»RSS Benchmark sajt

Strana 8 od 55 PrvaPrva ... 45678910111218 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 106 do 120 od ukupno 813

Tema: OnePlus 7 / Pro

Member
        Na forumu od
        Dec 2014
        Poruka
        211
        Bezobrazno je ovakvo dizanje cene... Pocelo sa 300 evo nas na 750 vec. Sl god 900 i one tamo magicnih 999

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

Member Avatar korisnika coavasic96
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        941
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD FX 6300 Raijintek themis
        • MoBo: Gigabyte GA-970a-ud3p
        • RAM: 8gb kingston 1600 mhz
        • VGA: MSI HD 7790 1gb
        • MON: Samsung
        • HDD: 2x500gb +1x300gb
        • Case: Neka kanta, Corsair VS650
        • SND: integrisana, logitech ls21
        • INET: DSL
        • Ostalo: LG G Pro 2
      4. Jeste bezobrazno, ali su već stigli do nivoa kad mogu da razmišljaju "Kad mogu drugi što ne bi mogli i mi?". I dalje postoje kompromisi pa je i cena ipak niža u odnosu na Samsung, Huawei itd. Kad isparava i odluče da isprave sve te stvari eto i njih na 1k. Za sada jedino Xiaomi i možda još neki kineski brendovi odstupaju od toga.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
        Menjao coavasic96 : 04.05.2019. u 20:48

Member Avatar korisnika Joxy
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.490
        ^ +1 Apsolutno!
        ^^ Suludo je da opravdavam rast cena, i to necu raditi, ali me samo zanima kako tacno zamisljate to da neko ima pravo da dize cene a neko ne?
        Ako dizu Samsung, Huawei i Apple, normalno da ce istim stopama krenuti i Xiaomi, OnePlus, Oppo, Vivo i ostali. Ne vidim ni jedan jedini razlog da jedni imaju pravo na to a drugi ne.

Member
        Na forumu od
        Sep 2011
        Poruka
        417
        Citat Citiram korisnika: Joxy Pogledaj poruku
        ^ +1 Apsolutno!
        ^^ Suludo je da opravdavam rast cena, i to necu raditi, ali me samo zanima kako tacno zamisljate to da neko ima pravo da dize cene a neko ne?
        Ako dizu Samsung, Huawei i Apple, normalno da ce istim stopama krenuti i Xiaomi, OnePlus, Oppo, Vivo i ostali. Ne vidim ni jedan jedini razlog da jedni imaju pravo na to a drugi ne.

Mindshare i statusni simbol. *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*no ali u takvom svetu zivimo. Ne mozes furati cene najvecih kad nemas njihovu prepoznatljivost brenda. Mislim da sam trubio o tome vec

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.490
        To je potpuno neka druga prica, da li mozes ili ne, hoces li uspeti u tome, koliko ces prodati mobova po toj ceni itd.
        Ovde je rec o pravima koja su potpuno podjednaka, a rekao bih i cak da su na strani ovih drugih jer u poslednje vreme samo oni donose neke inovacije.

Newcomers
        Na forumu od
        Aug 2018
        Poruka
        921
      9. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600X 3.6 GHz (4.2GHz), LC-CC-120 RGB
        • MoBo: Msi B450 Tomahawk
        • RAM: HyperX Predator 3000MHz CL15 16gb DDR4 RGB
        • VGA: GEFORCE GTX 1060 6gb
        • MON: LG 29WK500 UltraWide™IPS monitor
        • HDD: Kingston A1000 240gb NVMe
        • Case: NZXT H500, Seasonic m12 2 Evo Edition 520w 80+ bronze
        • SND: Logitech Z207 Bluetooth
        • Ostalo: Red Dragon k552 mechanical gaming keyboard + k552 gaming mouse + Redragon Suzaku Gaming Mousepad
      10. Ne moze da dize cenu kad nema ip68, 4k samsung ekran, stereo, vredan i prepoznatljiv brand name, razne zasticene patente u hw ili sw, OIS, 4k 60fps video, kameru uopste bar u top 3 na trzistu itd.
        Iako mozda sad krecu da uvode po nesto nisu jos zreli da cenovni rang od 700e a kamoli magicnih 999.. ima jos da guraju ali na dobrom su putu. Kad zaokruze svoj proizvod zelim im svu srecu jer imaju dobru politiku i zdrave osnove, vole ih kupci zbog kvaliteta i odnosa dobijeno, nemaju marketing vec kvalitet proizvoda pravi sam reklamu, xiaomi takodje

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.490
        Super ako je tako.
        Vecinu stvari koje si naveo sedmica ce imati, neke OP ima vec sada, ne znam kako si iskopao to za 4k 60 fps da ga nema ali dobro.
        Novi ekran ce biti jedan od najboljih na trzistu, vec su isplivali rezultati testova.
        I da nema stereo, kada bude kostao 1000$+ imace sve, moci ce i rucak da sprema.
        Ni Samsung ni Apple nisu u top 3 kada su kamere u pitanju ako cemo tako. Godinama furaju iste senzore.
        Na osnovu svega ovoga, svakako imaju veca prava da imaju iste ili vise cene od konkurencije.
        Posto OP vec modelima u nazad ima odlicnu zastitu i bez IP sertifikata, nedostatak istog se nece uzeti za neku preteranu manu ovog moba. Sve ostalo nabrojano ce posedovati. Ne znam samo cemu takav post.
        Menjao Joxy : 04.05.2019. u 21:43

Member Avatar korisnika nikolakoki
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        529
      13. Moja mašina
        • CPU: i7-6500
        • RAM: 16gb DDR4
        • VGA: NVIDIA GE FORCE GTX950M
        • HDD: SSD+1TB
        • LAP: ACER ASPIRE E 17 i MACBOOK PRO 13
      14. Ajoj skrenusre sa teme skroz... daj da pisemo sta će imati novo telefon u poredjenju sa prethodnim OnePlus telefonima. Onaj ko voli Oneplus nece gledati sta drugi telefoni imaju već sta ovaj novi ima... Preći sa OnePlus na neki drugi Android je suludo... Ja gledam samo iPhone i OnePlus, ne zanima me samsung wide camera ni huawei 5x zoom i slično...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        479
        Citat Citiram korisnika: Joxy Pogledaj poruku
        Mislim da sada kada bih seo i razmisljao ceo dan, vagao nedostatke svih mobova trenutno na trzistu, da ni po kakvoj matematici ne bih dosao do zakljucka da je Apple ima najkompletniji mob na trzistu.
        Ali dobro, prioriteti su razliciti tako da postujem svacije misljenje.
        Upravo tako, potrošačko društvo tj. kupac traži sve da radi i odmah da to dobije, ne zanima ga cimanje sa GCam i sličnim. Jednostavno ljude ne zanima (ili nemaju vremena). Apple jedini ima sve komplet, najbolji ekran, kameru za foto i video, zvuk, izradu, bateriju, IP, fluidnost i podršku. Tačka. U android svetu svakom modelu nešto fali.

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.490
        Pa da je to tako kao sto pises, licno bih se prvi vratio na iP i ne bih vise prelazio, kada bi to bilo tako, ali naravno da nije.
        Niti ima najbolji ekran, niti najbolje kamere. Za izradu stoji, ali i tu se hajp stvara najvise zbog frejmova tj ivica moba, metal je daleko ispred stakla po pitanju premijum osecaja u ruci.
        Ako vec govorimo o kompletnosti, iako takav mob evidentno ne postoji, moze se reci da je Samsung tu ispred ostalih. Kakav crni Apple.
        Ali da ne idemo vise u off bez ikakvog razloga.
        Novi OP modeli ce biti prave zveri i siguran sam da ce u potpunosti opravdati cenu.
        Menjao Joxy : 04.05.2019. u 23:43

