Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Ako bih kupio sa oglasa neki original eon box sa koaksialnim kablom i ukucam mu android tv kod sa drugog naloga jel bi radio normalno?
 
Moze da ti se zadesi da hoce ali u vecini da ne kazem 99% slucaja nece moci da prihvati OTT code , vec dugo pisemo jedino ako je otkljucan da ubacis clone Eon apk sa nekog sajta i da imas dual Eon apk koja bi radila uporedo u odnosu na original Eon i sa Button Mapper-om zadas neko dugme ( crveno ,zeleno, zuto, plavo ..... ) na eon daljincu da otvara aplikaciju , ali ponavljam to samo u slucaju da je otkljucan tj. moze da se udje u android box nikako fabricki reset !!!
I da u tom slucaju box bi ili ti aplikacija radila samo online a ne kao hybrid ili drugim recima koaksijalni kabl ne bi imao svrhu
 
Poslednja izmena:
Eh previse gimnastike, bolje onda neki kinez. Ali bih ipak da preskocim wifi varijantu potrazicu neki sa lan izlazom....
 
Imam eon box i eon smart tv aplikaciju na TV-u. al slika preko eon smart tv aplikacije kasni , a i nekad zna da zabode, dok na box-u to nije slucaj
Da li mogu ako ubacim sbb coax u smart tv da imam live sliku na eon smart tv aplikaciji bez trzanja?
 
Imam eon box i eon smart tv aplikaciju na TV-u. al slika preko eon smart tv aplikacije kasni , a i nekad zna da zabode, dok na box-u to nije slucaj
Da li mogu ako ubacim sbb coax u smart tv da imam live sliku na eon smart tv aplikaciji bez trzanja?
Ne moze, aplikacija radi iskljucivo preko interneta.
 
E kad bi to moglo svi problemi bi bili reseni 😃 Eon tv app na televizoru radi kao online tj. app preko interneta zato iz raznoraznih razloga i zabaguje a Eon box sa coax kablom radi hybrid /online rezimu gde hybrid sluzi ili ti coax za gledanje live a lan kabl (internet ) za gledanje unazad i video klub itd.
 
znaci preporucljivo je da tv ipak gledam preko eon boxa? imam jos par pitanja, trenutno imam eon box i d3 mini.
Koje su prednosti eon boxa u odnosu na smart tv , najradije bi eon box izbacio iz price i samo sa jednim daljinskim palio aplikaciju iz tva, al ukoliko cesto zabaguje, onda bolje ne?
Da li preko d3 mini nemam 4k kanale?
Da li mogu nekako da uzmem od sbb-a onaj stari uredjaj d3 (nije d3 mini) na kojem su se brze prebacivali kanali i sve je brze radilo u odnosu na eon box i d3 mini?
Da li preko d3cam nemam vracanja unazad?
 
Moze da ti se zadesi da hoce ali u vecini da ne kazem 99% slucaja nece moci da prihvati OTT code ,

Čisto da 100% proverim, ako plaćam EON TV van SBBa, i imam EON OTT box koji već koristim, za drugi TV mogu da koristim bilo koji (normalan) android tv box, samo ako sasvim legalno kupim drugi EON box od njih ne može? (gde je tu njihova logika?)

Drugo pitanje, što ljudi povezuju EON daljinac na druge android boxove? Šta sa njima ne može, šta vam fali? Hvala unapred!
 
Čisto da 100% proverim, ako plaćam EON TV van SBBa, i imam EON OTT box koji već koristim, za drugi TV mogu da koristim bilo koji (normalan) android tv box, samo ako sasvim legalno kupim drugi EON box od njih ne može? (gde je tu njihova logika?)

Drugo pitanje, što ljudi povezuju EON daljinac na druge android boxove? Šta sa njima ne može, šta vam fali? Hvala unapred!
Mozda sam ja zbunjujuci odgovor dao ili nisam razumeo pitanje al ajde da odgovorim ako imas Eon box van mreze i uzmes jos jedan normalno da ce raditi i da moze ( ja sam dao odgovor za Eon box kupljen na k.p. i sl. ) , a po meni Eon daljinac i za druge boxove je sasvim odlican ja nemam zamerke
 
Na Mi Boxu i Mi Sticku radi bez problema.
Radi i na kineskim "no name" boxovima, uspeo sam aktivirati čisto radi testa, i radi ali slika nije baš "glatka", primeti se na krolovima najviše.
 
Samsung UE55JU6770

Pozdrav
Da li može da se instalira EON aplikacija na ovaj TV? Naime, ne mogu "normalno" da pronađem aplikaciju među ponuđenim aplikacijama. Da li to znači da TV nije podržan i da li to može nekako da se zaobiđe?
Hvala
 
Већ неколико дана проблем са коришћењем Еон на паметном ЛГ тв-у,има ли још неко тај проблем?Док преко Еон бокса ради нормално.
 
Kakav problem?
 
Већ неколико дана проблем са коришћењем Еон на паметном ЛГ тв-у,има ли још неко тај проблем?Док преко Еон бокса ради нормално.
Imao sam ja problem do pre neki dan.Slike nije bilo, samo crni ekran je bio sta god da pustim.Resetovao sam ruter i sve je ok.Sad da li je to pomoglo ili nije ne znam, uglavnom sada radi normalno sve.
 
Imao sam ja problem do pre neki dan.Slike nije bilo, samo crni ekran je bio sta god da pustim.Resetovao sam ruter i sve je ok.Sad da li je to pomoglo ili nije ne znam, uglavnom sada radi normalno sve.
Свака част, проблем је решен.А говнари из сбб ме три дана залуђују причом о ажурирању апликације и како је то позната грешка код лг-а.
 
Ja imam eon pretpatu van sbb mreže i u sklopu nje imam pravo na jednu instalaciju za smart tv i tri za mobilne uređaje (mobilni laptop i sl.).
Nedavno sam nabavio i drugi smart tv za drugu sobu i moje pitanje je da li ja mogu da i na tom drugom tv-u instaliram neku aplikaciju u kojoj bi mogao da iskoristim jednu od instalacija za mobilne uređaje. Drugi tv je philips the one koji je android tv.
Malo mi je glupo da plaćam dve pretplate ako želim da imam program na dva tv-a u istoj kući
 
Jedino ako si spreman na malo gimnastike sto bi drugi rekli a to je da na taj drugi tv koji kazes da je android tv istaliras dugo dugo spominjanu modovanu staru Eon apk koja se loguje sa user/pass i iskoristis jednu od tri mobilne app koje vec imas ali sa njom moras da se ulogujes i da ides keoz meni i biras kanale sa misem ili air mouse apk
 
Evo na EON (ex D3GO) temi se upravo o tome pise 😀
 
Hvala na odgovoru. Još samo da nađem tu modovanu staru Eon apk i da probam
 
Ček, zar ne postoji opcija u EON-u van mreže da se uzme i EON box? Ako se uzme box, onda se može gledati istovremeno na EON boxu + Smart TV aplikaciji . Dakle na dva televizora.

Znam da je tako u Hrvatskoj i BiH , pa valjda bi trebalo i u Srbiji da bude.
 
Pitanje.Koristim EON i Supernovu aplilaciju na smart TV LG.Internet je SBB i spojen je preko LAN kabela pa me interesuje dali je bolje koristiti eon smart box ili eon aplikaciju pitam zbog kvaliteta slike dali je bolje preko uredjaja ili preko interneta kako ja gledam.
 
@fusion_
Uz prepaid Eon OTT pakete ne dobijaš za dž Eon box na korišćenje nego ako ti treba moraš da ga kupiš za 6500 dinara.
Uz postpaid Eon OTT dobiješ 1 box za dž / bez priključne takse.
 
Jedino ako si spreman na malo gimnastike sto bi drugi rekli a to je da na taj drugi tv koji kazes da je android tv istaliras dugo dugo spominjanu modovanu staru Eon apk koja se loguje sa user/pass i iskoristis jednu od tri mobilne app koje vec imas ali sa njom moras da se ulogujes i da ides keoz meni i biras kanale sa misem ili air mouse apk
Nema modovane eon app tj ima neka koja se provlaci forumom ali ne radi. Ja sam skeptik po pitanju da je i nekad radila.
 
Nema modovane eon app tj ima neka koja se provlaci forumom ali ne radi. Ja sam skeptik po pitanju da je i nekad radila.
Nemoj biti skeptik 😉 verovatno si u pravu ko zna da li je i radila pogotovo ako je dosta davno tu prste umesao @shamanNS on nezna ni daljincu da ugasi poz. svetlo 😁😀😂🤣 a gde jos da i ceprka po apk 😀🤣
 
I to ako nema tog seckanja tokom sporsklih prenosa, vidim da su se zalili kod xiaomi boxa
 
Nazad
Vrh Dno