Šta je novo?

Zotac 1050 Ti Display PORT problem

Milos88

Cenjen
Učlanjen(a)
15.11.2010
Poruke
123
Poena
180
Displej port porblem sa Zotac 1050 Ti 4gb Min ..

Radila najnormalnije.. na 2 aktivna monitora (HDMI + DVI) a Display port je bio u tvu..tacnije DP to HDMI konverter posreduje..Danas bilo ono nevreme..malo je struja stucnula..ali racunar se nije resetovao kao ni tv ugasio.. i najednom nema signala sa Displej porta...obzirom da nemam drugi konvereter sem ovog da utvrdim ispravnost resih da napisem temu..mozda ima pametnih ideja.. PC radi normalno..graficka takodje.. mozda nema veze sa ovim strujnim naponom.ali Dp port vise ne daje signal uopste...ima li nekih predloga ? Misljenja ?

Vadio graficku / vracao, probao sve trikove sa kablovima diskonekt / konekt.. nista..
reinstalirao clean driver instal..nista..

NA Dp portu je konverter DP to HDMI koji je kao usb recimo nema kablova dodatnih..da li postoji sansa da je to crklo ili on gore.. Dp na grafickoj ?
 
Meni je na prošlom tv-u tokom nevremena riknuo hdmi ulaz tako da zbog njega nisam imao signal. Da li radi tv kad povežeš direktno sa hdmi priključkom sa grafe?
 
Zdravo druze , hvala na odgovoru. Probao sam tv sa istim HDMI kablovima kod devojke na lap topu.. radi sve normalno.. ono sto je ostalo nerazjasnjeno samo nece da radi linija GRaficka - DisplayPort to HDMI konverter - TV.. nazalost nemam nikog ko ima konverter za probu da bi ustanovio dal je ulaz graficke ili konverter izgoreo.. uglavnom graficka na druga dva ulaza radi odlicno.. bez mane..
 
Probaj direktno, Dp to Dp, ako radi, riknuo ti je adapter.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nemam ulaz.. DP je samo iz kartice ka uredjajima..svi ostali su HDMI.. moracu da kupim drugi konverter.. mada.. probao sam DP direktno na ploci.. sa integrisanom graf ..instalirao drajvere.. i nije radilo takodje. verujem "tesim se" da je do adaptera :D
 
Pa Sony i Lg znaju da spale HDMI , ploce su im osetljive i desava se da pregori port na grafickoj kartici. Sony dosta manje a LG je u budzet klasi katastrofa. Jel ti radi HDMI na tv-u sad?
 
Nazad
Vrh Dno