Member Avatar korisnika coavasic96
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        941
      18. Moja mašina
        • CPU: AMD FX 6300 Raijintek themis
        • MoBo: Gigabyte GA-970a-ud3p
        • RAM: 8gb kingston 1600 mhz
        • VGA: MSI HD 7790 1gb
        • MON: Samsung
        • HDD: 2x500gb +1x300gb
        • Case: Neka kanta, Corsair VS650
        • SND: integrisana, logitech ls21
        • INET: DSL
        • Ostalo: LG G Pro 2
      19. I Android svet da ima 2 modela godišnje ništa mu ne bi falilo. Lako je ajfonu da bude najkompletniji u ajfon svetu. I ne znam zašto ljudi mogućnost da se cimanjem oko nečega postignu bolji rezultati tumače kao da tom uređaju nešto fali. Za mene je to isključivo plus. Ko neće da se cima ne mora, ko hoće ima i šta da postigne. Ajfon jeste zaokružen proizvod, ali ništa više nego Samsung npr. To što u android svetu ima toliko modela pa samim tim i mogućnosti da se porede i da svakom od njih fali ponešto u odnosu na drugi je druga stvar.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
        Menjao coavasic96 : 04.05.2019. u 23:48

Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        2.490
        ^ +1
        U potpunosti se slazem sa svim navedenim! Da svaki Android proizvodjac godisnje izbacuje samo 3 modela, u tom slucaju Apple ne bi ni postojao, ne bi bilo mesta za ostale.
        Lako je njima da daju podrsku (koja je pritom dosta losija nego pre, svi znamo kakva je bila ranije) kada izbacuju par modela godisnje.

Newcomers
        Na forumu od
        Dec 2018
        Poruka
        479
        Nema najbolju kameru, ali ima odličnu, kupac zadovoljan kada vidi slike od kolege koji koristi nekog Kineza bez GCam i njegove. Vidi svih video snimak da je bolji. Vidi amoled odličan. Čuje odličan zvuk na zvučnicima, podrška softverska odlična. Sve on to ima i čini ga najkompletnijim, izvadi iz kutije, upali i vozi. Na žalost je tako. Nema Smansnug to, prednja kamera je tuga za iP, baterija malo lutrija da li će divljati procesi ili ne (ono što ja kažem, baterija jedan dan odlična a drugi dan kanal kada krene adnroid sistem da divlja, pa tako u krug, gledaj svaki dan u bateriju da li je nešto ždere).
        Što se tiče teme i OP, samo da kažem ovo (da ne ispadne da hejdtujem OP, baš naprotiv):

Member Avatar korisnika slavisaj
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        3.630
      23. Moja mašina
        • CPU: iMac 27
        • INET: Wifi
      24. Mogu oni da budu najaci po specifikacijama, i po ajd da kazem po ok ceni, koja je preterana. Treba im ime, cak ni Samsung jos nije dorastao Appleu, da ne kazem Huawei. Kad se polovni mate10Pro ne moze prodati na za 200evra, o cemu onda pricamo. iP7 koji je izisao pre mate 10pro ladno za 350evra polovan.
        OPlus samo zaljubljenici ce kupovati njihove telefone.
        Sto se tice reklame u vezi IP zastite, kakva reklama, baciti telefon u kabo ( kofu)

Member Avatar korisnika Imotep95
        Na forumu od
        Mar 2015
        Poruka
        2.009
      26. Moja mašina
        • CPU: I7 2600k @3.4GHz
        • MoBo: ASUS Sabertooth p67 b3
        • RAM: Kigston 8gb @1866
        • VGA: MSI RTX 2060
        • MON: BENQ G2750 27"
        • HDD: SSD Crucial 275GB, WD Green 1TB
        • Case: ThermalTake v9 blacx
        • SND: Panasonic/LG stereo system
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: CM Storm Devastator, A4Tech v7 bloody
      27. Potvrđen UFS 3.0.
        "OnePlus 7 Pro having UFS 3.0 storage means it’ll just be overall faster than comparable smartphones."

Yes, the OnePlus 7 Series will include UFS 3.0 to give you next level #fastandsmooth experience. #OnePlus7Series
        https://twitter.com/PeteLau/status/1...117110272?s=19

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Strana 8 od 55 PrvaPrva ... 45678910111218 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •