Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Šampionski, nema šta.
Ja na mom Mi 9 to ne bih mogao ni da oću - da izvučem :) (i to na 60h, a da ne pričam ako bih ga klokovao na 84h - koliko je moguće).
 
Rado bih ali nemam vremena za to. Previše sam poslovno zauzet a i telfon mi treba konstantno, tako da ... neki drugi put.
Čini mi se da su ljudi pričali da se za 1/3 skrati trajanje. Mislim da su spominjali od 3.5 do 4.5 sati - svega.
 
Baterija je odlična od prvog dana, standby vrhunski, ovakav awake ni na pixelu nisam imao. Meni je to bitnije od maksimalnog sota.
ba76b471e3e741546e2b0cad8188a2fc.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
Sta si sve uradio za ovakav SoT?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Evo kako čuči crvena boja.
1c68f750c0a8d54a2b93f8002173c8db.jpg
c43f16be58cadf4484a5008433ed6ce6.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Meni se nikako ne sviđa.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Lepo izgleda. Bolje cuci nego bela. [emoji4]
 
Ne može da prikaže kamera pravu nijansu ove crvene. Uživo je mnogo lepša i nekako bolje ide uz telefon od bele. Tako da je bela višak i dajem je na poklon. Ko je želi neka mi se javi na pm.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Ima li negde u Beogradu da se pogleda ovaj telefon?
 
Jel ima neko preporuku za 3.5mm dongle sa Alija? Ne znam koji je dobar da uzmem u moru ponuda :)

Sent from my Oneplus 7 Pro using Tapatalk
 
Zavisi od budzeta. I da li hoces da samo ''zavrsava posao'' ili da zvucno bude apgrejd u odnosu na stock audio kvalitet.
 
Ma jok, čim ga nemaju na sajtu nemaju ga 100% ni u prodavnicama.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Evo posle 5 dana korišćenja da podelim utiske o telefonu.
Pakovanje, odnosno kutija je veoma kvalitetna, kao i punjač i USB kabl(najdeblji do sad koji sam imao). Futrola fabrička odlična, niti je tvrda niti je prekmekana, baš onako kao i treba. Čak su i prospekti uradjeni veoma kvalitetno.
Telefon je napravljen skoro pa savršeno( još kad bi mu veličina bila kao Samsung S8 i S9), za mene bi to bio savršen telefon. Poprilično je težak 206gr i veliki, pa onima koji imaju malu šaku ne bih savetovao da ga razmatraju za kupovinu.
Ekran je odličan, možda je ekran na S10(koji takođe imamo i kući) za nijansu bolji( ne svetliji), već su mu boje malo jače.
Zvuk je stereo, veoma jak i meni koji imam 30% oštećen sluh svršeno odgovara. O kvalitetu zvuka ne mogu da sudim, jer nisam kompetentan za to.
O brzini rada, fluidnosti...mislim da ne vredi ni pisati, poredio sa S10 i šta da vam kažem...ne pita se Samsung ni pod razno po tom pitanju.
Držanje signala provajdera(VIP) je konstantno i mnogo bolje od S10-ke, a takodjer i WiFi signal je bolji na OPO-u.
Baterija odlična(kacio sam vec SS sa više od 9h Sota za 2 dana korišćenja.
Manu mu je uslovno rečeno veličina i težina, a ne sviđaju mi se ni fontovi (ima ih samo dva različita). Ako neko zna kao da instaliram neki drugi font, neka kaže?
To je to...ne znam šta bih još mogao da kazem, osim da je ovaj telefon za mene (napominjem za mene), nešto najbliže idealnom telefonu (naravno da ne postoji idealno).



Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako planiraš root da radiš, preko magiska možeš da staviš font koji hoćeš. Takođe možeš da instaliraš high brightness mode widget koji togluje maksimalno hardversko osvetljenje panela koji je oko 1100 nitsa za op7 pro. Ja ga koristim preko dana kada je bas jako sunce napolju. Ta app radi samo na telefonima sa Samsung panelima.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Držanje signala provajdera(VIP) je konstantno i mnogo bolje od S10-ke, a takodjer i WiFi signal je bolji na OPO.

O ovome malo ko priča a razlika u prijemu je drastična. Meni u kući S10+ često bio nedostupan, OP skoro pa full signal.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Sto se tice osvetljenja,meni je ono za sada dobro napolju, bolje se vidi od S10. Kako se radi root na opu 7, ima li negde neki tutorijal?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Ja kad sam pisao o tome popio sam negativne poene jer sam "iznosio lažne vesti".
Dok sam koristio S7 u stanu nisam imao više od 2 crte, sad na Mi 8 imam 4. Isto važi i za onaj deo Begaljičko brdo - Bubanj Potok, tu mi je S7 ostajao bez signala, dok Mi 8 ima 2 crte.
Jako loša optimizacija telefona sa Exynos procesorom, dok SD radi totalno normalno.
 
Baš tako. Signal je konstantan na SD-u.
Pita me sin, koji ima S10 sa Exinosom, "koji ćeš sledeći telefon uzeti(pošto naravno zna da ih često menjam), Note 10"? Rekoh možda, ali samo ako ga nađem sa SD čipom, a i to kad mu dobro padne cena, tamo negde...u ovo doba sledeće godine.


Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Blagi off.
Ja takođe razmišljam da "naručim" od prijatelja iz SAD jedan Note 10+ nakon predstavljanja 11ice. Možda bude dobra cena za Black Friday. Mada ima još dosta vremena do tad, ne žuri mi se. :d
Ako neko ide u Ušće neka skokne do ww da vidi da li ima izložen OP7.
 
Glasine za Oneplus 7T/Pro, mislim da nema potrebe za novom temom.
https://pocketnow.com/report-oneplus-7t-7t-pro-coming-september-26-with-snapdragon-855-plus
https://twitter.com/ishanagarwal24/status/1167003285082886144
#OnePlus7T and 7T Pro launching on 26 Sep in Delhi
OP7T Info:
-8+128GB & 8+256GB, Frosted Silver & Haze Blue
-6.55" 2K Super AMOLED 90hz Display with Smaller Notch
-SD855+
-3800mAH Battery
-48MP+16MP+12MP Camera, 16MP Front, 960FPS 10 Sec. SlowMo, Wide Angle Video and Nightscape
 
Ne vracaju, to je info za običan OP7t

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Kad li će kamere ispod ekrana?
 
Kakva su vam ovde podesavanja?
16d1407db0ac0c30cf7d9289465f19ab.jpg


Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Podešavanja su kakva ti tebi najviše odgovaraju.

Ne verujem da svi vole isto. Svakom oku drugačije prija ;)
 
Nazad
Vrh Dno