Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ako imaš gde da baba iš zadnje staklo može zameniti svako. Ako nemaš onda ne znam ko je ovlašćeni dobavljač delova za Sr
 
Samo 7t iz serije 7 je ovo dobio...
Jel bilo nekih problema, ili se za ostale još uvek čeka
Nema dana da ne proverim preko oxygen updatera imal kakvo azuriranje jer cesto ne stigne obavestenje, tako da proverite i vi rucno imal na ostale iz serije 7 azuriranje kakvo. Inace isto mi sve nisam nista prometio novo niti bagove pre ove zakrpe.
 
Ja proverio na 7t pro i nema ništa

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Izašao i za 7 seriju ( redovan i pro), fali samo 7t pro :(

524696acf9d2dbc123c03e0cf1dc754b.jpg
 
e77e0e862d66d456145f4bcb9c4ff29d.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Eo stigao i meni u oxgen na 7t pro

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
To sam i ja sada hteo da pitam baš, ne nalazim informaciju, a na osmici ga brat uveliko ima...

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Nope, do kraja godine su rekli, vrv open beta.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kasne ove godine sa novim androidom na 7/7 pro/7T/7T pro seriji.. Secam se prosle god OP6 je dobio ranije novi android negde u oktobar/novembar iako je tad 7 bila aktuelna serija.
 
Oneplusovci, isplati li se uzeti za oko 500€ Oneplus 7T pro 8/256?
 
Poslednja izmena:
Mislim da vrijedi. Uporedi sta dobijes u odnosu na druge za taj novac.
 
Mi 10 je ispod 500e nov, ima dosta bolju kameru, zvučnike, noviji hardver, malo bolju bateriju, malo bolji ekran.
Jedine 2 "prednosti" OP7T su Oxygen i ekran bez rupa/izreza.
Suludo je danas dati 500e za nov 7T Pro, cene su im otišle u nebesa bez ikakvog razloga.
 
Iskreno ne vredi, ali takve su cene na tržištu trenutno. Ja sam uzeo 7Pro i stigao mi je faličan ekran, prodao sam ga i uzeo OP8 za 500e nov i nije mi se svideo u odnosu na 7 Pro koji je brat koristio, tako da sam ga zamenio sa njim, jeste stariji ali i dalje vrhunski uređaj, prevnstveno ekran bez izreza. U međuvremenu sam testirao i 8 Pro kojim nisam bio oduševljen. Mi 10 tehnički bolji uređaj i kupovina, ali miui nema veze sa onim od pre koju godinu, takođe nije dual sim. Svakako 7T Pro i dalje odlučna kupovina ali ne za 500e, lično ne bih dao preko 450e za njega, ali sumnjam da će biti za tu cenu nov, pre će samo ispariti sa tržišta i to je to.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Mislio sam da se radi o obicnom 7T.. Tek sam kasnije video da je pro verzija istog. Mislim da je ok cena za 7T pro jer je on skuplji 50-100e.
 
A isplati li se dati xs max za oneplus 7 pro i 50e? Malo bih probao taj displej i fluidnost tu ali bojim se kamera da ce biti slabija.
 
A isplati li se dati xs max za oneplus 7 pro i 50e? Malo bih probao taj displej i fluidnost tu ali bojim se kamera da ce biti slabija.
Ako ti znači mogu ti odraditi uporedni test kamera, imam i XS Max i 7pro. Na prvu loptu fotke mi bolje za nijansu izgledaju na 7 Pro i prednost je veći telephoto i ultrawide, ali snimak ne može da se poredi, tu ga iph ubija. 50e doplate zavisi u kakvom su stanju telefoni, generalno XS Max drži cenu dobro i dalje.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Uzeo bih ja 8 ali ne mogu naci u bih nekoga ko bi uzeo xs max u racun. Video me i ne interesuje previse, a vec ovaj xs max postaje stariji telefon, malo bih podmladio ako se moze tako reci. Xs max u besprijekornom stanju, (ja sam druga/treca ruka), oneplus ima par tragova koristenja. Xs Max 64 gb, oneplus 8/256.

Znam ja da nabacim i gcam ali generalno pitam kakav je ovaj senzor, koliko moze izvuci.
 
Poslednja izmena:
Ako ti znači mogu ti odraditi uporedni test kamera, imam i XS Max i 7pro. Na prvu loptu fotke mi bolje za nijansu izgledaju na 7 Pro i prednost je veći telephoto i ultrawide, ali snimak ne može da se poredi, tu ga iph ubija. 50e doplate zavisi u kakvom su stanju telefoni, generalno XS Max drži cenu dobro i dalje.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Koji vise koristis? [emoji16]
 
Nazad
Vrh Dno