Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Може на онолико уређаја колико имаш дозвољено у налогу.

Послато са GT-I9505 помоћу Тапатока
 
E to, hvala na odgovoru...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Trebalo bi da moze. U zavisnosti od paketa koji korisnik ima minimum koriscenja je jedna smart app i jedna obicna istovremeno. Dakle ako na televizoru koristis smart app a na androod boxu obicnu android app onda moze.
 
Hm to me buni. Kad otvorim Moj Sbb aplikaciju i odem na Eon, imam da odaberem Eon mobilnu aplikaciju ili Eon SmartTv. Kad kliknem na Eon mobilnu aplikaciju vidim da imam 5 uredjaja da dodam, tu mi je vec zapamcen android box koji koristim, znaci trebalo bi da mogu jos cetiri da dodam. A kad prebacim na Eon Smart Tv, stoji mi prazno, nemam nista, niti imam gde da dodam nesto. Moguce da je do paketa, da samo Eon mobilne aplikacije mogu da se dodaju...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Za smart tv ne dodajes neko kucas kod. Koji paket imas?
 
Trio Silver

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Mislim da tek od gold paketa moze da se dobije i smart app.
 
Aha, a jel znas mozda da li bi u ovom paketu mogla da rade dve ili tri mob aplikacije u isto vreme?

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ne moze smart Tv app na ovom paketu, sad probao kod drugara na LG tv, samo mobilna aplikacija. E sad jos da proverim koliko moze istovremeno posto vidim na SN temi, kaze jedan lik da moze dva uredja istovremeno ali to je paket Eon van mreze, ne znam da li to ima veze...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ti mozes na 3 uredjaja istovremeno posto imas 5 slotovai u sbb mrezi si.
Samo da znas da kompletan program imas samo na SBB mrezi. Van nje neces moci da gledas SK kanale recimo,novunS a mislim i n1 mada za njega nisam bas siguran.
 
Poslednja izmena:
Ok, hvala ti puno, to je to.
Na SN netu, ex kopernikus mi rade svi kanali, a kod brata na mts-u ne...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Eon za smart može tek od Trio gold extra paketa i za sve trio pakete bili stari ili eon može 3 od 5 mobilnih istovremeno da se koristi.
 
Ok, resili smo i tu dilemu. Hvala svima na odgovorima...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Rade zato sto su ih oni imali do skoro u ponudi. Drago mi je sto smo ti pomogli.
 
Je l' neko isprobavao Eon TV aplikaciju na Android boxu H96 Max X2 2/16GB? Nisam na SBB mrezi pa planiram da isprobam aplikaciju preko onog free triala (15 dana) koji bi trebao da dozvoljava ukupno 3 registrovana uredjaja. Koliko kapiram jedan od uredjaja moze da bude i na EON tv aplikaciji?
Hvala
 
meni je eontv sasvim lepo radio na x96mini, tako da će i tebi verovatno. sa Vivax TV sam lepo i eon kontrolisao preko daljinskog od TV-a preko HDMI cec

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Ljudi, samo par kratkih pitanja, pretpostavljam da su odgovori pozitivni ali mi je bolje da proverim da ne bih bezveze bacao pare:

1) imam SBB premium paket i čekam da mi stigne novi Samsung TV koji će da bude udaljen daleko od EON smart box-a,
pa sam mislio da jednostavno instaliram EON tv aplikaciju na Samsung umesto da razvlačim kabal do njega, pa je pitanje "može li to bez kabla"? :) Znam da imam pravo na 5 uređaja.
2) Kako funkcioniše ta aplikacija, u smislu da li radi lepo, brzo menja kanale itd ili je neko smaranje?
 
Poslednja izmena:
Nemas pravo na 5 eon smart tv aplikacija nego samo na jednu ako hoces na Samsung Tizen-u da instaliras.

Pet imas pravo na ove obicne Eon za mobilni/tablet, posto si postavio pitanje u ovoj temi predpostavljam da si mislio na Eon Smart TV varijantu.
 
Aha, nisam znao za to, da mislio sam na Smart TV varijantu. Hvala na informaciji!
 
Instalirao sam, pravo na dva Smart TV uređaja,
sve funkcioniše besprekorno, kakvi kablovi kakvi bakrači :)
 
Jedno neuko pitanje, gde mogu da pronadjem EON aplikaciju na Samsung smart Tv-u, jedino preko njegovog browser-a?
 
tako je. ako ne nađeš onda ti TV nije podržan i ništa od toga

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Da i meni je MTS ADSL. Kad povežem Tv sa telefonom ( hotspot na TF ) a ide preko Telenora onda nema kašnjenja i radi super. Ne znam da li će se promeniti serveri i striming kad mi puste optiku. Interesantno je da mi Video klub radi bez problema. Nema kašnjenja u biranju serije ili filma.

Pustili su mi MTS optiku NET200 i sada nema kašnjenja pri promeni kanala. EON Tv aplikacija se ponaša normalno. Čudim se da je za promenu kanala kroz TV bila mala brzina NET50.
 
Da li neko zna, postoji li neka caka da se eon apk fajl (znaci ne instalacija koja inace ide na Android Tv) instalira nekako na Android Tv i da se nabudži da radi?
 
Kod EON-a me njvise nervira kada s vrrmena na vreme pocne da baguje,info traka ne nestaje sa ekrana dokle god je korisnik rucno ne ukloni

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje za Samsung smart tv app, koleginici je nesto zabagovalo, nije mogla da instalira TV app jer je dostigla limit od 5 uredjaja, nakon sto ih je sve raskacila uz pomoc call centra, i dalje ne moze da instalira odnosno aktivira uz pomoc koda, jer joj izbacuje nekakav error. Probala je da vrati TV na fabricka podesavanja, sve aplikacije je ponovo oinstalirala, ali kaze da joj je ipak zapamtio sifre?! Da li neko ima slicno iskustvo sa Samsung TV-om/ideju kako da resi?
 
Jedno pitanje za Samsung smart tv app, koleginici je nesto zabagovalo, nije mogla da instalira TV app jer je dostigla limit od 5 uredjaja, nakon sto ih je sve raskacila uz pomoc call centra, i dalje ne moze da instalira odnosno aktivira uz pomoc koda, jer joj izbacuje nekakav error. Probala je da vrati TV na fabricka podesavanja, sve aplikacije je ponovo oinstalirala, ali kaze da joj je ipak zapamtio sifre?! Da li neko ima slicno iskustvo sa Samsung TV-om/ideju kako da resi?

resetovanjem SmartHub-a u okviru Samsung TV -a neka proba tako , ako ne korisnicki servis ponovo ...
 
Nazad
Vrh Dno