Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Ne bojim se ja, realno redovno imaju update i slušaju korisnike.. Msm ja svakako ne palim zvono na telefonu jer koristim mi band al ono..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
I zbog autonomije a i jednostavno mi se ne sviđa iskreno.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
U nedostatku ambient moda AoD je rešenje, mada taj problem nemam jer koristim smartwatch pa ne propuštam ništa sa fona. AoD em extra izgleda, em je autonomija zanemarljiv faktor.

BTW, u igri su mi bili P30Pro, S10+, 1+7t Pro. Definitivno je izbor pao na 1+, prvenstveno što želim full screen iskorišćenost, punch hole, tear drops i notch-evi su prošlost.
 
Poslednja izmena:
Ja prezirem notcheve, i kažu ljudi kao ćuti navići ćeš se.. Nema šanse, preskočio sam sve te notcheve (još uvek sam na htc u11) i sad ću da uzmem 7t pro..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Notch sakriješ u opcijama, ja ga nisam ni primećivao do prelaska na Android 10 (čeka se i dalje da ponovo omoguće skrivanje).
 
Pa ako kriješ notch onda je bolje da kupiš Note 9 ili Pixel 4 i miran si. Što bi gubio značajan deo ekrana (za obaveštenja, sat, bateriju)..
 
Koja je poenta ono [emoji23]
Kupiš fon bez notcha i tjt.. Kao ja, preskočio sam notcheve totalno..

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ne bih prelazio sa OnePlusa 6 na nešto drugo samo zbog notcha, odnosno nije mi to bio deal breaker kad sam ga kupovao.
 
Ali nama koji smo na starijim telefonima bez notcha jeste

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Nisam ga ni ja imao pre, ali je sve što nudi OP znatno bitnije od notcha.
 
Kako znas, kada nisi ni imao telefon sa notchom?

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Jer sam bio prinuđen da koristim jedan jako kratko vreme hvala bogu.. Ugl nebitno je totalno, bez notcha je bolje i tjt

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Zašto bi čovek probao nešto što mu se ne sviđa, makar i na oko (a postoje i objektivne mane za koje nije potrebna proba) , ako ima izbor?
 
Nisam ga ni ja imao pre, ali je sve što nudi OP znatno bitnije od notcha.
Ovo sam i ja zaključio čim sam isprobao OP6.

Što se notifikacija tiče, mislio sam u početku da će mi faliti lampica, ali sam zaključio da u današnje vreme stalno stižu neka obaveštenja, poruke, mailovi, notifikacije i da mi led uopšte ne treba. Kad hoću da pogledam, pogledam šta je sve stiglo, uveče je uključen Dnd mod, a preko dana non-stop nešto pišti i dolazi, pa često moram da gasim zvuk.
 
Videću šta ću kad budem menjao, zasad nemam potrebu da menjam šesticu.
 
Sto su preterivanja? To je realnost.

1440p 90Hz Oled ekran bez notcha/ivica, stereo zvuk, najbolji fabricki softver od svih telefona, 8/256, sve potrebne kamere, 4080mAh baterija, najbolji chipset na Android trzistu, cinjenica je da nema kompletnijeg telefona.

Neki jesu bolji od njega po kameri, vibra motoru, IP68, zvuku itd. ali su to sve mnogo manje razlike u odnosu na ceo paket koji OP nudi.
Op7 pro ima odličan vibra motor i u rangu je sa Samsungom, a ima i ip68, doduše ne zvaničan. Testirala moja ćerkica u kadi. [emoji4]


Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Kod mene je bilo ovako: OnePlus 7 pro -> Note 10 plus -> P 30 pro -> Note 10 -> OnePlus 7 pro

Sent from my GM1913 using Tapatalk
Svaka čast. Gori si od mene. [emoji4]
Šta ti se nije svidelo kod note 10? Razmišljao sam da predjem na njega samo zbog manjih dimenzija, ali nisam mogao da se vratim na ekran od 60hz. Delovalo mi kao da sve laguje nenormalno. Čak i ženin IP xs deluje sporo kad ga koristim.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Stigla zaštita upravo! Vidim i dalje je po starom sistemu rađena za op7 pro! Čisto ako neko hoće da poredi sa n10.

Inače sam uzeo i liquid crystal od spigena (za n10) i iskren da budem nillkin nature ima dosta bolji grip ali na strani ove je što je nešto deblja, ima izraženije ivice i mnogo mekše dugmiće.
75f3694438768b8d8bb7dce09cf2bf94.jpg
0d86943ca0f4af1bd616ad1cd0cd762c.jpg
4161513d059472b34d06f47fdaa47e11.jpg


Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Na Huawei telefonu sam imao njihove stock aplikacije za muziku, video, mejl, a posebno Phone Manager u okviru kojeg je bilo moguće čišćenje cache-a, kao neki antivirus i generalno taj neki optimizer.

Pa me zanima šta koristite na OP za sve to, a posebno taj neki optimizer i čišćenje cache-a i da li je generalno to potrebno imati-raditi?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nemam oneplus telefon, ali nikad nisam koristio te neke optimizere, niti anti viruse, niti sta ti ja znam sta.
 
Sve je to nepotrebno djubre koje dodatno usporava telefon, plus traci vreme korisnika.
 
Ima u Vipu u Knezu izložen 7T Pro, realno svi telefoni tamo su smešni pored njega...

OnePlus 6T
 
Na Huawei telefonu sam imao njihove stock aplikacije za muziku, video, mejl, a posebno Phone Manager u okviru kojeg je bilo moguće čišćenje cache-a, kao neki antivirus i generalno taj neki optimizer.

Pa me zanima šta koristite na OP za sve to, a posebno taj neki optimizer i čišćenje cache-a i da li je generalno to potrebno imati-raditi?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
Ponekad upalim CCleaner da obriše hidden cash i ništa ti drugo netreba.
Otkud to da su naši ubacili Oneplus?
Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
 
Pošto sam telefon naručio, koje predloge za case imate? Do sada sam koristio spigen rugged Armour za telefon i prilično sam zadovoljan istim

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Originalne Oneplus maske su odlične.
 
Aliexpress, Ebay?
 
Root, jel se gubi garancija ili ne?

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Imao sam pixel p2xl I p3xl, bilo je to fluidno ali ni približno kao op7 pro, pritom oxygen OS ima toliko korisnih opcija koje stock rom čine neupotrebljivim. P3xl me nervirao dodatno jer sam imao problema sa pozivima, i dan danas ne verujem da je to rešeno, neverovatno da telefon tog ranga nije u stanju da obavlja primarnu funkciju. Kad bi oneplus napravio manju verziju ovog telefona bio ni savršen, to je moja jedina zamerka ovom telefonu.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Da li se varam ili ne da kada se isključi opcija Shelf (tj. levo od home screen-a) na istoj toj strani ne može ništa da se postavi od ikonica, widgeta...?

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno