Šta je novo?

HP Omen 17-AN132NG, misljenje za kupovinu

Evo ovako - imam sličan model, samo bolju konfiguraciju - 8750h, 16gb, 17" Gsync 144hz.

Hlađenje je zaista odlično, nećeš imati nikakve zamerke. Nema ni preterane buke, osim kod gaminga, ali ni tada se ne čuju ventilatori ako postoji bilo kakav drugi ambijentalni zvuk. Tastatura je kvalitetna, pozadinsko osvetljenje tastera neupadljivo. Snage u igrama ne fali, dobija se zaista fluidno gaming iskustvo, čak i sa visokim detaljima u podešavanjima.

Ono što sam, tek sada, nakon 7-8 meseci od kupovine, uočio kao ozbiljnu manu, jeste probijanje led osvetljenja u tamnim scenama. Verovatno ranije nisam primećivao jer sam držao spušten brightness, sada kada ga podignem na 100%, bsckground bleeding me poprilično živcira tokom gaminga ili filmova.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
E hvala. To pitam jer vidim da za slicne Acere pisu da imaju problem sa hladjenjem pa me kod njega zanimalo, a mislim da je i5 dovoljan za gaming jer mu je dobra grafika. Ne znam mozda jos RAMa da li mu nedostaje?
 
Prodjoh jos bolje. 866 eura sa porezom, oko 700 bez poreza :)!
 
E hvala. To pitam jer vidim da za slicne Acere pisu da imaju problem sa hladjenjem pa me kod njega zanimalo, a mislim da je i5 dovoljan za gaming jer mu je dobra grafika. Ne znam mozda jos RAMa da li mu nedostaje?
Taj i5 mu je sasvim dovoljan, a 16gb memorije je danas neki standard. Meni dva browsera sa po 20 tabova napune 8gb memorije ko od šale...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Taj i5 mu je sasvim dovoljan, a 16gb memorije je danas neki standard. Meni dva browsera sa po 20 tabova napune 8gb memorije ko od šale...

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока

Pitao sam prodavnicu gdje sam kupio, oni ne mogu dodati jos RAMa, da li ja to mogu uraditi (znam kako), ali da li cu imate problem u slucaju garancije? Kakav je stav HP po tom pitanju zna li ko?
 
Ma jok, i trebalo bi da je veoma prosto dodati RAM.

Jedini problem bi nastao ako na tvom modelu mora da se rastavi ceo laptop (skidanje tastature, flat kabla, itd)

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Ma jok, i trebalo bi da je veoma prosto dodati RAM.

Jedini problem bi nastao ako na tvom modelu mora da se rastavi ceo laptop (skidanje tastature, flat kabla, itd)

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока

Vrlo jednostavno se otvara. 10 vijaka se odozdo odvrne i skine donji poklopac i to je to. Samo sam zbog garancije bio zabrinut. Ali kada ga dobijem, i vidim koji je ram u njemu, onda mogu takav traziti.
 
Ne brini, u tom slučaju ne gubiš garanciju sigurno.

Послато са SM-G975F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno