Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Sdm855 + Ufs 3.0 + mnogo rama + OxygenOS = Najbrži telefon u najavi.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Najkompletniji telefon po meni.
https://twitter.com/UniverseIce/status/1125403406850330625?s=19
53e240dd65911e351c5b647f6f3b66c2.jpg


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
To je to! Ako zaista sve bude tako, kapa dole.
Odlican ekran, odlicne kamere, vrhunski softver i podrska, fenomenalan dizajn i izrada, top hardver...
Ne postoji stavka za koju se moze reci da zaostaje za konkurencijom, u nekima je i ispred.
O ovome ja pricam. I opet dolazimo do pitanja kako za ovakav uredjaj ne traziti 1000$+? Potpuno je druga prica da li ce ta cena proci, ovde je samo rec o pravima. Potpuno legitimno smeju da traze toliki novac.
Da ne budem pogresno shvacen da mi je drago sto cene idu u nebesa, to nikako, nijednom korisniku to nije u interesu. Poenta moje price je da kineski proizvodjaci najvise imaju prava da traze taj novac.
Ne racunajuci Huawei, kada ostali budu presli tu carobnu granicu od 1000$, imace daleko najkompletnije mobove na trzistu.
 
Daj Boze da ekran ne bude toliko zakrivljen kao na samsunzima. :)
Mislim da im je taj potez suvisan, ili mozda gresim? Ipak je to individualna stvar. Ali pri padu je veci procenat da ode displej. Mada prate najjacu konkurenciju poput iphone-a i samsunga.
Kamere imaju OIS, to je super. Pro verzija ima i ultra wide kameru, baterija 4000 mAh... obecava u svakom pogledu. Videcemo cenu kod nas, tj preko Madjara. :)
 
Ekran kakav je Samsung morao da stavi u svoje uređaje odavno.. prava inovacija i to direktno iz Kine.
Toliko su Kinezi tehnološki napredovali da više nema nazad.

Baš me interesuje kakva će cena biti u Kini ,pošto tamo imaju ozbiljnu konkurenciju, telefoni sa s855 ,5000mah, pravim cooling sistemom, ekranom od 90hz i to sve za ~400e..
https://www.gsmarena.com/zte_nubia_red_magic_3-9692.php

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I opet sve o pro modelu, ove "obicne" verzije su toliko postale podcenjene i po malo zakinute da bukvalno ne dobijaju paznju. Pogledajte p20, p30, obican s8, s9 sad i OP. Iphone 8 nista, 8plus i ponesto dok je x pokidao.

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Kinezi nisu normalni. Ko zna šta sve kod njih ima, mi za 50% nismo ni čuli. Blago njima tamo kad imaju toliki izbor telefona po normalnijim cenama. Mi ovde da izginemo tražeći što povoljnije neki telefon, a izbor se svodi na 5-6 marki. Užas.
OnePlus ove godine lagano dominira. Samo šteta što i oni ubacuju zakrivljen ekran.
 
Ekran kakav je Samsung morao da stavi u svoje uređaje odavno.. prava inovacija i to direktno iz Kine.
Toliko su Kinezi tehnološki napredovali da više nema nazad.

Baš me interesuje kakva će cena biti u Kini ,pošto tamo imaju ozbiljnu konkurenciju, telefoni sa s855 ,5000mah, pravim cooling sistemom, ekranom od 90hz i to sve za ~400e..
https://www.gsmarena.com/zte_nubia_red_magic_3-9692.php

Sent from my MI 8 using Tapatalk

3.5mm, led notifikaciona lampica, FP nije u ekranu, 5000 mAh, S855, 90Hz ekran... 400e. TOP :D Greota da covek gleda s10+ po duplo i kusur visoj ceni...
 
Cene muške :) opo7 pro EU

Here is the summary of the prices:

6GB/128GB: 699/709€

8GB/256 GB: 749/759€

12GB/256GB: 819/829€





Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ali je i mob muski. [emoji3]
Na papiru prakticno da nema mana. Ostaje da se vidi u praksi kako ce se pokazati. [emoji4]
 
A za običan op7?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jeftinije od Huawei i Samsung, a skuplji od Xiaomi. Tu mu je negde i pozicija. Bila bi bolja priča da je cena za 6/128 599e, a 8/256 650e. Svakako je prošlo ono vreme kada je OP bio budžet flagship killer.
 
Bar će imati veću prođu kod dama. :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ono kada oppo napravi 5puta lepši telefon od Samsunga i applea zajedno :)

Biće ovo super priča

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ima OIS, makar po GSM Areni. [emoji3]
Kapa dole za OP, sjajan mob! Steta samo sto obican nema wide angle senzor, no dobro. [emoji4]
Ova nova boja je odlicna, prelep mob. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Bice ovo super ,ako kamera bude dobra a nema razloga da ne bude eto ga moj sledeci tel
 
Jos kada bi novi Pixeli imali ove senzore, gde bi nam kraj bio. [emoji16]
 
Nadam se da ce main kamera na regularnoj verziji biti ista kao na PRO modelu :)
 
Nadam se da ce main kamera na regularnoj verziji biti ista kao na PRO modelu :)

Mislim da ce biti ista, samo sto obicna verzija nece imati ultra wide kameru.
Ista je kamera na OP6 i OP6T, mislim da ni na OP7 i OP7 pro, nece napraviti razliku...
 
Šteta što pro ima zakrivljen ekran.


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Nema tu sta da se gleda, 4k mAh u kombinaciji sa S855 je top prica. [emoji3]
 
Nazad
Vrh Dno