Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ja sam uzeo NILLKIN TPU clear Transparent soft silicone Case For Oneplus 7 +Retail Package
https://a.aliexpress.com/_skpo9j
Lepše leži u ruci od fabričke.
P.s.
Preporuka za ove sluške, oseti se taj Aptx i nema lag/delay nikakav.
https://www.ebay.com/itm/254465182565
7671917767bce1e1733edc481ab5dc35.jpg
6bb06a5bc4f1bf36879c8d6fb486d0f2.jpg


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Vrv ću uzeti NILLKIN Frosted Shield..
Neću providne jer požute kad tad..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Praznici u kini plus dosta firmi ne radi zbog virusa..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ne puno, najvise plastike ima po coskovima gore i dole i lepo lezi u ruci.

Ja imam Ringke Fusion X na 7T, nekako sam navikao skroz na njega. Jedan dan nosio onu sto dolazi uz pakovanje i imam neki case sa Alija, ali mi Ringke nekako najbolje "stoji" u ruci i uliva najvecu sigurnost.
 
Ja sam na prošlom koristio spigen rugged Armour.. Od te bolji case nisam imao

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
@SretenBG objasni ljudima koji spigen treba da uzmu [emoji56][emoji6]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Haha samo tough armor od spigena @Proday, to je sad default case za svaki naš telefon. [emoji16]

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Meni je Oneplus Karbon bumper daleko lepše legao od Spigena. Dovoljno sve upakovano i zaštićeno.
 
Meni stigla juče futrola sa Alija od 2.31$, skoro tako dobru futrolu nisam imao, tanka, lepo izgleda, odličan grip i dugmići su baš klikabilni što mi je jako bitno.
https://a.aliexpress.com/_snoNnx
 
A realno...da je malo manji i ja bih pazario. Kad sam video kod Sretena, ljubav na prvi pogled [emoji56][emoji106]

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
@Joxy nemam sta da kupim, daj predlog? Op7 pro mi je i dalje best buy. Od androida mi ništa nije interesantno osim možda pixel 4 ali on nema dual sim, ružan je i preskup, a 64gb je sramota. Ove od 128gb je nemoguće naci, a i kad se pojave, cena je žestoka.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Prelazi i napred i nazad.
Sviđa mi se što je tanja od te što dolazi uz telefon.
 
Tjt, kupujem onda definitivno.. Ova plava mi se sviđa..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Ja uzeo malo da se igram sa root-om i naravno zahebao uredjaj.Uspeo sam nekako da flesujem poslednji rom preko fastboot ali evo sad sam uzeo da zakljucam bootloader, odustao od zahebancije oko roota a i da nemam onu poruku prililom reboota, ali evo sad mi vrti kao da ucitava OS (nije bootloop sa resetovanjem). Kada sam otkljucao bl i root-ovao, krenula zezancija, jer sam izgubio WiFi i GSM, pa sam to vracao.
Imao neko slican problem?

Update: kad otkjucam BL, boot-uje i sve deluje ok za sada.
Update br.2: ok, izgleda da sam uspeo. Iz nekog razloga, fastboot room koji sam flesovao je bio 10.0.6. Sa otkljucanim Bl sam boot-vao sistem, uradio upgrade iz updater app. Posle update-a, usao u bl i otkljucao ga. Odradio wipe i evo tel. se bootovao i sve radi za sada.

Fala lepo, ali nema igranja vise sa root-om :)
 
Poslednja izmena:
@Joxy nemam sta da kupim, daj predlog? Op7 pro mi je i dalje best buy. Od androida mi ništa nije interesantno osim možda pixel 4 ali on nema dual sim, ružan je i preskup, a 64gb je sramota. Ove od 128gb je nemoguće naci, a i kad se pojave, cena je žestoka.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk

Pa za taj novac realno tesko nesto bolje da se nadje. Za vise tu su npr N10+, nove jedanaestice... [emoji4]
 
Drugari dešava mi se da slučajno pokrenem Google search dok kucam nešto, ne znam kako se to desi i kako da isključim. Swift keyboard koristim, ako je nesto povezano sa njom...

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Google now iskače ako koristiš gestures pa povučeš dijagonalno iz nekog od donjih ćoskova.. Možda to radiš slučajno..

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Promeni tastatur za pocetak,stavi gboard pa probaj

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Drugari dešava mi se da slučajno pokrenem Google search dok kucam nešto, ne znam kako se to desi i kako da isključim. Swift keyboard koristim, ako je nesto povezano sa njom...

Sent from OnePlus 7 Pro
Ako si na Android 10 to je feature. :d ja kuburim sa tim na Mi 8, ne može da se isključi ta opcija.
 
Jako čudno... Bukvalno dok kucam samo iskoči Google search, uopšte ne mogu da provalim kako se desi

Sent from OnePlus 7 Pro
 
Moj je izgleda drugaciji Mi8, posto nemam taj problem, a swiftkey koristim od kad se pojavila. :)
Xeu 9.12.26 je kod mene, probao preko disablera da obrišem asistenta ali mi je telefon zaglavio u bootloop-u. :d
^ ako često pritiskaš enter ili tačku pa slučajno prevučeš prst u donjem desnom ćošku upali se.
 
Nazad
Vrh Dno