Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Verovatno vise puta postavljano pitanje, da li mogu da dodam tv uredjaj za eon preko mojsbb?
 
Ako ne vidiš nemaš odgovarajući paket. TotalTV korisnici + korisnici starih Duo/Trio Silver i Gold paketa nemaju pravo da aktiviraju taj 1 SmartTV app. Dakle za matore pakete samo Gold Extra i Gold Premium imaju pravo na 1 SmartTV app.
 
Ako ne vidiš nemaš odgovarajući paket. TotalTV korisnici + korisnici starih Duo/Trio Silver i Gold paketa nemaju pravo da aktiviraju taj 1 SmartTV app. Dakle za matore pakete samo Gold Extra i Gold Premium imaju pravo na 1 SmartTV app.

TotalTV extra je u pitanju, hvala lepo na odgovoru..
 
Jel ima nekog da mu je prestala app sa radom, konkretno smart tv app? Ja koristio 3.2.3 već duže vreme, od juče ni ta ni jedno desetak koje sam probao, samo crna slika.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Da li neko zna kako izmeriti bandwith na android tv? Tražio sam, ali ništa ne nalazim na netu. Izmerio bih koliko vuče eon atv aplikacija u tim skokovima.
 
Ne mogu da pohvatam... U cemu je razlika izmedju smart tv app eon, i eon mobilne app?

Huawei P30
 
Atv Eon registruje se sa kodom, prilagodjen upotrebi sa daljinskim.

Mobile android Eon, prilagođen za prste tj. miš. Pored android uređaja koristi se preko brauzera na win. ili linux os na računarima. Pristupa se pomoću user/password.
 
Jel ima nekog da mu je prestala app sa radom, konkretno smart tv app? Ja koristio 3.2.3 već duže vreme, od juče ni ta ni jedno desetak koje sam probao, samo crna slika.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
I meni ne radi vec nekoliko dana.... sama aplikacija super funkcionise,ali sve do momenta kada treba pokrenuti neki program,tada samo crn ekran... do NETa nije jer sve ostalo normalno funkcionise... Jedino da nije mozda sto sam na MTSu
 
Ne znam zašto, ali ne mogu da "kastujem" Eon s telefona na android box. Počne i ništa. Tj. Na ekranu piše koji je kanal ali nema slike.
 
Poslednja izmena:
Ne znam zašto, ali ne mogu da "kastujem" Eon s telefona na android box. Počne i ništa. Tj. Na ekranu piše koji je kanal ali nema slike.

Ja sam to resavao tako sto izadjem iz aplikacije,kastujem ceo telefon,pa tek onda udjem u aplikaciju i nadjem kanal.... mada na fudbalskim mecevima mi to i ne radi bas najbolje,stuca u toku prenosa. Prelazi mi taj Eon malo u mucenje i napor
 
I meni ne radi vec nekoliko dana.... sama aplikacija super funkcionise,ali sve do momenta kada treba pokrenuti neki program,tada samo crn ekran... do NETa nije jer sve ostalo normalno funkcionise... Jedino da nije mozda sto sam na MTSu

Ja sam sinoć provalio da se i meni to dešava,nisam ni koristio aplikaciju nekoliko dana tako da ne znam od kad se to kod mene dešava.Mts net je u pitanju ali radi sve preko kompa,mobilnog,tableta.Neće samo preko android boxa
 
Koristim amazon firestick, prestala da radi na isti način Eon TV app pre 10ak dana.

Uradio sam update na poslednju verziju (ne mogu sad da proverim koja, ali prva ponuđena) preko Aptoide store, I proradila je normalno.
Jel ima nekog da mu je prestala app sa radom, konkretno smart tv app? Ja koristio 3.2.3 već duže vreme, od juče ni ta ni jedno desetak koje sam probao, samo crna slika.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Molim vas zanima me da li sada radi EON na MI BOX S 4k? Planiram da ga uzmem iskljucivo zbog EONa, i ne bih da dajem 7000 a da ne radi, da li ima neka proverena informacija? Hvala
 
Molim vas zanima me da li sada radi EON na MI BOX S 4k? Planiram da ga uzmem iskljucivo zbog EONa, i ne bih da dajem 7000 a da ne radi, da li ima neka proverena informacija? Hvala
Za te pare mozes kupiti eon box kad vec kupujes iskljucivo zbog toga a i jeftiniji je

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
A prvu recenicu valjda nisi procitao, sta li? :d


radi eon na mi boxu
 
A prvu recenicu valjda nisi procitao, sta li? :d


radi eon na mi boxu
Naravno da sam procitao ,nije jos kupio ali planira da uzme samo zbog eon-a,samo sam hteo da mu pomognem da ustedi koji dinar al ajde.. [emoji3][emoji3]

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
U redu hvala, ajde jos jedno pitanje, da li je moguce instalirati KODI na MI STICKu?
 
Da pit, mada mozda je vec odgovoreno pa da me uputite. Imam Mi Stick zanima me da li mogu da gledam neku krekovanu verziju EONa? Ili barem da dodam uredjaj dodatni za EON. Znam da SBB dozvoljava samo na jedan smart uredjaj, ali da li ima nacina da to prevazidjem i ubacim na jos jedan uredjaj? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno