Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Imas li neki Eon box,koji paket imas?
 
Imam eon box,paket eon full

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока

To je to onda. Jedna ti je za box a druga za tv ili tvoj Android box. Da imas dva Eon boxa pisalo bi ti da imas 3 kao sto pise meni. Dve su za Eon box a treca za tebe i tvoj uredjaj. Nemoj da te to buni ali tako je kako je.
 
To je to onda. Jedna ti je za box a druga za tv ili tvoj Android box. Da imas dva Eon boxa pisalo bi ti da imas 3 kao sto pise meni. Dve su za Eon box a treca za tebe i tvoj uredjaj. Nemoj da te to buni ali tako je kako je.
Ima logike ali buni me sto na portalu stoji 1/2 aktivirana uredjaja,moracu se raspitati pozivom kod njih
147e2c78b9f513b018119e7b38d75445.jpg


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pitaj šta hoćeš ali to je takav "genijalan" setup kod njih da Eon STB koji je aktiviran preko serijskog broja se ne pojavljuje u "SmartTV" tabeli a računa se u "max devices" kvotu.

I da portal ne deaktivira polje za unos OTP koda a dostignut je max broj uređaja.
 
Pa da, bas tako, zovi ako hoces ali objasnjeno, msm da nema potrebe da trosis vreme na to.
 
drugari,kupio sam eon family onu varijantu za 500din,plaćeno karticom,instalirana aplikacija na tv-u normalno i akrivirana.

sinoć kad sam ušao bili su mi svi kanali,čak je bila neka akcija za hbo za 0 din i to aktivirano i sad kad uđem imam fazon 10 besmislenih kanala.reinstalirao sam i aplikaciju,ponovo aktivirao,ništa ne pomaže samo imam 10tak kanala.ponavljam,sinoć bilo sve od kanala regularno.van sbb mreže je tj internet nije sbb-ov.

ima li pomoći,šta da radim,kome da se žalim?
 
Koji su to besmisleni kanali? Sajt kaže 14 domaćih kanala ukupno, 9 u HD-u.

Po meni, taj porodični Eon paket i ima besmislene kanale od starta (happy, pink, grand...).
 
super,to naravno nigde nije pisalo kad sam gledao...uglavnom šta treba da bi imao sportklubove?
 
ne nalazim ništa od toga.pokušao sam da promenim na eon lite paket ali neće ma šta radio
 
Ovo si trebao za skScreenshot_20200104-190906_Chrome.jpg
 
Jel postoji neka opcija za trial period od par dana,za nas koji nismo u sbb mrezi
 
Pomoc, aktivirao sam sinoc eon na samsungu 50 ru 7402 ali imam problem sa otvaranjem kanala. Svaki kanal koji pokusam da otvorim ili mu treba dugo vremena da se otvori ili se ne otvori uopste. Kad se otvori kanal ceka se sigurno jedno pola minuta. Da li ima neko takav problem i kako ga resiti. Hvala.

Montela, da li si rešio ovaj problem? Imam i ja taj problem ali me podrška uverava da je do njih sve u redu. Imam Samsung smart ali EON aplikacija sporo menja kanale. Po pola minuta mu treba. Slika je inače odlična i oštra a internet mi je 50 Mbita što je valjda dovoljno.
 
dragutin,
nisam resio i dalje imam taj problem. Zvao sam podrsku mts-a kazu da je kod njih sve ok. Eon nisam zvao zato sto nije moj nalog pa probaj da ih pozoves da vidimo sta ce oni da kazu.
 
Montela, da li si rešio ovaj problem? Imam i ja taj problem ali me podrška uverava da je do njih sve u redu. Imam Samsung smart ali EON aplikacija sporo menja kanale. Po pola minuta mu treba. Slika je inače odlična i oštra a internet mi je 50 Mbita što je valjda dovoljno.

To se desava i meni, mts je net, mislim da je do njih, jer kad se nakacim na vip ili telenor sa telefona, brze menja kanale. Kada je na mts, desava se da ekran bude crn, a sadrzaj teče (odbrojava se vreme prikazano uz naziv programa). Pomisljao da update-ujem app, ali nisam jos uvek.
 
drugari,kupio sam eon family onu varijantu za 500din,plaćeno karticom,instalirana aplikacija na tv-u normalno i akrivirana.

sinoć kad sam ušao bili su mi svi kanali,čak je bila neka akcija za hbo za 0 din i to aktivirano i sad kad uđem imam fazon 10 besmislenih kanala.reinstalirao sam i aplikaciju,ponovo aktivirao,ništa ne pomaže samo imam 10tak kanala.ponavljam,sinoć bilo sve od kanala regularno.van sbb mreže je tj internet nije sbb-ov.

ima li pomoći,šta da radim,kome da se žalim?

Uzmeš paket Senke 2 i dobijaš ceo eon premium na mesec dana. Eon porodični ti je samo 14 kanala, osnovna ponuda za korisnike van sbb mreze, sto je super za one gde nema sbb-ove infrastrukture.
 
Bandzi8
kod mene isto preko telenor mreze otvara kako treba. Kako da update-ujem app kad nije izasla nova?
 
To se desava i meni, mts je net, mislim da je do njih, jer kad se nakacim na vip ili telenor sa telefona, brze menja kanale. Kada je na mts, desava se da ekran bude crn, a sadrzaj teče (odbrojava se vreme prikazano uz naziv programa). Pomisljao da update-ujem app, ali nisam jos uvek.

Da i meni je MTS ADSL. Kad povežem Tv sa telefonom ( hotspot na TF ) a ide preko Telenora onda nema kašnjenja i radi super. Ne znam da li će se promeniti serveri i striming kad mi puste optiku. Interesantno je da mi Video klub radi bez problema. Nema kašnjenja u biranju serije ili filma.
 
Jel može neko da mi da odgovor - moj komšija je uzeo eon full van mreže, nema smart tv i priključio je uređaj. Da li bih ja mogao da na mom smart tv boxu aktiviram eon aplikaciju sa njegovim nalogom a da to njemu ne napravi problem. Inače nismo ni na istom internetu, on je mts a ja ptt.
 
Mislim da bi mogao da koristis tv bez problema uz smart tv app, ako je on na eon boxu. Video klub ce beleziti tvoje/njegove sadrzaje koje niste odgledali do kraja, pa vam to moze praviti zabunu.
 
Društvo, drugarici u Americi sam dao kod da instalira Eon na smart TV-u. Kaže da mnogo kanala ne može da vidi, a ja kontam da je to iz razloga što ne pristupa sa IP adrese koja je u Srbiji. Da li se može i kako to namestiti? vpn?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Jel može neko da mi da odgovor - moj komšija je uzeo eon full van mreže, nema smart tv i priključio je uređaj. Da li bih ja mogao da na mom smart tv boxu aktiviram eon aplikaciju sa njegovim nalogom a da to njemu ne napravi problem. Inače nismo ni na istom internetu, on je mts a ja ptt.

Nisam mogao da aktiviram smart tv aplikaciju, iako u paketu piše : eon box + smart tv aplikacija + 3 mobilne aplikacije. Kada sam ušao u moje uređaje piše da je smart tv 1/1 aktiviran. Izgleda da oni računaju da se smart tv aplikacija odnosi na eon box, ne znam. Instalirao sam mobilnu aplikaciju na iPad- u i mogu preko chromecasta da gledam na Tv- u ali nije to to, iPad mora da je stalno uključen pa se brzo troši baterija, kasni zvuk a i navigacija kroz aplikaciju nije baš ok.
 
Nazad
Vrh Dno