Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Mislim da je razlika ta da će 7t biti veoma blizu 7t pro dok kod obične 7 to nije slučaj.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
I onaj displej je bukvalno fantazija , da jedan oppo izvuče onako nešto [emoji15]

Jedino što je telefon nešto veći , ali cenim da se čovek brzo na to navikne kada mu je gotovo ceo mobilni ekran

Bez preterivanja, kada se duže vreme koristi ovaj telefon prosto je nemoguće vratiti se na nešto drugo sa ekranom u manjoj rezoluciji i na manje od 90Hz. Pored njega animacije na iPhone XS izgledaju krzavo. Zaista.
Na veličinu se brzo navikne, mada bi bilo super da je malo manji i malo lakši.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja se nisam mogao naviknuti na veličinu, pogotovo kad ga moram vaditi dok sam na biciklu(moje osnovno prevozno sredstvo).
Za korišćenje u fotelji i na kauču je ok, ali u pokretu i nije baš...

Mada ga možda jednog dana(kad mu padne cena malko više) i kupim za korišćenje samo u kući.


Послато са SM-G973F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Izgleda da sam ja mnogo propustio sa pracenjem One+, sad vidim da nije neka prevelika razlika, skoro pa nikakva je, ostaje mi da prelistam temu da vidim kako ste vi zadovoljni :)

Svakako dovodim u razmatranje kupovinu njihovo uredjaja :)
 
Prema mojim informacijama, stable 10( Q ) bi trebalo da stigne danas(tj ujutro) ili u nedelju.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Je l stiže i na OnePlus 7 i 7 Pro?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Čekam 10 Q i na OP6 do kraja septembra bi trebalo tako sam dobio informaciju.
 
Je l' stigao nekom Android 10?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Zna li neko dobru applikaciju za brisanje kesh memorije i raznog smeca? Znam na samsung je imala aplikacija odrzavanje uredjaja a na oneplus to nema.
 
Takve aplikacije su u stvari smece. Nema potrebe za tim na Oxygen-u.
 
Dosta se njih zali na otisak po internetu. Nešto su zeznuli

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Meni beta 2 radi super. Nikakav problem nisam primijetio.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Kakva je vibracija, zvuk, zvuk u slušalici, izrada? Ako može neko realno da uporedi sa Samsung ili Apple standardima te neke sitnice koje se retko pominju a mnogo znače. Nije sve u bateriji, displeju i kameri. :D

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
U odnosu na moj prethodni telefon S10+ bolji signal i to značajno, zvuk u slušalici isto bolji, vibracija isto bolja, kao ja iPhone je otprilike i ima i haptic engine koji je kao na iPhone, možda mrvicu slabiji. Kvalitet izrade vrhunski.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Lepo je ako su popravili vibra motor. Na OP6 je bio bas los. [emoji4]
 
Nemojte žuriti sa open bete i 9.0 na stable 10. Kukaju indusi zatrpaše svaku temu na forumima. Moguće da nisu uradili wipe, nego skinuli zip sa neta i samo flešovali.

Sent from my ONEPLUS A6010 using Tapatalk
 
Dosta se njih zali na otisak po internetu. Nešto su zeznuli

Sent from my GM1910 using Tapatalk
Jedino sto krajnji korisnik moze da uradi je da isti prst skenira/memorise 2 ili cak 3 puta, u sto vise razlicitih polozaja. Licno to radim vec vise od 1 god. na telefonima i tako je FP mnogo precizniji nego ako se samo jednom skenira jedan prst (kako radi vecina).
 
Jel vam to stigao OTA ili ste flesovali ?

Kod mene jos nema OTA update-a
 
Joxy tacno za kukanje licno sam se uverio kad stize na OP6 9.0.8 update pa sam pratio na community
 
Konačno! Skinuo sam stabilan Android 10, telef9n za sada brže radi i čini mi se da je vibracija malo bolja [emoji16]
48ac5b3694e18f439ed83fc882390eea.jpg
 
Nazad
Vrh Dno