Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Ako ima neko ko može da ustupi Smart TV EON slot, tu sam :)
 
Javi mi se na pm za Eon.
 
Ljudi zanima me da li bi Eon TV aplikacija radila sa Mi Tv stick uređajem, a da je na drugom internetu koji ne pruža SBB? Ako je već bilo izvinite [emoji16].

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Radiće, ali najverovatnije bez kanala junajted grupe...
 
Poslednja izmena:
Da li je neko probao EON Smart TV app na Mi Stick? Kolega ima problem. Instalira se ali neće da se startuje.
SBB rekao da ne mogu da pomognu pošto nije na listi podržanih uređaja.

Citiraću kolegu. Izgleda da Eon ne radi na stick-u zbog 1gb rama. Naravno, smart TV verzija.

Ja sam imao "problema" sa Mi Box S takođe, ne znam da li se svima tako ponaša. Kod mene na SBB internetu radi, kada nije na SBB internetu, neće preko Wifi tj prijavljuje da nema konekcije. Jedino rešenje je bio ethernet to usb adapter i sa njime radi.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kupio Xwave smart tv box 100.Ne mogu da dobijem OTP kod za nastavak instalacije.Instalirao klasično (kao za komp ili mobilni) ne reaguje, daljinac, miš i tastatura.Nema gledanja.Molim pomoć?
 
ako neko ima da ustupi slot za eon smart tv bio bi mu zahvalan, imam eon light na mi boxu mi je vec aktiviran a ne znam da li je moguce da se uzme jos jedan.
 
Citiraću kolegu. Izgleda da Eon ne radi na stick-u zbog 1gb rama. Naravno, smart TV verzija.

Ja sam imao "problema" sa Mi Box S takođe, ne znam da li se svima tako ponaša. Kod mene na SBB internetu radi, kada nije na SBB internetu, neće preko Wifi tj prijavljuje da nema konekcije. Jedino rešenje je bio ethernet to usb adapter i sa njime radi.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Radi. Ja sam kupio Mi TV Stick zbog recenzije i upravo sad sam probao EON i radi.
 
Kakve su performanse? Čudno mi da eonbox ima 2gb, ako je 1gb dovoljno :))

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
jer imao neko sledeci bag na jednom nalogu imam kao smart tv aktiviran eon box kupljen sa strane radi u ott modu.I primetio sam da kao eon smart tv meni pise 0/0 aktivirano i ne smem uredjaj da resetujem na fabricko jer necu moci da ga aktiviram vise.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
^
Tom boksu je istekla pretplata, dok se ne uplati stajaće 0/0 jer je potrebna uplata paketa pa tek onda će biti 0/1. I to nije bag, sasvim je normalno, blokiran je prijem signala dok se ne plati za određeni paket. :d
 
^
Tom boksu je istekla pretplata, dok se ne uplati stajaće 0/0 jer je potrebna uplata paketa pa tek onda će biti 0/1. I to nije bag, sasvim je normalno, blokiran je prijem signala dok se ne plati za određeni paket. :d
to je box kupljen sa oglasa i vezan na nalog postpaid i radi eon na njemu ali pise da smart 0/0 aktiviran max uredjaja.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Pod 1. Neke stvari nisu na prodaju i nemaju cenu :D

Pod 2. Pobogu covece mani se fabrickog, jel ti toliko dosadno :D
 
Imenjače, jesi mu ti zakuvao čorbu i uvalio kutiju koja je beskorisna bez uplate? :d
 
Ne, kao što rekoh neke stvari nemaju cenu...

Shvati se to pre ili kasnije.
 
Treba mi potvrda da li na Eon light paketu imate Sport klub kanale?
Imam vec par dan instaliranu app na android tv-u a od sport kluba samo sk4.
 
Light paket nema SK 4, ima samo SK 1, 2 i 3. Ostali SK kanali (SK HD, SK 4 - 10) su deo Hit/Plus TV paketa koji nisu deo Eon Light već Eon Full i Premium paketa.

Samo su trenutno tj do 15. januara otključani svima svi kanali pa sad mogu da se gledaju.
 
Znaci na bilo koji od tri ponudjena paketa trebalo bi da ima Sk1,2 i 3 najmanje?
Ako je tako onda ne razumem zbog cega imam samo sk4.
 
Na Light/Full/Premium da, na ovim prepaid "mini paketima" (Porodični, Cinestar, Sport) naravno da nema na svim tj jedino na Sport paketu imaš SK kanale (i tu imaš svih 12 il koliko ih već ima ako brojiš i Nova Sport).
Zašto imaš samo SK4 nemam pojma... zovi podršku na 19900 pa nek oni utvrde gde je zapelo.
 
Proveri koja lista kanala ti je aktivna? Izaberi Svi ili Sportski pa probaj tad.
 
Probao,pise izabrani kanal nije dostupan na mrezi provajdera na koju ste konektovani.
Drugar mi je aktivirao ovo njegova je pretplata pa ne mogu da zovem podrsku i zalim se.
 
Pa tako kaži
milion pouta rečeno. NE može SK na MTS mreži (osim sk4)
 
E pa to se ne zove / ne kaže "nemam SK 1,2,3" nego se kaže "ne da mi da gledam". Dva totalno različita problema. A ostale SK kanale ne možeš da gledaš zato što imaš net kod "državnog neprijatelja #1" ili koga god ko nije na listi: SBB, Telenor mobilna mreža, VIP mobilna mreža, MTS mobilna mreža, Orion...

Koristiš "u mreži" nalog (od nekog kod je SBB cable korisnik") a net ti nije njihov ili nije mobilni net i onda ti SBB blokira "exkluzivne" kanale (N1, Nova S, Nova Sport, Sport klub). To što ti trenutno radi SK 4 HD je greškica sa njihove strane da su kad su SK 4 prebacivali iz SD u HD varijantu zaboravili da "novi" kanal stave na geoblock listu.

Dakle sve je očekivano, sve je legalno i nemaš povoda da se žališ ni ti ni drugar.

Ako hoćeš da gledaš ostale SK kanale moraćeš da se kačiš na VPN server.
 
Posle ovoga ce i SK 4HD na block listu [emoji3]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6267623]Pod 1. Neke stvari nisu na prodaju i nemaju cenu :D

Pod 2. Pobogu covece mani se fabrickog, jel ti toliko dosadno :D
Ima li još takvih boxova? :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Koliko često može da se menja aktiviran smart TV u okviru EON Full paketa van mreže?
 
Nazad
Vrh Dno