Šta je novo?

MI 8 lite ili Note 7 ili A50

Mi 8 Lite. Kompletan telefon, softver, hardver, izrada, dizajn, odlican :)
 
Poslednja izmena:
Ja cekad da vidim da li ce se neki od njih pojaviti u VIP-u. Mislim da bih bio zadovoljan sa bilo kojim od njih.

Kakve su kamere kad se uporede? I baterija, rn7 ima nesto jacu?
 
Redmi Note 7 definitivno, dizajnerski ispred u svakom pogledu. Jaca baterija, kamera koja je jako blizu i konkurentna, neprimetna razlika, stim sto definitivno treba uzeti gcam na redmi note 7 je verovatno najvrca razlika od svih xiaomi telefona srednje klase, tu prica vec postaje drugacija, bruka sta napravi gcam na rn7 Performanse identicne.
Apsolutno ne postoji nijedan razlog za mi 8 lite.

Voleo bih i ja da vidim neko pojasnjenje zasto mi 8 lite, da se razumemo vrh fon, odlican utisak je ostavio dok sam koristio na poslu, ali note 7 nudi sve sto je dobro na mi 8 lite u zaokruzenijem i dizajneraki neuporeduvo lepsem paketu. Tu pre svega mislim na resenje u pogledu notch-a, odnosno teardrop notch-a.
 
Poslednja izmena:
Posto sam juce kupio Note 7, samo jedna stvar koju sam primetio, koja mi je izuzetno iritantna:
posto ima onaj mali notch, kinezi su iskljucili notifikacije u status baru!
Znaci, kada stigne poruka, pojavi se na kratko u gornjem levom uglu i nestane.
Procitao sam da je ovo isto na svim notch Redmi telefonima...
 
Pazi, za mene je veoma naporan ceo povratak na android, tako da naci cu vec nesto sto mi odgovara…
S druge strane, veoooooma je brz, ekran dobar, kvalitet izrade fenomenalan.
Obavezno Poco launcher ili neki drugi…
nadam se da je nekom pomogao moj prvi utisak
 
Preporučili mi Mi 8 Lite, uzeo nisam se pokajao.
Ovo je vec druga ili treca tema gde se mi 8 lite preporucuje ispred note 7 a jos niko nije odgovorio zbog cega. Uzeo sam note skoro i prezadovoljan sam. Bio sam u istoj dilemi ali mi je 3.5mm, veca baterija i pomalo estetika presudila da uzmem ovaj telefon, ali me i dalje interesuje koje su prednosti mi 8 lite, pa ako moze da odgovori neko ko se razume

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja ako sam dobro shvatio, mi 8 lite ima bolju kameru i kvalitetnijeg je izrade. I navodno softver nešto brže radi, mada ne vidim zašto bi kad su isti..

Na strani rn7 baterija 3. 5mm, IR, fm

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
ja imam mi8lite, cackao neki dan note7, jedina meni uočljiva razlika je notch :) ne vidim da je kvalitet izrade epohalno lošiji ili bolji... tako da, uzeti jeftiniji

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Jednostavno, Mi i Redmi serija nisu za poredjenje po kvalitetu izrade, jedini izuzetak od tog pravila je A2 Lite koji je ustvari Redmi u dusi :)
 
Nazad
Vrh Dno