Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Koliko streamova istovremeno podrzava Eon?
 
Pa valjda koliko moze u isto vreme po korisnickom nalogu.

Od pet slotova najvise tri u isto vreme, ako je Total TV u pitanju tri slota najvise jedan strim, ako sam dobro razumeo pitanje.
 
Poslednja izmena:
Ortak ne koristi Smart TV slot, pa sam mislio da uzmem od njega... ali ima ostalih 5/5 uredjaja koje koristi, telefoni, laptop i slicno. Zanima me da li Smart TV slot upada u ta 3 strima ili ne
 
Upada, sad proverio.
 
Poslednja izmena:
Hvala, nista od toga onda :)
 
Upada, sad proverio.
Hmm, ne, ne bih rekao da upada.

Jer Mobilna aplikacija + Smart TV aplikacija + EON Box EON TV aplikacija su odvojene stvari.

Pa za Prepaid naloge je to 1 (3) + 1 + 1 = 3 stream-a u isto vreme gde (3) predstavlja max registrovanih mobilnih uređaja. Ako Box nije plaćen u procesu kreiranja naloga taj nalog je osuđen na 1 (3) + 1 = 2 jer je već pisano da se SBB pravi blesav ako neko hoće naknadno da uzme Box.

Kod Postpaid naloga je to ako ne grešim 3 (5) + 1 + 1 = 5 istovremenih konekcija. Mada ima i onaj dodatak koji proširuje na 8 slotova a broj istovremenih je, valjda i dalje 3 ili možda čak 5 za 5 (8) + 1 + 1 = 7, to već ne znam.
 
Mislio sam i ja da ne upada ali sam pustio juce Smart TV app i 3 strima na pc-u i jedan izbacuje sa porukom da ispunjena kvota ....
 
Smart tv nema dodirne tacke sa strimovima za mob i komp

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Postovani svi,
od danas sam vlasnik ufqf50'' TV, ali i pored svih napora ne mogu da nadjem proceduru za instalaciju EON na VIDAA OS.
Ima li neko nbilo kakav trag gde bih mogao da zapocnem ovaj proces?
Hvala unapred i pozdrav
 
Ljudi da li postoji neka starija verizija koja će raditi na box androidu.Imao sam i sve je šljakalo super i onda sam silom prilika morao da resetujem ceo android na fabriča podešavanja pa da skinem opet instalaciju,inače sam skinuo pomću appcure aplikacije na box i kad hoću da pistim neki kanal samo je crna slika,bilo koji od onih stvari sa strane ne piše ništa,tipa video klub,omiljeno itd.Jednostavno nema ništa a stoje mesta.Ne znam kako bolje da objasnim.Znam da sam morao nešto da odradim i tada da bi to radili kako treba ili beše neka stara verzija je radila.Inače android je 6
 
Hvala,probaću.Problem je što mogu da probam samo 1 mesečno:)
 
^
Piši SBB podršci na tviteru ili fejsbuku. Meni su uvek izlazili u susret i stornirali uređaje, tako da verujem da će i tebi. Sada više nemam potrebe za tim.
 
Meni je takođe neka od novijih bagovala, ovde sam pokupio savet za 3.4.4 ubacio nju i ona šljaka...

Sad samo dobar savet prenosim dalje [emoji6]

Kontaktiraj SBB, moraju da ti izađu u susret, jer nisi ti kriv što su bagovitu aplikaciju pustili u upotrebu.
 
Poslednja izmena:
Hvala,probaću.Problem je što mogu da probam samo 1 mesečno:)

Не мораш, ја купио ТВ и инсталирао апликацију и зезао ме тон на телевизору. Исти дан отишао и заменио ТВ, звао СББ и оми ми ресетовали истог момента. Дакле не чекај месец дана
 
Hvala vam na savetima. Verzija 3.4.4 je pomogla da vidim sve po meniju ali je i dalje crn ekran šta god upalio.Probao sam da čačkam u podešavanjima za video ali nije pomoglo.Da probam još neku stariju verziju? Običan eon radi ali je mnogo lakše sa ovim tv eonom zbog navigacije same
 
Hm... Imaš li ton, ili kružić da učitava program, ili je samo crno bez ičega?
 
Uspeo da namestim Eon smart TV da radi na mts optici, odnosno da rade i n1 i sport klub i ostali blokirani kanali. Napravljeno rutiranje za ip adrese sa ovog linka, ima 3 subneta, ali je radilo i bez ovog sa 185.x.x.x. Ipak, dosta sporo radi, odnosno poveliko je kašnjenje pa nije baš za svaki dan, otvaranje svih kanala sporo ide. Vpn je FastestVPN, I sama brzina je dobra, na telefonu dobijam oko 100mbps u većini situacija, ali izgleda da skokovi kroz različite mreže usporavaju. Videću da li mogu nekako da ubrzam sve, ali pitanje je. Ako neko ima predlog, slušam.

Sad hoću da pokušam da napravim isto I za Netflix, samo je kod njih malo veći opseg ip adresa pa će potrajati. :)

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Napravljeno rutiranje za ip adrese sa ovog linka,
Sa kog linka?
I ja sam na optici, ali poslednjih mesec+ dana EON smart TV app radi bez VPN, svi kanali iz paketa.
Aplikaciju koristim na Shield-u, imam NordVPN, pa nije problem da ga uključim kada SBB opet zaključa. Tada VPN moram da isključujem samo za HBO Go.
 
Ne znam kako zaboravih link, evo ga

https://api.ug.cdn.united.cloud/v1/servers

Meni bez vpn ne rade n1, nova i sport klub, na te sam kanale mislio. Svakako mogu da uključim i isključim po potrebi vpn za celu mrežu, ili samo za tv, ali mi je to bilo cimanje, hteo sam da jednom podesim sve i da više ne radim. I teorijski sam uspeo, ali me smara čekanje po par sekundi da se promeni kanal.

A insistiram na tome da nemam više od jednog daljinskog, odnosno da koristim LG smart remote.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ne znam kako zaboravih link, evo ga

https://api.ug.cdn.united.cloud/v1/servers

Meni bez vpn ne rade n1, nova i sport klub, na te sam kanale mislio. Svakako mogu da uključim i isključim po potrebi vpn za celu mrežu, ili samo za tv, ali mi je to bilo cimanje, hteo sam da jednom podesim sve i da više ne radim. I teorijski sam uspeo, ali me smara čekanje po par sekundi da se promeni kanal.

A insistiram na tome da nemam više od jednog daljinskog, odnosno da koristim LG smart remote.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Razumeo sam te, meni sada bez VPN rade svi kanali sa EON Full liste. A bilo je tako kako opisuješ polovinom novembra.
Ne bunim se :)
 
To je "normalno" da ne rade United group programi na mts.

Možda je problem do starog androida 6...
 
Ne znam kako zaboravih link, evo ga

https://api.ug.cdn.united.cloud/v1/servers

Meni bez vpn ne rade n1, nova i sport klub, na te sam kanale mislio. Svakako mogu da uključim i isključim po potrebi vpn za celu mrežu, ili samo za tv, ali mi je to bilo cimanje, hteo sam da jednom podesim sve i da više ne radim. I teorijski sam uspeo, ali me smara čekanje po par sekundi da se promeni kanal.

A insistiram na tome da nemam više od jednog daljinskog, odnosno da koristim LG smart remote.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Ja sam od starog laptopa napravio ruter za nord vpn, tako da na lokaciji sa mts optikom radi sve. Prebacivanje je momentalno, kao i kada sam na sbb mreži
 
@renne
Koji protokol koristiš? Za mikrotik I fastestvpn postoji samo pptp uputstvo iako podržava ipsec/ike2 što bi trebalo da bude značajno brže, ali mora malo gimnastike da bi se sve podesilo. Pptp za sada kilavo radi.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ja ne mogu da nađem Verziju 3.4.4 TiviMate. Može neko da posalje? Hvala

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
@renne
Koji protokol koristiš? Za mikrotik I fastestvpn postoji samo pptp uputstvo iako podržava ipsec/ike2 što bi trebalo da bude značajno brže, ali mora malo gimnastike da bi se sve podesilo. Pptp za sada kilavo radi.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
Podigao čist Win
Instalirao nord app, koji je podigao LLDP drajvere, šerovao tu konekciju i u šeru otvorio potrebne portove za komunikaciju.
I to je to. Sad sve što mi je nakačeno na taj laptop ide kroz taj tunel i na VPN-u je. Tako da baš momentalno prebacuje kanale, plus recimo ako je zatamnjen neki program na hrt kanalima promenom lokacije kanal se automatski odblokira
Ja prezadovoljan rešenjem
 
Nazad
Vrh Dno