Šta je novo?

Zaposljenje i poslovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

amdpower

...on thin ice...
Učlanjen(a)
27.09.2010
Poruke
3,823
Poena
325
Interesuje me da li neko zna kakva je ova firma?

Screenshot_2019-04-11 Tisza Automotive - Home.png
 
Zavisi u kojoj poziciji zelis da radis..
 
Srbija zemlja motača kablova. Samo napred sinko, deluje perspektivno.
 
Mislim na ozbiljne informacije a ne ovo njesra.

Pošaljite ovaj SMS kod da biste videli sve informacije
150 OGLEDALO DKOTNO
Pošalji na broj: 1310
Cena poruke: 180 din. sa PDV-om. za 3 meseca kompletnog pristupa
podrška: [email protected]
Pa i jesu ozbiljne ali moras da platis da vidis komentare ljudi koji rade tamo, aman. Nekada je to bilo free, a sada su poceli da naplacuju.
Nisam to ni znao ;)
 
Ma daj bre, na tom sajtu za domara u mojoj firmi piše da je prosečna plata 800€ [emoji23]
 
Sta mislite, zasto se nude free smestaj i prevoz?
Nema dovoljno sencana?
Nema, jer su svi radno sposobni otisli zbog odlicnih odnosa prema radnicima u inostranstvo, medju njima i ja.
Verujte, ne zelite da radite ni u jednoj sencanskoj dobro stojecoj firmi.
Bar je nekada tako bilo, ne verujem da se ista promenilo...

TuturuTu on 6X
 
taj sajt je uradjen na osnovu strane verzije i nije losa stvar ali realno zavisi od podataka koje daju zaposleni a to podleze manipulacijama, verujem da su ok da procitas kao dodatni info.

Ja kad gledam neku firmu odem na finansijski izvestaj i gledam koliki prihod i rashod imaju i koliki im je osnivacki ulog, sve firme sa onim bednim osnivackim ulozima od 300e ili slicno odmah stavljam u kategoriju prevaranata, i tako se ophodim na dalje s njima, sve pitam po 5 puta... takodje gledam bilans prihod rashod ako je skoro pa isti odmah mi je jasno da je velika verovatnoca da gazda pegla troskove da ne bi prijavljivao prihod, takodje klosarska fora....

Takodje kapiram da bu trebalo da se naglasi NETO plata, neko mozda u pisuje bruto sa resenja...

@outlaw jeste neverovatno ali .... mozda je covek dogovorio bolje uslove ;) ne budi ljubomoran

a i da se vratimo na ogledal ofirme .... 180din ili koliko vec je smesno za 3 meseca pristupa ....
 
Poslednja izmena:
I sve to opet mozemo okaciti macku o rep.
Ja sam za michelin radio 7 godine preko OMLADINSKE.
Danas kod njih imam 40 000 platu i ocajne uslove rada.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno