Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Mislim da će autonomija biti tu negde sa 6T , jest da ima 4000mAh i SD855 ali veća dijagonala, rezolucija kao i osveženje 90hz.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
^ Pa tako negde otprilike, to je realno. 6T ima odlicnu autonomiju. [emoji4]
6T je po pitanju anatomije u rangu sa Note9, mogu zamisliti onda 7-ice kakve ce biti :D
Ne znam koliko je ovo tacno. Malo veci kapacitet na Note 9 ali ipak ekran vece rezolucije + Exynos... [emoji4]
 
Zanimljivo. :)
d02e6c66a729e38032655c75c104ea87.jpg
 
Au, napraviše ljudi opasno dobar i kompletan uredjaj.
Neke od stvari koje su meni najviše zapale za oko.
-Amoled qhd na 90hz
- 48mpx Sony senzor + OIS.
-ufs 3.0

Takođe i dizajnerski odrađen odlično.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da imam neograničen budžet za telefon definitivno bi to u ovom trenutku bio op7pro.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Šteta što običan 7 ima teardrop... Pro je super nema šta, ali mi se ne sviđa zakrivljen ekran nikako. Plus autonomija na 90hz teško da će biti kao kod P30 Pro modela.
Svakako jako lep i kompletan uređaj, po okej ceni.
 
Meh. Ništa posebno. Sve je ovo viđeno prethodnih 6-7 meseci. Ne vidim čemu toliko oduševljenje. Pogotovo po ovim cenama. Ni jedan telefon ne opravdava koliko su počeli da traže.
 
slazem se.. doduse telefon realno vadi samo ekran. Ali ako se slozimo da je ekran mozda i najbitniji deo telefona onda svakako Pro nije za baciti. Obican ni ne znam zasto su izbacili..

fisher i njegov review, kao da ih ja pravim :) vrlo dobar mobilni ali ne i odlican. Konkurencija je nikada jaca

[youtube]eL3fBhttgS0[/youtube]
 
Kako mislis vadi ga samo ekran? Pa sve ostalo je na vrhunskom nivou.
Da li su ovo pogresili spec za obicnu sedmicu pre predstavljanja, ipak je 3700 mAh? OP7 je prakticno 6T sa manjim izmenama. [emoji4]
 
7pro 12/256 je sjajan.... Flossy isto uradio unboxing. 750$ verovatno preko operatera je sasvim ok za njihovo trziste..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
To je odlicna cena. 820€ za Evropu. Koliko nas svi deru...
Mislim prvenstveno na razliku izmedju cena u USA/Kini i u Evropi, ne konkretno na ovaj model.
Cena ovog moba je odlicna, u poredjenju sa konkurencijom po malo i nestvarno dobra. [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Sve ostalo sem kamere , IP i bežičnog punjenja :) + je po meni i prevelikih dimenzija

Doduše treba sačekati pixel 4 I njegovu kameru i gcam

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Prednja kamera nije vise kao na OP 6T, 6, 5T, 5... IMX371.
Poboljsana je, i sada je IMX471.
 
Ja bih radije kupio Oppo Reno 10x zoom. Mada zanima me šta će Xiaomi sa Mix serijom da uradi.
Svakako ovde je najveći hajp oko ekrana, ostalo manje-više viđeno. Ne sviđa mi se ovo zakidanje manjeg modela, što ih uopšte i predstavljaju kad im uvek fali nešto u odnosu na veći model.
 
Dimenzije su subjektivna stvar. Kamere ce biti odlicne nezavisno od Pixela. Dobre su i na 6/6T, ovde mogu biti samo bolje, priblizice se vrhu i na tom polju.
Kada budu korigovali cenu na 1000$+ onda idu i IP i bezicno punjenje. Ne moze sve, znas i sam. Za ovu cenu je sasvim dovoljno sto su konacno uveli stereo zvuk i to kakav, Dolby Atmos. [emoji4]
 
Onaj na verge kaže da nisu nešto zvučnici. Bolji nego na 6t ali ništa posebno.
 
Poslednja izmena:
OP je poceo sa izbacivanjem jednog modela godisnje, zatim do sada dva... Imao je do dan danas perfektnu podrsku za sve modele.
Sada ce verovatno biti 4 modela godisnje, nadam se da im podrska nece zaostati, i da nece poceti stancati puno razlicitih modela telefona kao samsung itd... Trebali su da nastave svoju politiku da izbace samo jedan perfektan uredjaj OP7, da ne bude osakacenih, zatim u jesen/zimu OP 7T. Ubacise i zakrivljen ekran, po meni je to minus, al ajd... bice interesantno. :)
 
Da nema ovih glupih ivica, bio bi complete package. Ne znam zašto je to iz 2016. god. odjednom in, zašto jednostavno ne ubace normalan edge-to-edge kao na mi mix seriji?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na koje ivice mislis?
I Mix serija ima kolike-tolike bezele, ako na to mislis. Ne moze skroz bez ivica, ne jos uvek. [emoji4]
 
Čini mi se da je mislio na zakrivljene ivice ekrana.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Aha, moja greska, isvinjavam se. Slazem se za edge ivice, glup trend cija je uloga samo estetska. [emoji4]
 
A UFS 3.0 ima neki dostupan ovde? To nije zanemarljivo, jer kada se priča o autonomiji i ovo igra ulogu.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mkbhd kaže da baterija nije nešto, 4 do 4 i po sata SoT

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Moram priznati da OP 7 Pro izgleda fantasticno. Steta sto nema Ip sertifikat, ali verovatno je neizvodljivo sa pokretnom kamerom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meh. Ništa posebno. Sve je ovo viđeno prethodnih 6-7 meseci. Ne vidim čemu toliko oduševljenje. Pogotovo po ovim cenama. Ni jedan telefon ne opravdava koliko su počeli da traže.
Na kom konkretno modelu ima sve sto ima OnePlus 7 pro? :)
 
Ni na jednom, ukljucujuci i cenu. [emoji23]
 
Realno, cene su previsoke na svim top modelima.
 
Nazad
Vrh Dno