Šta je novo?

G.skill Sniper X

g.paganini

Cenjen
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruke
463
Poena
170
Imam jedno pitanje za eksperte. Treba da kupim g.Skill Sniper X DDR4 3200MHz, međutim vidim da sajtu G. Skilla nema podrške za Asrock Z370 extreme4 matičnu, dok 3000 I 3600 mhz imaju. Naravno, specifikacije matične kaže da ona podržava sve od 2133 do 4333. Eto, potpuno sam zbunjen jer sam početnik u ovim stvarima. Hvala unapred.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nema to nikakve veze.
 
Hvala lepo na brzom odgovoru. I meni je palo na pamet da su testirali 3000 a da nisu morali 3200 pa nisu ni upisali.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Niko ne testira sve kombinacije, dovoljno je uzeti samo reprezentativne primerke i svi ostali sa istim podešavanjima će raditi isto. Same čipove pravi samo nekoliko proizvođača, ostali ih samo pakuju na pločeice i eventualno dodaju hladnjake pa eto novi brend.
 
Niko ne testira sve kombinacije, dovoljno je uzeti samo reprezentativne primerke i svi ostali sa istim podešavanjima će raditi isto. Same čipove pravi samo nekoliko proizvođača, ostali ih samo pakuju na pločeice i eventualno dodaju hladnjake pa eto novi brend.
Izvinjavam se na glupom pitanju zaista. Nisam mašinu menjao 11 godina i blokirao mi mozak od tržišta svih ovih memorija u raznim bojama, hitsinkovima itd. Hvala jos jednom i može tema da se zatvori. :)

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno