Šta je novo?

Usb 3.0 front panel

PooX

Poštovan
Učlanjen(a)
29.07.2015
Poruke
11
Poena
54
Pozdrav,

naime uzeo sam novo kućište gde je bilo navedeno da ima usb 3.0 na front panelu kao i na slici međutim kada je stiglo, nisam pogledao to nego montirao sve i onda skapirao da stoji plastikica na tom delu gde treba da bude. Kućište je MS Industrial FIGHTER. Pozvao sam za reklamaciju i onda da to sve uradim, moram uzeti neko drugo (pa sve opet montirati i doplatiti), čekati 5-6 dana da oni prihvate reklamaciju, itd. Nije mi se dalo bakćati sa time.

Pa me zanima gde mogu uzeti samo 1 USB 3.0 port ili kako se to već zove da mogu da spojim na neki način u kućište. Gledao sam po ebay-u i aliexpressu međutim to su sve usb hub-ovi što mi ne treba, nego samo taj jedan kabal sa usb 3.0 priključkom. Ili još bolje ako negde postoji da se uzme ceo taj front deo sa tim priključcima a da ima i usb 3.0. Bezuspešno sam tražio svuda, nigde nisam tako nešto pronašao. :)

Hvala svim dobrim ljudima koji pomognu. :D
 
L72CXEx.png

Gledao sam i to sam ja sve našao, ali od toga ne mogu nikako napraviti i korigovati da može da dođe tu gde je na ovoj slici usb 3.0 priključak. Konkretno, kod mene je tu samo plastikica koja se onako slomi i treba da se ubaci onda. Zato mi je frka malo. :)
 
Reklamiraj kuciste, nema tu nikakve doplate plus ako si ga uzeo ovog meseca mozes samo da ga vratis i uzmes novac nazad pa kupis odmah drugo koje odmah proveris
 
Em*i je navukao jeftiniji model tog kućišta koje nema USB 3 port. I u specifikaciji ga nema, ali je slika sa punim panelom.
U principu samo reklamacija, i zamena za drugi model.
To što svi prepisuju jedni od drugih, i specifikacije i slike, nastaje problem i za kupca i za prodavce. Zna se šta se radi u ovakvim slučajevima.
 
Nisam odavno. Od baš odavno :)
 
Nazad
Vrh Dno