Šta je novo?

EON za Smart TV - aktivacija kodom [za EON browser/mobilnu aplikaciju postoji posebna tema]

Investicija od 500 dinara za eon daljinski je smešna u ondosu na ono sta se dobija. Vredi i vise od tih 500 dinara. Uzmi daljinski i javi utiske

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Stvarno, nije to skupo. Nisam ni znao, koliko košta. Gde može da se nabavi? Hvala na predlogu.
 
EON даљински може да се нађе на Лимунду, Купинду, кп...
 
Zdravo društvo.
Može li neko da me upiti gde tačno treba da ukucam kod koji sam dobio prilikom pokretanja eon aplikacije na lg smart tv-u?
Gledam na sajtu i ne mogu da nadjem...
eon.png
 
Može i MojSBB portal. Ali treba da imaš slot za SmartTV (u okviru svoje pretplate)
 
Ako si korisnik totala onda nemas prava na tu aplikaciju koja se aktivira kodom.
 
Ako koristiš eon sa totala onda i nemaš gde da ukucaš kod koji ti izbaci tv.Pošto ti kao total korisnik imaš pravo samo na 3 slota za mob/tablet/pc za koje ide druga eon aplikacija i na koju se prijavljuješ na user/pass.Inače imš i tu ograničenja na 3 uređaja možeš instalirati aplikaciju ali na samo 1 možeš gledati,znači nemože na 2 različita uređaja istovremeno.
 
Šteta. Ostaje samo varijanta sa povezivanjem telefona na tv.
Hvala svima na pomoći.
 
Cast bi trebalo da radi, zavisno od TV. Ako te ne smara...
 
Pozdrav drustvo,

Instalirao sam eon app na TV, ali ima problem sa vecinom kanala.

TCast1602396589159.png

Slika izgleda ovako u kockicama ili se zamrzne, zvuk ide redovno u pozadini.
Vrteo sam 10ak strana unazad, ali ne vidim da se neko susretao sa ovim problemom.

Sta mislite, jel problem do brzine neta ili do Tv-a, ili sta vec?

Kada pustim Eon na telefonu i castujem, sve radi extra.
 
Poslednja izmena:
Pošto mi predstoji prelazak na EON, da li se aplikacija na LG TV pokazala kao pouzdano rešenje?
Pre neki dan sam se registrovao za onaj free account za sportske kanale, trajalo 2-3 dana i imao sam povremeno seckanje. TV je povezan preko WiFi, pa je to možda bio problem, ali ako to stalno secka, nije aš prijatno za gledanje.
A izbegao bih dodatni uređaj. Samo kartica i EON za vraćanje unazad.
 
Pozdrav, imam EON aplikaciju na Mi Box S koji je povezan na Phillips tv. Ukljucio sam HDMI CEC i to radi savrseno sem za slucaj kada treba da menjam kanale. Kada menjam kanale na daljinskom od tva, na EONu mi prebacuje izmedju emisija na istom kanalu. Da li neko zna kako to mogu popraviti?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Pošto mi predstoji prelazak na EON, da li se aplikacija na LG TV pokazala kao pouzdano rešenje?
Pre neki dan sam se registrovao za onaj free account za sportske kanale, trajalo 2-3 dana i imao sam povremeno seckanje. TV je povezan preko WiFi, pa je to možda bio problem, ali ako to stalno secka, nije aš prijatno za gledanje.
A izbegao bih dodatni uređaj. Samo kartica i EON za vraćanje unazad.

Ja sam više od godinu dana koristio app i nikada nisam imao problem (jesam jednom, ali to je bilo do mene, pošto sam iz nekog razloga bio pokarabasio datum i vreme)
 
Pošto mi predstoji prelazak na EON, da li se aplikacija na LG TV pokazala kao pouzdano rešenje?
Pre neki dan sam se registrovao za onaj free account za sportske kanale, trajalo 2-3 dana i imao sam povremeno seckanje. TV je povezan preko WiFi, pa je to možda bio problem, ali ako to stalno secka, nije aš prijatno za gledanje.
A izbegao bih dodatni uređaj. Samo kartica i EON za vraćanje unazad.

Seckalo i meni povremeno a na drugoj utakmici se vise puta gubio skroz signal na svim kanalima, LG 43UM7600PLB.
MTS optika... :d
 
Preko Sbb neta, EON aplikacija radi sjajno na WebOS.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Nazdravlje radi sjajno.

20 minuta prošlo, a ono i dalje vrti. Ima neko rešenje?
c267b04668fc4187dfc26de33a4a947c.jpg


Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Verovatno neki "lokalni" problem. Ne menja činjenicu da radi dobro. Baš sam sada isključio i ponovo uključio TV da proverim; pokrene se app jako brzo.
Na jednom od dva TV-a tako pratimo programe.

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
 
Eon radi odlično na LG-u...uvodim MTS optiku u stanu,a koristim Eon smart aplikaciju sa druge lokacije,hoću li imati kakvih problema osim što neću moći da gledam Sport Klub,N1 i te Sbb-ove kanale?
 
Eon radi odlično na LG-u...uvodim MTS optiku u stanu,a koristim Eon smart aplikaciju sa druge lokacije,hoću li imati kakvih problema osim što neću moći da gledam Sport Klub,N1 i te Sbb-ove kanale?

Radice ti svi, osim SBB-ovih, bez problema.
P.S. Ako si dovoljno snalazljiv, radice i ostali... ;)
 
Da, ako imaš ruter koji to podržava, a mnogi ne podržavaju
 
Eon radi odlično na LG-u...uvodim MTS optiku u stanu,a koristim Eon smart aplikaciju sa druge lokacije,hoću li imati kakvih problema osim što neću moći da gledam Sport Klub,N1 i te Sbb-ove kanale?



Ti imas EON u mrezi, ako sam dobro razumeo?

Znam da je pisano ranije, ali ako neko moze samo da mi potvrdi. EON VAN mreze radi na MTS internetu (optika)?
 
Eon van mreze radi na SVIM mrezama, to i jeste poenta njegovog postojanja, da radi kod svih provajdera, jer kako mozes nesto da platis a da ne radi, za razliku od ovog prvog, pozajmljenog naloga koji Sbb blokira kako kome, nema pravila...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Eon van mreze radi na SVIM mrezama, to i jeste poenta njegovog postojanja, da radi kod svih provajdera, jer kako mozes nesto da platis a da ne radi, za razliku od ovog prvog, pozajmljenog naloga koji Sbb blokira kako kome, nema pravila...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока

Hvala na odgovoru. Znam, znam, samo mi je trebala potvrda. Ja i koristim vec EON van mreze, preko Supernove. Nego, ucinilo mi se da sam nekad ovde video nesto vezano za MTS i EON, da ne sljaka... ali, to je bilo za klasican EON u mrezi.

Hvala jos jednom.
 
Da,da bilo je price da eon pozajmljen nalog ne radi na mts-u, ali opet kazem kako kome, nekom radi nekome ne...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Meni je na mts optici standardni EON regularno full radio 2-3 dana po uvođenju. A nakon toga su oni SBB ekskluziva kanali postali nedostupni.
 
Nazad
Vrh Dno