Šta je novo?

Anno 1800

PDESD

Cenjen
Učlanjen(a)
01.12.2008
Poruke
134
Poena
170
U znak zvanicnog izlaska, neka ovo bude mali kutak i nas skromni doprinos ovoj savrsenoj igri [emoji4]

https://www.ubisoft.com/en-gb/game/anno-1800/

Za pocetak, posle mnogo odgledanih gameplayova i odigrane open bete, valja uloviti neku lepu akciju i pazariti igru, idu praznici, bice dosta slobodnog vremena [emoji16]

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
^
Da ti ovde odgovorim sto se tice cene!Mene je izasla 2600 RSD sa 20% popusta ako imas onih 100 zlatnih novcica(ne znam ni ja kako se zovu).Bez toga popusta je oko 3300 RSD,jeste da je malo cimanje,ali za te pare vredi se malo pomuciti!
1.Logujes se na Ruski Ubisoft Shop naravno preko VPN-a(rusku ili ukrajinsku ip adresu)!
2.Stavis igru u korpu i ako imas one novcice za popust,ukucas kod i ides na kupovinu preko PayPal-a!
3.Ukucas neko random ime i rusku adresu,grad i postanski broj!
4.Kada te prebaci na PayPal nalog,iskljucis VPN i normalno nastavis sa kupovinom!
Nadam se da nisu u medjuvremenu uveli neke restrikcije zbog ovoga,posto verujem da je masa ljudi kupila na ovaj nacin!Ovo radis na sopstvenu odgovornost!:D
 
Poslednja izmena:
А да ли неко зна случајно спрема ли се ускоро народна верзија?
Играо бих углавном офлајн па не бих баш плаћао игру...
 
Requires an online connection to Ubisoft servers.
 
То значи да неће ни моћи бити крекована или....?

Ако се не варам (а можда се варам) и Witcher или неке друге игре су самим стартовањем захтевале онлајн конекцију, али је то крек ипак некако заобилазио?
 
Ne, to su DRM free igre. Witcher 3 nema DRM.
 
Od 3. do 30. septembra igru možete igrati besplatno preko Uplay+ servisa. To je Ubisoftov mesečni servis koji omogućava igranje izabranih igara. Kompletna lista je ovde:
https://news.ubisoft.com/en-us/artic...-Plus-Revealed

Možete igrati i Anno 2070.

Ako se odlučite za Anno 1800, u tom slučaju pratite ovaj video za brz i profitabilan početak na prvom ostrvu:
 
Mislim da nisi lepo pročitao.

Uplay+ je Ubisoftov novi servis, koji omogućavam da se plati mesečno za pristup svim igrama koju su izlistane na spisku. Prvi mesec će biti besplatan za sve koji se prijave na servis. Tek kada bude pokrenut servis, a nalog ti je prijavljen za ovaj servis ćeš moći da skidaš i igraš ove igre.
 
Od 3. do 30. septembra igru možete igrati besplatno preko Uplay+ servisa. To je Ubisoftov mesečni servis koji omogućava igranje izabranih igara. Kompletna lista je ovde:
https://news.ubisoft.com/en-us/artic...-Plus-Revealed

Možete igrati i Anno 2070.

Са закашњењем, али да се захвалим. :)
Регистровао сам се и играо једно 10ак дана... опасно је урађена игра, прави наследник 1404-ке.
Жао ми је само што је и даље скупа... нисам је налазио испод 40е, мало ми много то.
Све се надам неком креку :d
 
Ako ti je dobra igra, zasto je onda skupa?
I nemoj vise spominjati krek i narodne verzije, rizikujes poene bzvz...
 
Ja sam mnogo manje igrao nego što sam planirao. Upalo mi baš dosta besplatnih igara za YT kanal tokom septembra, i nisam mogao da se posvetim igri dok je bila besplatna.

Mnogo mi se sviđa, baš je taj Anno vibe, i sjajna su unapređenja u odnosu na prethodne igre, ali da... ta cena. Razmazile me Steam rasprodaje šta da kažem, da nisam imao trošak za Planet Zoo, koji mi se takođe baš sviđa i bio mi potreban za kanal, kupio bih Anno sad.

Javite ako dobijete neke kupone ili bude dobar popust.
 
Zs nema fora na uPlay-u da se zamene oni tokeni za 20% popusta?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Ja sam mnogo manje igrao nego što sam planirao. Upalo mi baš dosta besplatnih igara za YT kanal tokom septembra, i nisam mogao da se posvetim igri dok je bila besplatna.

Oво је и код мене био проблем, што нисам стигао да завршим ни single player campaign. Баш сам слабо стизао.
А не даје ми се 40е јер знам да ме неће предуго држати за столицом.
 
Ja sam samo jednom seo da igram, igrao 14 sati i nisam smeo da sednem ponovo :)
Sve u svemu, jako dobra igra.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno