Iskreno ne vjerujem da to bas rade, jer u ovo doba kada je jaka konkurencija a bice jos jaca , ne smiju bas tako da se igraju, docice do velikog zasicenja na trzistu da bas tako ne smiju da se ponasaju.
 
Podosta dobrih karakteristika i odličan dizajn, ono sto je razočaravajuće je da nema niti EIS a ni OIS...
 
Zar nema neka camera app koja ima EIS ?
Kad ce kod operatera, zna li neko ?
 
za neke modele sam video da sa open camera radi eis, ali nisam siguran da li baš važi i za samsunge iz ovih A serija...
 
Podosta dobrih karakteristika i odličan dizajn, ono sto je razočaravajuće je da nema niti EIS a ni OIS...

Negde sam pročitao da A70 ima EIS, ali samo kada se snima u full HD na 30 fps. Ali sad nema šanse da nađem...
 
Pa svaki danasnji telefon ima eis kada se snima video... pa i a50 i a70. Gledao sam i ja dosta recenzija ova 2 telefona. Ne moze u uhd eis, ali sa open cam moze.... A50 moze samo fullhd da snima.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno