Šta je novo?

Xbox 360 Live nalog u Srbiji

Adanos

Slavan
Učlanjen(a)
30.03.2006
Poruke
535
Poena
320
Molio bih za pomoć.
Dobio sam Xbox360 iz Holandije sa neki zaostalim profilima koji me nerviraju. Resetovao sam konzolu, tj pokrenuo Initial setup i stavio United kingdom za regiju. Napravio sam par xbox live naloga (kao lokal Srbija i United kingdom), i samo mi profil sa United kingdom prikazuje opcije Xbox live servisa (za Srbiju kaze da nema servisa u nasoj zemlji).
Problem se javlja kada pokusam da ubacim karticu za placanje, Visu internet, jer ne prihvata billing adress jer je na UK, a kartica je registrovana u Srbiji.
Molim za pomoc jer zaista zelim cerkici da poskidam neke igrice, mozda cak i Live Gold da uplatim da moze da se igra.
Da li da pravim novi profil/nalog sa novim hotmailom ili kako da postupim najbezbolnije.
Konzola nije cipovana, i mislim da se necu ni bakcati sa time.

Hvala unapred

P.S. Cerkica je odusevljena Kinectom i dance igrama, sto me zaista raduje, ali Raymenom i slicnom platformica u paru je odusevljava, presla je demo a ne mogu da kupim celu.
 
Ja sam na USA region registrovao, i radi placanje sa nasim platnim karticama, doduse ne znam za tu "visa internet" konkretno, ali sa mastercard i american express moze placanje iz Srbije. Stim da za pojedine igre koje su regionalno zakljucane moras da koristis vpn sa americkom ip adresom da bi uspela kupovina.
 
Poslednja izmena:
Ne znam koliko se sve to isplati x360, možda je bolje odraditi čip

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
+1 Za cipovanje, nije to nesto preterano skupo plafon 35-40e ali sa time si miran i skidas igre sa neta. Ako bas hoces legal moraces kao svoju adresu da stavis Aljasku-pronadji neki hotel, piceriju ili sta god. Nakon toga ce ti se nalog povezati sa nasom karticom ali ne mogu sve kartice da prolaze. Provereno rade Intezine internet kartice i Visa Unicredit banke. Za ostale ne znam.
 
Hvala mnogo na pomoci.
Uspeo sam nekako citajuci u drugim temama da resim sa paypalom. Uzeo Xbox gold za 1 dolar i 90 dana netfliksa za 3 dolara XD
Izgleda da cu poslusati i ipak cipovati konzolu.
 
Nazad
Vrh Dno