Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Na sajtu piše da stiže sa Oxygenom, tako da verujem da je preflešovan [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Oxygen OS beta 3 izašla za one koji nisu na stable verziji.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Upravo stigao, samo upalio da proverim, kineski je punjač ali je "global" i oxygen OS, večeras detaljniji test [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Aj pa javi utiske[emoji6]

Sent from my SHT-W09 using Tapatalk
 
Za par sati koliko sam ga koristio utisci su super, ekran odličan, dizajn i kako leži u ruci. Najveći utisak je ostavio stereo zvuk, poredio sinoć sa S10 i bolji je. Kamerom nisam preterano oduševljen ali je bolja nego na 9T, pogotovo snimak. Softver brz kao metak, mada ga nisam detaljnije izučavao, prvi utisak super. Za utiske o bateriji nije bilo vremena. Pakovanje je super i maska fabrička, kao i zalepljena folija na ekran. Mada sam odlučio da ga zamenim jer ima potencijala za to a Moskvi je trenutno tendencija pada cene baš tog modela, pa ga možda pazarim krajem godine opet, ali da ga ostavim za sebe [emoji16]

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Foliju ne moraš odmah da skineš, odlično su odradili zaštitu ekrana i posle skidanja folije nema brige, nisam ni video da je nekom izgreban ekran 7 Pro (onaj ko nosi bez folije).
 
+1
Na OP nisam skidao fabricku foliju, odlicna je, a sto je najbitnije perfektno je zalepljena.
 
Da da perfektno baš.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Napisao sam samo kakav je utisak ostavio na mene i drugara koji ima S10, i on se oduševio... Pustili smo par spotova samo na YT.

Sent from my Redmi K20 using Tapatalk
 
Zvuk u toku razgovora je najveci plus Samsunga. Taj deo se vremenom skroz zaboravio i proizvodjaci redom stavljaju sta stignu, samo da moze da se prica. Ono sto je Nokia nekada imala (cak i na 2G) je nenadmasivo. A bilo bi lepo da se osim budzenja 960 kamera obrati malo paznja i na razgovor. Mislim da se slazem da ne pricamo o jacini zvucnika, nego o kvalitetu zvuka.
 
Meni je i kvalitet razgovora na OP7 frnomenalan, pogotovo kada je HD [emoji16]
 
Slažem se. Kada piše HD call, brutalno se čuje.

Sent from my OnePlus 7 Pro using Tapatalk
 
Sorry za off, kad vec pominjete zvuk prilkom razgovora meni na Nokia 7 plus i cesto mi pise HD call, a i bez toga ta Nokia mi je jedan od telefona koje sam koristio koji se najbolje cuje.U rangu je komotno Samsunga,Sonija i HTC.

Sent from my Nokia 8
 
BlackBerry ima fenomenalan kvalitet zvuka, ja sam time bio baš oduševljen dok sam koristio Passport.
 
I dalje mi je misterija kako sam na S7 edge (par dana koristio) imao HD ikonicu na MTS-u..Taj zvuk i bez HD je nebo i zemlja. U svakom slucaju, drago mi je da ima pozitivnih koementara za Oneplus.
 
Da, Passport su hvalili kao jedan od najboljih. Koliko znam hardver je bio brutalno kvalitetan u svakom pogledu, ali koncept kao i sam OS, nije prosao.


Fenomenalan telefon, ništa bolje ne postoji za kucanje mejlova i poruka i čitanje na internetu. Nažalost, OS nije išao u korak sa vremenom, a Android aplikacije nisu dobro radile, jer čak i ono što je normalno funkcionisalo u početku, nije moglo da se apdejtuje kasnije, delovi ekrana su bili odsečeni itd itd, niz problema je postojao. Na kraju su i mejlovi postali problematični, jer npr. nisam video snimak koji je poslat u okviru samog mejla, ne kao att, tako da više ni za najosnovnije nije mogao da se koristi.

Šteta. Ja ga i dalje čuvam u fioci, možda će mi nekad zatrebati.
 
Izašao je update. Sada je Oxygen 10.0.1, malo su poboljšali kameri i manje bagove. Ovako je meni izgledalo kada sam instalirao
9f375c926a7d3d9ed0124c4ff744caed.jpg
 
Predstavljen u Kini , 7t 385e :)
Još samo da se proveri da li ima lte20

Samo što ima konkurenciju u realme x2 pro koji je 360e :)

Kakve cene u Kini , tamo ne možeš da imaš los mob :)

Edit: lte20 prisutan. Jedino smor što sivi postoji samo u 8/256 varijanti.

a9432e9f7fb06f703ca4f9d91c0dd52b.jpg


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nerealne cene. [emoji3]
Btw i Realme je deo BBK grupacije. Kakav posao rade ljudi, neverovatno. [emoji4]
 
Kako proveriti podržane band-ove?

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Piše da ima, ali moj je GM1900 za kinesko tržište, ali je stigao sa Oxygen-om vakum. E sada da proverim čisto onako, možda su za to tržište ukinuli kao Xiaomi. Svakako mi nije bitan, ali nije loše znati [emoji2]

Sent from my GM1900 using Tapatalk
 
Daj 2 po toj ceni[emoji6]

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk
 
Evo ga 7t na Kp (Su) 615eur (8/128).
Znaci mozemo opusteno da jurimo kineski sa global ROM-om?
 
Nazad
Vrh Dno