Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Mjenjam Netfliks nalog od rodice iz Kanade za Eon Smart tv aplikaciju
 
Imaš li ti nešto svoje čoveče, da si lično platio? :p
 
Gledaj i internet nekako da ukradeš od komšija :p
 
Koristio sam pre vise od mesec dana ovih probnih 14 dana za eon i registovao sam bio smart tv. U medjuvremenu sam dobio eon nalog van mreze (nije isti nalog koji sam koristio za trial). Kako sada da svoj smart tv povezem sa tim nalogom? Na tv-u (LG) nemam nikakvu opciju da se izlogujem iz eona. Kada izbrisem i ponovo instaliram app nema efekta (ne nudi mi ponovo mogucnost uparivanja). Pomislio sam da mozda treba da deaktiviram tv na onom nalogu gde sam imao probnih 14 dana, ali tamo kada se ulogujem uopste nemam opciju da izbrisem tv (samo pise da imam 1/0 aktivnih uredjaja).

Sta uraditi u ovakvoj situaciji? Deluje mi malo nerealno da mi je ovaj tv zauvek vezan za onaj trial nalog :d
 
Probaj factory reset televizora.
 
Koristio sam pre vise od mesec dana ovih probnih 14 dana za eon i registovao sam bio smart tv. U medjuvremenu sam dobio eon nalog van mreze (nije isti nalog koji sam koristio za trial). Kako sada da svoj smart tv povezem sa tim nalogom? Na tv-u (LG) nemam nikakvu opciju da se izlogujem iz eona. Kada izbrisem i ponovo instaliram app nema efekta (ne nudi mi ponovo mogucnost uparivanja). Pomislio sam da mozda treba da deaktiviram tv na onom nalogu gde sam imao probnih 14 dana, ali tamo kada se ulogujem uopste nemam opciju da izbrisem tv (samo pise da imam 1/0 aktivnih uredjaja).

Sta uraditi u ovakvoj situaciji? Deluje mi malo nerealno da mi je ovaj tv zauvek vezan za onaj trial nalog :d
Otidji u podesavanja/aplikacije/eon i izbrisi sve podatke,probaj tako

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Na Samsungu se to rešava resetovanjem SmartHub-a iz menija televizora. Probaj da nađeš takvu nekakvu opciju za tvoj LG.
 
Nisam nasao na tv-u "podesavanja/aplikacije/eon". Kad odem u settings nemam nikakav meni za aplikacije.
Ali je predlog koji je dao Gileb (factory reset) odradio posao.

Hvala svima.
 
Pozdrav.

Da li su svi kanali otvoreni ukoliko se koristi EON aplikacija preko druge mreze, recimo Orion-a ili Telekoma? Koknretno, SK, NOVA S, N1?
Roditelji imaju EON Full, ali nemaju Smart TV, i imaju samo jedan STB, pa bih da iskoristim to sto oni placaju kod mene, ali ne zelim da se vezujem ugovorom sa SBB-om, vec vagam izmedju ova 2 operatera, jer mi nude optiku.

Hvala.
 
Na Telekom kućnom netu (dakle DSL i FTTH/optika) upravo kanali koje si naveo (plus Fox) NE rade (ako su ti roditelji korisnici SBB kablovske; a ne "Eon van mreže" korisnici), rade na Telekom/MTS mobilnom netu. Na Orion je valjda bilo promena po tom pitanju blokiranja u skorije vreme. Testiraj kod nekog ko ima Orion pre odluke o internet provajderu...
 
Moze li neko da mi pomogne, instalirao sam eon aplikaciju na smart tv i sad mi kaze da odem na moj sbb portal da ukucam aktivaconi kod, ja odem ali nema nigde da se ukuca, moze pomoc
 
Kucaj ovde, imas na dnu stranice :
https://mojsbb.rs/uredjaji/tv

treba da ukucas OTP kod.


Meni treba pomoc jer ne shvatam da li za ovu EON smart TV aplikaciju moze bilo koji smart TV ili samo neki odredjeni ?
Imam 2 smart TV-a, Hisense i Panasonic, nisam nasao kako da instaliram tu aplikaciju pa posle da aktiviram OTP kod..
 
Mozes da je instaliras samo na Lg,Samsung i telwvizore sa Android operativnim sistemom.
 
Nista, mora onda neki android box.
Ok, hvala.
 
Kucaj ovde, imas na dnu stranice :
https://mojsbb.rs/uredjaji/tv

treba da ukucas OTP kod.


Meni treba pomoc jer ne shvatam da li za ovu EON smart TV aplikaciju moze bilo koji smart TV ili samo neki odredjeni ?
Imam 2 smart TV-a, Hisense i Panasonic, nisam nasao kako da instaliram tu aplikaciju pa posle da aktiviram OTP kod..

Ne moze, nemam uopste opciju da ukucam kod
 
Onda nemas prava na smart app. Kojinpaket imas?
 
Zato sto korisnici Total Tv paketa imaju prava na samo tri ,,obicne,, Eon aplikacije. Dakle,nemas prava na smart app pa zato i ne mozes da je registrujes.
 
Pozdrav,
instalirao sam Smart TV EON aplikaciju na Xiaomi Mi Box s. Znaci ovu koja se uparuje sa kodom. Izgleda sve ok, samo ne znam kako da menjam kanale bez ulazenja u onaj meni sa programima. Nece ni plus minus na daljinskom od boxa, ni brojevi na daljinskom od televizora.
 
Klik na strelicu levo,pojavice se lista... Biraj pa na OK... Ako tv podrzava Hdmi CEC aktiviraj ga na njemu,takođe i na box-u i moćićeš sve sa daljinkim od tv-a.
 
Bas tako. Meni daljinac od nekog Voz televizora zavrsava posao. Dok recimo LG (malo stariji iz 2011 g)ga na vidi(Mi box) a video je recimo d3i Albis.
 
Ja imam Hisense i HDMI CEC radi, ali izgleda, selektivno. Brojevi i "+ i -" ne rade.
Nisam razumeo to za Voz. Misliš, i tv i daljinski od tog Voza?
Hvala na odgovoru.
 
Haha,omatorelo se pa se ne vide slova na telefonu. Mislio sam na Vox i njegov daljinac. Prihvata mi sve komande, ch + -,kucanje brojeva kanala. Sad recimo i RTS Planeta prihvata iste komande sa Vox daljinca .
 
Meni takođe Vox tv apsolutno sve kontroliše njegovim daljincem na mi box-u...dok Alpha Tv klikom na brojeve ili CH+- odmah baca na T2 kanale.
 
Pozdrav. Ima li neko ideju kako da instaliram EON aplikaciju na TOSHIBA 49T6863DG SMART 4K TV?
 
Ajd da pitam ovde, ne mogu da nadjem odgovor. Jel moze eon da radi u isto vreme na dva uredjaja, na SmartTv i na android boksu?

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno