Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ja ssm imao n10 plus i ex i sd verziju i ne bih ni sekunde razmisljao sta bih izabrao izmedju ta dva. Tek kada vidis kako ovo radi onda shvatis kako bi android trebao da radi ,jedina mana sto nema bezicno punjenje sto sam vec i naveo
 
Poslednja izmena:
Ali ja ne bih npr nika kupio fon sa notchem ili rupom.. A takođe ni sa Samsung ui-jem..
Smatram da je velika prednost Oneplus-a notchless i OxygenOS.. 90hz ekran ofc
I da, U11 i dalje radi kao prvog dana, jako lagano i brzo, a u nekim situacijama mu je kamera čak i bolja od op

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk

Naravno to su jedne od glavnih prednosti OP u odnosu na sve ostale proizvodjace.
Mada treba biti realan, koliko god da su IP sertifikat i bezicno punjenje nekim korisnicima nebitni, bez te dve stavke se danas ne moze zamisliti jedan flagship koji konkurise za najbolji i najkompletniji model godine. [emoji4]
 
Naravno to su jedne od glavnih prednosti OP u odnosu na sve ostale proizvodjace.
Mada treba biti realan, koliko god da su IP sertifikat i bezicno punjenje nekim korisnicima nebitni, bez te dve stavke se danas ne moze zamisliti jedan flagship koji konkurise za najbolji i najkompletniji model godine. [emoji4]
Najkompletniji nije, jer nema te, za mene manje bitne stvari, ali najbolji jeste.. [emoji16]
Ja sam kupio fon za koji smatram da je najbolji, nisam ni sekunde razmišljao o Samsungu, a mogao sam, ali to je moje lično mišljenje

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Slazem se, i za mene je OP ove godine izdominirao, i da sada menjam mob takodje bi mi bio prvi izbor. Samo eto, objektivno gledano stvari stoje tako. [emoji4]
 
Op 7 pro 6/128gb u Kini 425e a ja i dalje mislim da ne vredi toliko :)

ef6c36f6706c9ba5054247eca99e393d.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pitao sam se zašto je ovaj čovek jedini sa negativnom reputacijom na forumu za kojeg ja znam, ali su mi njegovi postovi na OnePlus temama to razjasnili. :D
 
Da je to razlog crvenila pa i nekako :)
Više je to delo jednog čudnog moderatora :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Pusti Srbi, 'oce sve da ima a da kosta 300e :D
 
Pa šta znam , makar u Kini ima jeftinijih i faktički istih telefona :) jedina prednost op7 je band20 , ostalo je skoro sve isto.
A najbitnije da su svi ti telefoni nažalost venčanice.

Još uvek se razmišljam da li da ga uzmem , ali nekako nije osetno bolji od mi8.
Ima bolji OS, zvuk i malo bolju bateriju i to je to.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da bre, pogotovo su ekran i dizajn slicni na Mi 8 i OP 7 Pro :D
 
Pa šta znam , makar u Kini ima jeftinijih i faktički istih telefona :) jedina prednost op7 je band20 , ostalo je skoro sve isto.
A najbitnije da su svi ti telefoni nažalost venčanice.

Još uvek se razmišljam da li da ga uzmem , ali nekako nije osetno bolji od mi8.
Ima bolji OS, zvuk i malo bolju bateriju i to je to.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ti ganjas obicnu sedmicu ili Pro?
Mi8 jeste legenda, i dan danas odlican izbor, ali tesko da moze da se poredi sa ovogodisnjim Pro modelima. [emoji4]
 
Pa šta znam , makar u Kini ima jeftinijih i faktički istih telefona :) jedina prednost op7 je band20 , ostalo je skoro sve isto.
A najbitnije da su svi ti telefoni nažalost venčanice.

Još uvek se razmišljam da li da ga uzmem , ali nekako nije osetno bolji od mi8.
Ima bolji OS, zvuk i malo bolju bateriju i to je to.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
pricekaj malo,Xiaomi izbacuje telefone 120 hz uskoro ;)
 
Yeap, LCD... Meni više prija ekran na OP3 nego na Poku.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Jedina mana ovog telefona je to što kad god me neko pita koji ti je to telefon moram 5 minuta da objašnjavam :) A pitaju me bukvalno svaki dan.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 
Jedina mana ovog telefona je to što kad god me neko pita koji ti je to telefon moram 5 minuta da objašnjavam :) A pitaju me bukvalno svaki dan.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Hahhahha istooo... Dosta njih (svi u radnjama za maskice) misle da je htc.. A ostali pitaju kao ok oneplus al šta je to, Huawei, xiaomi, htc? [emoji23]

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
@Enemoon @fkloznica tema nije xiaomi,imate teme o xiaomi telefonima pa tamo piskarajte a to da li nekom vredi ili ne to je na kupcu da odluci. Ovi sto bi hteli za 200e da kupe vrhunski aparat to nece moci vise nikada.U godini gde masa flagship aparata kosta 1000e vama je 500mnogo???? To je trziste i sigurno nece spustiti cenu zbog par ljudi sa benca Masa ljudi je ovaj tel proglasila za najbolji tel godine a vi ga poredite sa xiaomi ,uozbiljite se malo. Ima xiaomi dobrih modela ali je realno mnogo ispod OP-a.
 
Poslednja izmena:
@dule2303 a koja to masa ljudi ga je proglasila za najbolji tel godine??? Nadam se da ne mislis na ljude sa ove teme koji su ga kupili pa se tese svaki dan da nisu dali mnogo para za njega ;)
 
Poslednja izmena:
@dule2303 a koja to masa ljudi ga je proglasila za najbolji tel godine??? Nadam se da ne mislis na ljude sa ove teme koji su ga kupili pa se tese svaki dan da nisu dali mnogo para za njega ;)
Naravno da ne mislim na ljude sa ove teme,malo citaj novine ,gledaj yt itd pa ces verovatno videti gde je sve proglasen za tel godine i naravno da se niko sa ove teme ne plasi ne plasi jer ja koliko vidim svi ga nahvalise a vi bi trebalo da se vratite u temu o xiaomi tel i tamo da raspravljate do mile volje
 
Poslednja izmena:
U svakoj temi se previse mesaju drugi modeli. Poredjenje koja cesto nemaju smisla.
Mislim da je OnePlus ove godine napravio super posao sa 7 pro, 7t i 7t pro.
Vrhunski telefoni po ceni nizoj za nekoliko stotine eura od samsunga, sonija, huaweia, za IP da ne pricamo.
Telefoni su za nekog najbolji za nekog je bolji neko drugi. Sve zavisi od afiniteta.
Xiaomi do izlaska Mi10 nema konkitetske modele OnePlus telefoni. A i taj Mi10 tesko ce ici sa pocetnom cenom ispod 700€, kad je Mi Note 10 izaso sa 600€.
 
Poslednja izmena:
Pokusavam da pronadjem razliku izmedju 7 pro i 7t pro modela. Uporedjujem ih na gsmareni, jedino sto sam video je neznatno veca baterija na 7t pro? Ima jos nesto?
 
Chipset. SD855+ je kod 7T Pro verzije dok je kod 7 Pro SD855.

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
7t pro ima 855+ SD dok 7pro ima 855 SD

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ok,ok. Hvala momci :)
Koliko vidim 855+ u odnosu na 855 donosi samo GPU poboljsanja, sve ostalo skoro identicno...
 
Poslednja izmena:
@dzidza_bidza Ako hoces 7t idi na McLaren verziju. U suprotnom 7pro je sasvim ok i nema puno svrhe doplacivati za 7t pro
 
Poslednja izmena:
Ljudi, kakva je situacija sa garancijom za ovaj telefon? Postoji li neki global waranty, nesto u stilu apple gdje je nebitno da li kupio preko oglasa ili u official store
 
Nazad
Vrh Dno