Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

ОнеПлус изричито захтевају да се телефон пуни са оригиналним пуњачем и каблом, не могу да нађем линк са ОП форума где је неки баја објаснио зашто је ЛОШЕ по батерију да се пуни слабијим пуњачима.


ОнеПлус 7Т
 
Dobija se jos jaci i puniji zvuk na telefonu,to mu dodje kao neko poboljsanje na vec postojecu opciju Dolby Atmos-a. Probao ja na OP8 :)

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Primetno je pojacanje zvuka posebno kad se stavi rezim Film. Evo uzgred fotka jedna sa kopaonika
https://imgbbb.com/image/YRCPbJ
Nesto su mi cudne boje nerealne doduse oblacno je bilo danas tamo. Automatski mod je u pitanju nesto mi kao izvestaceno voleo bi misljenje nekog ko se bolje u fotografiju razume? 7T je u pitanju.
 
Problem kod camere nije u ovim slikama prirode, problem je kod portreta. Kao da ima uključen beaty efekat konstantno - nekad ne možeš da prepoznaš crte lica.
Gcam je ovde radio damage control i izvlačio situaciju - bar na op6.
Iskren da budem, trenutno ne vidim nikakvu razliku između stocka i gcama, kao što ne vidim neko poboljšanje na 7t pro u odnosu na kameru u op6. Ako neko može da mi stručno objasni šta su to navodno poboljšali (osim mpx) bio bih mu zahvalan
 
Problem kod 7/7t i pro je sto za video snimanje koristi drugaciji color profile pa je mnogo veca saturacija da kazem cak i neprirodna,probaj filmic pro tamo imas par profila verovatno ce ti neki vise odgovarati
 
Oneplus 8 serija dobija početkom Septembra, a 7 serija sredinom oktobra, vrv u beta fazi.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Samo nek bude stabilan dobar pa i do oktobra ako treba da cekamo 11
Secam se na oneplus 6 pohitase sa androidom 10 pa u pocetku bagovit bese bateriju trosio grejo se. Nesto brzo sa bete na op6 predjose na stable a nisu ga dobro usavrsili bili.
 
Nakon nekog vremena samo da potvrdim da nisam naisao (a probao sam dvadesetak) na gcam port za 7 pro koji pravi bolje fotose od stock kamere. Takodjer, definitivno treba iskljuciti hdr u vecini slucajeva, jer su prisutni artefekti koji mrljaju detalje. Telefon je, inace, zmaj, ali to vec znamo. :D
 
Jel ima neko lag kad svuče na dole za quick settings? Bukvalno na 0.5 - 1 sekundu zakuca pa svuče i prikaže sve notifikacije. Počinje da me nervira a mrzi me da resetujem. Nisam resetovao od kako sam uzeo telefon, nekih 8-9 meseci. Možda je zato.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
To sam i ja primetio unazad par meseci da se dešava.
Restart pomogne ali samo na kratko.
 
Sad probao, nemam taj lag.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ni meni nije prisutan non stop ali svaki dan po par puta primetim da odreaguje sa zadrškom od pola sekunde ili sekund.
Nista strasno ali nije da se ne može primetiti.
 
Isto i meni.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nisam obraćao pažnju, baš ću pratiti...

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Teraju vas na OP8 Pro :p
 
To je u retkim situacijama, pojma nemam zašto. Inače i dalje fluidnost na zavidnom nivou.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Svakako je neprihvatljivo. Uradiću unbrick preko msm tool-a na 10.0.5. Tu nisam imao problema nikakvih.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Koja je fora sa horizon lights?
Samo dok je ambient display i stigne notifikacija - jednom zasvetli? Može li to malo da se pojača ;)
 
Meni na 7T taj lag ne postoji, bas sam sad probao. Nisam primetio ni na beti ni sada evo na stable-u.
To za 7T Pro samo ?
 
Ja sam na 7pro, ima nešto čim traže dodatne logove.
ce1b6ffe66576030a68dd5ef32214b24.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Pošto contact app naravno ne radi, aj sad da mi objasniš kako da vratim na default verziju
 
Nazad
Vrh Dno