Šta je novo?

slusalice za ~100 eura

zholinho

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
2,074
Poena
275
Pozdrav, trebaju mu neke slusalica sa sledecim karakteristikama:

1. da imaju mikrofon
2. da budu kombinacija zicane/bezicne (ako je moguce)
3. i najvaznije da budu udobne za usi, da mogu da ih nosim 2-3 sata u kontinuitetu
4. cena oko 100 eura, +/-20

Trenutno imam sony mdr-zx220bt i ok su, ali me jako stezu, posle pola sata i usi gore.

Kolega ima neke Bose, brutalne su, ali kostaju preko 300 dolara.
 
Nema mnogo slusalica koje kostaju oko 100e a da ispunjavaju sve zahteve koje si naveo, iz domace ponude to mogu da budu Sennheiser HD 4.40 BT (11990 din)
https://www.amazon.com/Sennheiser-HD-4-40-Headphones-BT/dp/B01MSZSJE9

Ili Audio-Technica SonicFuel ATH-AR3BT (100e)

Da li ce ti biti udobne posle 2-3h koriscenja i da li ces biti zadovoljan zvukom to niko ne moze da garantuje. Ali su jedne od retkih iz domace ponude da su BT ali uz mogucnost konekcije kablom (tu je i mikrofon ali proveri ipak).
Senn su over-ear, ATH on-ear, pitanje je koje su udobnije. Idealno bi bilo da ih probas pre kupovine ali to je realnije obaviti u BG mada postoji sansa da 4.40 probas u NS.

Ostale slusalice koje ispunjavaju sve to su uglavnom preko 150, 200e (sony, bose, ath, senn) a izmedju ima i onih koje nude sve to (uz bolji zvuk) samo bez BT konekcije (npr. HX Cloud/Alpha ili CM MH751) ili uz bezicnu konekciju a nemaju mikrofon (ima ih na desetine).

Od polovnih ponekad se pojave neke sa BT modulom i kablom sa mic-om, za 120-150e.

A mozes da pogledas i ponudu kineskih sa AE, 50-100$.
 
Poslednja izmena:
Hm, ove Sennheiser HD 4.40 BT mi se svidjaju. Meni deluje da su over ear udobnije. A od svih zahteva, u principu BT nije bas obavezan, zgodan je, ali ako mogu da dobijem vise za iste pare bez toga, to je realna opcija. Aj sad cu da malo pogledam ovih par modela po YT, pa da vidim da li ima u NS negde. Mada je uglavnom praksa da ne mogu da se probaju koliko znam, al videcu.
Hvala vam :)
 
Pa iskreno nisam neki audiofil, ali ako vec dajem pare bilo bi lepo da imaju lep zvuk :) slusalice koristim za sastanke, koje imam par puta nedeljeno od po sat vremena, i plus slusam muziku dok radim.
 
Nazad
Vrh Dno