Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Ako imate eon van mreze sve radi bez problema na bilo kom internetu u srbiju

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
98% njih koji postavljaju ovakva pitanja su "pozajmljivači" u mreži naloga... od rodbine, kumova, komšija...
 
Pa kome ce ako nece kum kumu :).
 
98% njih koji postavljaju ovakva pitanja su "pozajmljivači" u mreži naloga... od rodbine, kumova, komšija...

Ne lupaj. Moj je SBB nalog lično a pitam za mrežu u drugom stanu gde je MTS optika.

U EON aplikaciji na Samsung TV-u na MTS optici ne radi N1 i NovaS, sve ostalo radi.
 
Odavno sno zakljucili da sbb blokira svoje kanale na drugim mrezama, osim za Eon van mreze.
Nisam cuo da postoji neki Vpn za Tizen.
 
Kako gledati N1 i NovaS u EON aplikaciji na Samsung TV-u preko MTS-a? Na telefonu mi radi preko VPN. Kako instalirati VPN na Samsung TV?

tesko, jedino preko rutera na vpn pa onda sta god da kacis dalje....
 
Kako gledati N1 i NovaS u EON aplikaciji na Samsung TV-u preko MTS-a? Na telefonu mi radi preko VPN. Kako instalirati VPN na Samsung TV?

izvini sad sam se setio da sam pre nekoliko godina uspeo doduse na panasonicu ubacivanjem neke ruske ip adrese koja mi je trebala zbog playera da gledam m3u listu, mozda nekom takvom gimnasikom bi uspeo da pokrenes aplikaciju. Ako ne onda kao sto sam ti napisao ruter sa vpn opcijom...
 
@aca: Ne budi bezobrazan :p Eto pozajmio si sam sebi, KAO. Opet si pozajmljivač :D :D A i ja lepo nisam napisao 100% nego 98%, eto ti si u tih 2% koji odudaraju.
 
@aca: Ne budi bezobrazan [emoji14] Eto pozajmio si sam sebi, KAO. Opet si pozajmljivač :D :D A i ja lepo nisam napisao 100% nego 98%, eto ti si u tih 2% koji odudaraju.
Nova S ,N1 uglavnom ne rade na kablovskom neku MTS dok na mobilnom neku MTS-a radi,bar kod mene. E sad ko blokira pristup kanalima nisam siguran

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
sbb blokira
 
  • Like
Reagovanja: M J
Sta ima veze kako i odakle je instalirana, prijavis se na aplikaciju ona dodje do UG servera cekira IP vidi telekomov opseg i nema nekih kanala koji se stite.
 
Poslednja izmena:
Na mobilnom netu MTS-a sve šljaka bez problema

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Imam 2 eon naloga, jedan je eon van mreže i on normalno radi na svakoj mreži, sve. Drugi eon ne radi, tj glavni kanali (sk, n1) ne rade ni preko mts mobilne mreže.
 
Može li neko da mi objasni u čemu je fora :
Na MI BOX S sam instalirao EON aplikaciju (za TV), pokazala mi je kod koji je trebalo da unesem u okviru mog portala na SBB sajtu što sam i uradio, na sajtu je izašlo obaveštenje da je uređaj uspešno registrovan na nalog, a na box-u mi je pola sata potom i dalje stajao taj kod sa napomenom - Podaci na ekranu će automatski biti ažurirani nakon povezivanja uređaja sa korisničkim nalogom, da bi se nakon pola sata kod promenio
Pa koliko mu treba da poveže uređaj sa nalogom?
I zašto je u međuvremenu promenio kod ako sam ga sa onim prvim navodno uspešno registrovao na nalog?
 
Mozda si pogresio u kucanju koda. Probaj opet. Obrisi smart tv slot pa kucaj novi kod. Ako ne uspe zovi podrsku da ti resetuju

Sent from my SM-T510 using Tapatalk
 
Trebalo mu je dva brisanja registrovanog EON TV uređaja (mesečna kvota), ali sam uspeo na kraju
 
Ono ... radi ok, fali mu neka sitnica (moje subjektivno misljenje) pa da bude kao i na eon boksu ali svakako sasvim prihvatljivo.
 
Kupite na kp eon daljinac za 600-800d i eto ugodjaja :)
 
Skroz OK, ne primećujem ništa drugačiju sliku nego preko klasičnog signala tj. kabla
Super, što si napisao komentar. I ja tako mislim. I ja sam baš zadovoljan kvalitetom slike na Eonu, kao i performansama uređaja. Ja sam još instalirao i Orion Android TV aplikaciju i ona super radi. Možda je bolje rešena, od samog Eona. Mogu da se menjaju kanali "jedan po jedan" preko onog kruga na daljinskom, "gore-dole", bez potvrđivanja
tasterom u sredini ("ok" taster, mada nije nikako obeležen). To na Eonu nije moguće, bar kod mene. Slika je malo slabija, ali i dalje dobra. U aplikaciji ukucaš broj nekog mobilnog, dobiješ podatke za registraciju u formi sms i mesec dana imaš sve kanale, besplatno.
 
Pa radi i na eonu prebacivanje preko Ch+/- tastera
 
Moze ali sa daljinskim od Mi Boxa nema tu mogucnost jedino da kupi EON daljinski pa da ga upari sa Mi Boxom.
 
A moze i sa daljincem od televizora ako on ima hdmi cec opciju. Mozda nece bas na svakom modelu da prihvati ch+- ali broj kanala kad se otkuca prihvata sigurno. Naravno i na Miboxu mora da se ukljucu cec opcija.
 
@jaffar
Tako je: sa daljinskim od Mi boxa, kod mene nema mogućnost menjanja kanala jednim pritiskom. Moram prvo da pritisnem "na levo", pojavi se lista kanala i onda tek "gore-dole" i ok. Nemam namere da kupujem Eon daljinac.
@Gileb
Prikačen je na stariji televizor Lg iz 2010.godine. Mislim da on nema Hdmi CEC. Nisam probao sa novijim televizorom, od ove gidine. Za njega znam da ima cec funkciju.
 
Na tom lg televizoru verovatno nece. Imam i ja jedan pa iako on ima cec opciju(simplelink) ne vidi mi mi box. Recimo d3i mi je video. Dok recimo fox, vox vide i radi bez problema. Probaj na tom novijem. Meni inace Mibox kao treci eon radi bas na takvom lg iz 2011 u trpezariji pa me nervira to menjanje kanala. Ja rwcimo moj Mibox 3 nisam uspeo da uparim sa Eon daljincem dok Mibox s moze. Mozda je i do verzije androida. Uskoro ce valjda update na Mibox 3 na android 9 pa ci probati ponovo.
 
Investicija od 500 dinara za eon daljinski je smešna u ondosu na ono sta se dobija. Vredi i vise od tih 500 dinara. Uzmi daljinski i javi utiske

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
^+1 Nije savršen, ali je veoma dobar uredjaj. Iskreno, malo me čudi da se SBB otvorio za njega, obzirom koliko se štekaju na drugim, možda i važnijim stvarima.
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno