Šta je novo?

Dilema oko mid-range telefona

Alukard

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poruke
2,125
Poena
315
Za suprugu mi je potreban neki mid-range telefon, ali posto je ona "stipsa" i ne zeli da da vise od 160-170€ izbor je prilicno mali jer zeli nov telefon.
Vidim da u prodavnicama Mi a2 4/64 za 161€. Ima i Rn 6 pro 4/64 za 174€. Takodje,ima na oglasima i poneki p smart 2019 nov za oko 170€.
Sta je po vama od ovih najbolja opcija? Meni je favorit mi a2 zbog Sd660. Svakako je dobrodosao jos neki predlog.
 
Ide sa mnom u prodavnicu [emoji23]
Inace,koja je realna razlika izmedju mi 8 lite i a2 sem kvalitetnije izrade i modernijeg dizajna koji nosi mi 8 lite?
Isti procesor,isti ram,isto memorije,oba usb C. Jedino kamere ne znam kakve su kada se uporede.
 
Bolja izrada, lepši dizajn, bolji ekran, bolja kamera, bolja baterija. A2 ima nekih sitnih problema koji mogu biti frustrirajući u svakodnevnoj upotrebi.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Razlika je i u tome da Mi8 lite ima MIUI, a A2 je deo Android One programa sa stock androidom.

Sent from my Poco F1 using Tapatalk
 
Ako neće da da kintu preko onda redmi note 6, ako hoće onda mi 8 Lite
Prosto ko pasulj...

U ostalom ako hoće još jeftinije ima redmi note 6, 3/32

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Au,bice problema ako nema twilight gold,taman sam je ubedio za mi 8 lite [emoji3]
Pise na sajtovima prodavaca da ima,ali to sto pise ne mora nužno da bude tačno.
Meni lično se kod a2 najvise svidja adroid one. Inace su po spec isti,jedino mi je mi 8 lite bolji sto se tice izrade.
 
Nazad
Vrh Dno