Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ni kod mene ota nema, preko Oxygen updater pa local upgrade sam ubacio.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Nema ga ni na Oxigen Updater.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Završavajte offtopic, ko nastavi da piše o virusu i haosu u Kini biće sankcionisan.
 
Stigao je 10.0.7 uprate na Oxygen updater. E sad posto nema da se selektuje Mclaren verzija već samo 7T Pro (EU) a ja imam Mclaren verziju, da li će se poremetiti nešto, da li ću izgubiti nešto? Hvala
 
Stigao je 10.0.7 uprate na Oxygen updater. E sad posto nema da se selektuje Mclaren verzija već samo 7T Pro (EU) a ja imam Mclaren verziju, da li će se poremetiti nešto, da li ću izgubiti nešto? Hvala
Najbolje je da pitaš na njihovom discord serveru..

Inače uradio sam prevod na srpsku ćirilicu za oxgen updater pre nekog vremena pa očekujte u sledećem apdejtu aplikacije prevod odrađen od strane mene [emoji16]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ovo će biti druga app na play store sa mojim prevodom [emoji16]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Bravo. Prevodilac si inače?

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Nisam, nego aplikacije za koje smatram da su dobre a nemaju srpski prevedem, čisto zbog ljudi koji ne znaju engleski a iz srbije su.. I onda vidim ss iz aplikacije ovde na forumu sa prevodom koji sam ja radio i bude mi jako drago..
Npr i za prvu app kad sam radio, i za ovu mi je trebalo oko 5-7 sati da to bude kako treba i sve prevedeno..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nisam, nego aplikacije za koje smatram da su dobre a nemaju srpski prevedem, čisto zbog ljudi koji ne znaju engleski a iz srbije su.. I onda vidim ss iz aplikacije ovde na forumu sa prevodom koji sam ja radio i bude mi jako drago..
Npr i za prvu app kad sam radio, i za ovu mi je trebalo oko 5-7 sati da to bude kako treba i sve prevedeno..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Svaka cast
 
Krenuo update 10.0.8 za 7T.

Changelog:

System
Optimized the RAM management
Improved black/blank screen issues with some apps
Added the feature to support reminders for privacy alerts
Improved system stability and fixed general bugs
Updated Android security patch to 2020.01

Network (India Only)
Integrated the VoWifi registration for the Jio Sim
Cloud Service (India Only)

Supported synchronization with Notes and Contacts
Work-Life Balance (India Only)

Optimized message notification
Optimized the mode and app selection
Added location, calendar, auto-track feature
 
Ili skineš oxgen updater i dobiješ update čim izađe, ne moraš da čekaš ko zna koliko da ti stigne.. Čim puste ti imaš.. [emoji16]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Tako ga upravo i update-ovao.
 
Krenuo update 10.0.8 za 7T.

Changelog:

System
Optimized the RAM management
Improved black/blank screen issues with some apps
Added the feature to support reminders for privacy alerts
Improved system stability and fixed general bugs
Updated Android security patch to 2020.01

Network (India Only)
Integrated the VoWifi registration for the Jio Sim
Cloud Service (India Only)

Supported synchronization with Notes and Contacts
Work-Life Balance (India Only)

Optimized message notification
Optimized the mode and app selection
Added location, calendar, auto-track feature

Ma sve isto kao i za 7T Pro.
 
Narode jel zna neko kako da obrisem automatic voice typing iz odabira tastatura od poslednjeg Gboard apdejta?

https://imgur.com/a/e44N9FQ?desktop=1

Samo od sebe se pojavilo, u settings - languages ga nema pa ne mogu ni da sklonim odatle a cak i kad komplet ugasim voice typing i dalje je tu. Poludeo sam, vec 3 dana kad god hocu na ruski da prebacim slucajno ovo zakacim jer sam navikao da mi je ruski najnizi na listi godinama i prst sam ide.
 
Vidim da je i meni sad tako kad dodam drugu tastaturu..probacu kasnije, meni je ukljucen Google Assistant pa da je povezano to dvoje.
 
Meni je cak i asistant ugasen, nikad ga ne koristim. Sve sam probao, nisu normalni ako ovo ne moze da se skloni, moracu da trazim stariju verziju tastature onda sto mi se nikako ne radi.
 
A ne možeš da staviš ruski na dnu da bude?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Ne, zato sto je ruski vec na dnu. Kada udjem u settings - keyboards uopste nema ovog automatic voice typing. Sve stoji kao i ranije, ruski je poslednji, a kad na samoj tastaturi otvorim da promenim pojavljuje se ova glupost. Nigde drugde je nema, zato i trazim resenje kako da sklonim.
 
Evo (glupog) resenja:

Looks as if there is a major issue with gboard.
This is what worked for my Moto Android phone.
Gboard is obviously installed but does not appear in the Apps list.
Install Gboard from Play Store, and then immediately uninstall it.
This cleared the issue for me and now I can type in Messenger and SMS without having to use voice!

Info na:
https://support.google.com/accounts/thread/18323086?hl=en

Kod mene se za sada ne pojavljuje:
43011be29f4acd96cc1ac9196465c299.jpg
 
Poslednja izmena:
Znaci ipak autizam totalni. Nadao sam se da cu izbeci reinstall da ne bih morao opet sve da podesavam i da cekam da ponovo pohvata moje pisanje i preferences
 
Zato je SwiftKey zakon

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Da li je i vama nestala navigaciona linija (ona tanka sa dna) dok ste na homescreenu? Tu je kad ste u podesavanju ili u nekoj aplikaciji ali je ovako nema, a nije ukljuceno u podesavanjima da se sakrije.
 
@Filip512 Jeste i kod mene nakon poslednjeg ažuriranja.

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Narode jel zna neko kako da obrisem automatic voice typing iz odabira tastatura od poslednjeg Gboard apdejta?

https://imgur.com/a/e44N9FQ?desktop=1

Samo od sebe se pojavilo, u settings - languages ga nema pa ne mogu ni da sklonim odatle a cak i kad komplet ugasim voice typing i dalje je tu. Poludeo sam, vec 3 dana kad god hocu na ruski da prebacim slucajno ovo zakacim jer sam navikao da mi je ruski najnizi na listi godinama i prst sam ide.

Nasao sam (sasvim slucajno) resenjepa evo ovde ako jos nekome zatreba, veoma je prosto zapravo *facepalm*

Settings - system - language & input - virtual keyboard - manage keyboards - google voice typing
 
Dve stvari. Prvo nekako sam ukljucio da mi se pojavljue tacka kad god tapnem na ekran (ne znam kako i kad) pa bih hteo to da iskljucim. Druga stvar, kapiram da vecinu sa ovog foruma ne zanimaju drustvene mreze, ali meni su potrebne zbog posla i ako ovo ne resim moracu da menjam telefon a ne menja mi se. Dakle kad se postavlja story na instagram toliko se kompresuje snimak da bude u kvadraticima, i defiitivno je do telefona, jer kada npr. taj isti snimak stavim na g-drive, skinem na matori p10+ i postavim na story snimak izgleda bolje. Da li je neko slucajno negde naleteo na resenje? Inace koristim 7t Pro . Unapred hvala
 
Kako je moguce da se preko svi zivi zale na green tint na 7T modelu a kod nas niko ovde na forumu,prosto je neverovatno ili ne primecujete
 
Već sam poveo tu priču ovde , mislim da ne primećuju pošto je gotovo svaki 7t model više ili manje pogođen time

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ko traži problem, naći će ga..
Takođe logično je da ćeš na forumu čitati mane ili kvarove, a nećeš viđati ljude koji su kompletno zadovoljni (kao ja) da pišu to non stop.. Tako da ti se može učiniti da "se svi žale", a ustvari je to tipa 10 ljudi od 1000 koji su kupili telefon..

@nemanja92:
Pogledaj taj isti story sa drugog telefona, meni se npr dešava da gledam story i onako loš je kvalitet ali se posle sekund, dva kad se učita iskristališe..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno