Šta je novo?

QCY ili redmi airdots?

luka3110

Cenjen
Učlanjen(a)
22.03.2013
Poruke
22
Poena
155
Izasle su skoro redmi airdots slusalice, trenutno su oko 27$ na aliexpressu, mada se najavljuje da ce biti oko 15$. Dvoumim se da li da uzmem te kad padne cena ili qcy qs1 ili t1c?
 
Evo stigle danas slušalice. Ja sam zadovoljan sa zvukom. Na pola pojačano. Dovoljno je glasno. Na mi8 nije uključeno audio enhancer jer ne može bluetooth da prepozna kao slušalice.
Lepo leže u ušima, mlatio sam glavom čvrsto stoje. Nisam trčao.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nisam ih jos toliko koristio, mislim do kraja. Koristio sam ih 3 puta danas, ali sam ih uvek vracao u kutijicu, tako da su se napunile.
Odlican mi je zvuk bio, ali sam kasnije zalepio izolir trakom one otvore, i sad je zvuk jos bolji.
Koja milina koristeci , tj slusajuci muziku a nema nikakve vrste kabla.
 
Ima male otvore, valjda svake slusalice imaju. Pa sam procitao da kad se ti otvori zacepe, dobija se punoca zvuka. Mozda ja to i tripujem, ne znam.
Uglavnom prvi put imam bezicne slusalice, pa ne mogu da uporedim zvuk, ali zvuk nije los, dovoljno su glasne. Sve zavisi ko kako voli da slusa.
Npr u sobi kad sam slusao muziku, preko pola je glasno, a kad sam izisao napolje morao sam da smanjim, izgledalo mi je da je glasnije nego kad slusam unutra.
Moguce je to sto napolju ima vise buke, pa da to nekako utice na jacinu zvuka.
 
Kad smo kod bluetooth sluški sa Alija (QCY, Redmi,Xiaomi...) do 40ak e, da li neko ima iskustva sa ovim markama i da li završavaju posao slušanja u prevozu, nebitno da li je u pitanju film, muzika ili podkast...

Konkretno mislio sam da probam sa QCY T5 za 23e.
 
mislim da najjeftinija opcija a da je necemu je sabbat,oko 40 i nesto dolara na ibeju,devojka ih uzela,sasvim korektno za taj novac cak i zvucno,ali najbitnija stvar je prvo da vidis dal' ti takav tip sluski koje idu dublje u usni kanal uopste odgovara.
 
Kad smo kod bluetooth sluški sa Alija (QCY, Redmi,Xiaomi...) do 40ak e, da li neko ima iskustva sa ovim markama i da li završavaju posao slušanja u prevozu, nebitno da li je u pitanju film, muzika ili podkast...

Konkretno mislio sam da probam sa QCY T5 za 23e.


Imas na Amazon,
 

Prilozi

  • Screenshot 2019-11-29 at 18.08.13.png
    Screenshot 2019-11-29 at 18.08.13.png
    238.5 KB · Pregleda: 73
Nazad
Vrh Dno