Šta je novo?

OnePlus 7 / Pro

Kad kupiš Macbook Pro ili neku drugu Apple mašinu ili Watch kašće ti se samo.
Nema sta da mi se kaze, ni jedan proizvod koji imaju u svojoj ponudi nije najbolji/najkompletniji na trzistu. Ekosistem je neka druga prica. Ovde je rec o kompletnosti nekog uredjaja, konkretno mobilnog telefona. [emoji6]
Kad nabavis S10+ ili buduci Note 10, neki npr Lenovo laptop visoke klase i recimo najnoviji Samsungov SW, mozda se i tebi tada kaze ono sto bi se nama kazalo, mada mislim da tesko. [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Možete hejtati apple jedino ako nikada niste koristili. Realno. Je bih da se ubedjujem ali zaista treba razumeti ono sto apple nudi da bi uopste mogli o nečemu da pričamo. S moje strane diskusija o apple-u je završena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poceli problemi sa ekranom, navodno telefon divlja sa ghost dodirima zbog loseg lepka ispod stakla.

Izgleda da je OP ipak poranio sa flagship cenama. Stvarno ne treba kupovati nijedan telefon bar 2 meseca od izlaska..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Možete hejtati apple jedino ako nikada niste koristili. Realno. Je bih da se ubedjujem ali zaista treba razumeti ono sto apple nudi da bi uopste mogli o nečemu da pričamo. S moje strane diskusija o apple-u je završena.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Koristio ga u vise navrata. Mozda je i subjektivno misljenje jer mi vise odgovara Android i smatram ga superiornijim u odnosu na iOS, ali opet to je samo softver. Sveukupno gledano Apple nema najkompletniji mob na trzistu, vec duze vremena je tako.
Ali da ne idemo vise u off.
 
Poceli problemi sa ekranom, navodno telefon divlja sa ghost dodirima zbog loseg lepka ispod stakla.

Izgleda da je OP ipak poranio sa flagship cenama. Stvarno ne treba kupovati nijedan telefon bar 2 meseca od izlaska..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Gde si video ovo?
 
Svi vodeci su imali po neki problem,mate 20,note 7 pa sad ako se ispostavi ovo i op,ne znam kako mogu da dozvole ovakve stvari? Pa zar ne testiraju prvo proizvod?
 
Možda nije masovniji problem, videće se uostalom u sledećih par dana. Baš bi šteta bila da su ovako usrali sa ovim modelom.
 
Sto neko rece definitivno ne treba vise kupovatintel cim izadje ili u preorderu,sacekati mesec, dva pa onda pazariti
 
5-6 meseci je idealno, tad je vec krenuo hajp za naredni model, pala cena, prelezane decije bolesti.
 
^ +1. Ko ne pati da ima najnoviji telefon odmah po izlasku dosta je bolja i sigurnija priča sačekati par meseci da se sve slegne i istestira, plus i cena bude manja.
 
Opet postoji sansa da dobijete neke falicne iz prvih serija iako je prošlo šest meseci od izlaska. Zato je garancija bitna stvar a oneplus je što se toga tice u Srbiji očajna kupovina.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Ja planiram da ga uzmem posle s9. Od tog ekrana vise me brine prednja kamerica i njen mehanizan. Cenim da nema trika da to izdrzi garantni rok. Doduse selfi kameru ukljucim par x godisnje ali face unlock radi preko nje takodje.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ne koristiš face unlock i nema problema. Ja ga verovatno ne bih ni koristio kada bi fp ispod ekrana radio perfektno.
 
Ne bih ni ja jer fp rafi savrseno a posto ni selfi ne koristim ne bi se koristila uopste ali mislim da je u ovom trenutku bolje uzeti ili s10 plus ili p30 pro preko oglasa sa validnom garancijom ,em jeftinije em.sigurnije
 
Ja planiram da ga uzmem posle s9. Od tog ekrana vise me brine prednja kamerica i njen mehanizan. Cenim da nema trika da to izdrzi garantni rok. Doduse selfi kameru ukljucim par x godisnje ali face unlock radi preko nje takodje.

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
Čak i sa face unlock ima da ti izgura bar garantni rok (2 godine). Uostalom, imaš garanciju za ne daj Bože, briga te hoće li izdržati (mada za sada sve ukazuje na to da hoće). ;)
 
Gde ima tu garanciju od dve godine kod nas za oneplus? Taj telefon kad se kupi u inostranstvu ne može da se servisira kod nas u slučaju reklamacije, tako da priča o garanciji pada u vodu.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
WinWin ih je prodavao tako da kod njih ima 2g. Ako mozes da racunas na tu garanciju.
 
Op7 još ne može da se kupi u ww, a kada se pojavi, koštaće sigurno 1k evra, a po toj ceni ga je besmisleno kupiti.


Sent from my iPhone XS using Tapatalk
 
Poceli problemi sa ekranom, navodno telefon divlja sa ghost dodirima zbog loseg lepka ispod stakla.

Izgleda da je OP ipak poranio sa flagship cenama. Stvarno ne treba kupovati nijedan telefon bar 2 meseca od izlaska..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Potpuno si u pravu ali sam se ja vodio logikom da recimo Samsung ne sme da omane više nikad posle debakla sa baterijom a Huawei posle hulk ekrana na mate 20pro, i da je kontrola kvaliteta podignuta na najviši nivo. I izgleda da je sve ok, bar što se tiče p30 pro, nikakvih problema za ovih mesec i po a i nisam nešto čuo da se neko žali.

P30 Pro
 
U pravu @fkloznica , pilićari ostaju pilićari. [emoji213]

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
I oni hoce da se utrkuju? Pitanje je ako je ovo tacno a verovatno da jeste da li imaju sredstava da pokriju ovakav debakl,drugo su samsung huawei i apple koji se trude deceniju da dodju tu gde jesu i mogu finansijski da pokriju ovako nesto ,ovi bi za 3 godine da preskoce sve stepenike, nece da moze, mora malo po malo s tim sto je apsurdno kod nas kupovati op zbog garancije
 
Tačno je, sve je u source code-u.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
MRK
R
K

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Ne mogu da verujem da se sladite što je neko omanuo [emoji853]
Generalno gledano op7 je odličan telefon i hteli su da ponude veće i bolje promene nego kod konkurencije, tako da je baš šteta ako je ovo istina.

P30 Pro
 
Ne mogu da verujem da se sladite što je neko omanuo [emoji853]
Generalno gledano op7 je odličan telefon i hteli su da ponude veće i bolje promene nego kod konkurencije, tako da je baš šteta ako je ovo istina.

P30 Pro
Ko likuje, ja sam hteo da ga kupim.. Sa tim ekranom nema trika..

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno