Šta je novo?

Samung Galaxy J5 (2015) zahteva PIN

Markic

Slavan
Učlanjen(a)
15.02.2013
Poruke
4,265
Poena
475
Moja oprema  
Laptop
Macbook Air M1, HP Pavilion 17
Mobilni telefon
Google Pixel 8 Pro
Pametni uređaji
Galaxy Watch 4 Classic
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ljudi,
Hitno mi treba pomoć, drugarica je bila izgubila telefon, pa ga je nekom srećom pronašla, jer ga je jedan čovek pokupio na ulici i pozvao je da dođe po telefon.
Međutim njen dečko je u međuvremenu, išao preko Google Find my Phone aplikacije i podesio pin za otključavanje uređaja.
E sad telefon kada uključi ekran, prikazuje poruku koju je on podesio, nudi ogroman zeleni taster koji poziva njegov broj telefona i ispod piše "Locked by Find my phone". Ako pritisnem home taster otvara mi standardni lock screen sa notifikacijama i ako prevučem ekran, prikazuje se tastatura za unos pina, međutim nakon unešene 4 cifre, automatski prikazuje "neispravan pin". A on je preko Find my phone aplikacije uneo duži pin.

Kao da telefon ne nudi opciju za unošenje ovog "Find my phone" PIN-a, već sistemskog koji je limitiran na 4 cifre.
Dosta čudan slučaj, nemam pojma kako su izveli to, pa me zanima jel postoji bar šansa da izvučemo podatke sa njega, ako već ne postoji bypass metoda ili opcija za unos dužeg pin-a?
 
Probali nije uspelo.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno