Šta je novo?

Sat za decu

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,888
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Prvo se izvinjavam ako ponovo otvaram temu koja je već postojala ali ne mogu da je nađem. Ima li neko iskustva sa satovima za decu. Uzeo bih klinki prvi razred ali ne znam da li da naručim nešto sa Alija ili da uzmem neki poznatiji brand. Vidim da su kod nas popularni nuđeni kod operatera Alcatel satovi za decu, a na Aliju ima čitava plejada tipa Q50, Q60, Q80 itd. Kakav im je softver. Mogu li komunicirati preko njih (poziv, sms)?

Može li neka preporuka.
 
Komunikacija da, gps praćenje solidno radi. Moraš imati paket u kom ima interneta jer mu je potreban za slanje podataka o lokaciji. Poziv najnormalnije radi. E sad, kvalitet je nula! Pokbarila su mi se dva komada, Q90 i ovaj drugi je bio neki Y1... Q ke samo "crkao" nakon 3 meseca, a Y neće da puni...
Mislim da je jedna od boljih varijanti onaj Z09 (tako neka oznaka), ima ga na KP i ok je cena - isto kao da poručuješ sa Alija.
Malo su svi glomazni za dečiji zglob.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Ćeri q90 traje, evo sad treća godina. Funkcioniše sve što je navedeno i zašto je namenjen.

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Može li i da se razgovara sa njom preko Q90?
 
Da sve normalno.
Možeš da zoveš, šalješ poruke iz aplikacije, glasovne i tekstualne koje se ispisuju preko celog ekrana, proveravaš lokaciju koja ide preko gps-a i baznih stanica, prisliškuješ. Sa sata mogu da se šalju glasovne poruke i pozivaju brojevi iz predefinisane liste

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno